NYX Professional Makeup

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Ásványi tartalmú, bársonyosan puha klasszikus ajakrúzs. Ápoló összetevői táplálják az ajkat, megakadályozzák a rúzs elkenődését.

Ár: 900 , Eladó: vdora
Állapot: kipróbálva volt csak , Helyszín: Budapest/ Dabas, fizetés: személyesen átvehető Dabason vagy Budapesten
Maggie

2011. november 26.

Utálom őket..életem legrosszabb beruházása volt azthiszem. Bíztam a blogokon olvasottakban és többet is rendeltem egyszerre, hiszen nagyon csábító, hogy ilyen olcsó és ennyi szín van. Tartóssága botrányos, elmászik mindenhova, maszatol kenődik, még kontúzzal is..jaj rémálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 26.

BabyDoll

2011. október 8.

Sajnálom, hogy ezek a rúzsok nem váltották be a hozzáfűzött reményeket, mert nagyon olcsók, és csodás színekben lehet kapni őket. Rendkívül krémes a textúrájuk, nem szárítanak, DE mászkálnak-csúszkálnak mindenfele, melegben végképp lehetetlen dolgozni velük. Hűvösebb időben is próbálkoztam, sajnos akkor sem az igazi. Az illatuk nem rossz, de az ízük.. Brr... Rettenetes mű valamit éreztem... Nem, nem egy étkezést akartam kiváltani velük, hanem rúzsozás után mindig összecuppantom a szám, és akkor éreztem. Tényleg kár értük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate