NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 3000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
*PRAGUE* NYX Soft Matte Lip Cream
Ár: 1700Ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalalás után postázom vagy Debrecenben személyesen Délibáb áruház környékén

htzsf

2018. augusztus 28.

Több árnyalattal is próbálkoztam, de nem igazán működött a dolog sajnos :( Nagyon szárította a számat, akármivel is próbálkoztam, hogy ez ne így legyen, és ha egy kicsit is hozzáértem (bármivel, akár a kezemmel véletlenül, vagy csak odalógott a hajam) máris lejött, szóval nem volt túl tartós. A színek amúgy nagyon szépek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Massacre

2018. augusztus 27.

Nem lenne rossz, gyorsan feldobni valamit jó, viszont nagyon szárít és kiemeli a száraz részeket a szájon. Nem valami tartós annyira nagyon nem is pigmentált, én nem vagyok tőle ennyire elájulva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Nymeria94

2018. augusztus 21.

Sokáig merengtem azon, hogy érdemes-e beruháznom erre a folyékony rúzsra, mert egyrészről szépen lassan Dunát lehetne rekeszteni az általam felhalmozott ajakra valókkal, másrészről ár-érték arányban annyira nem találtam kihagyhatatlan vételnek. Viszont nagy töprengéseim közepette egyre kevésbé tudtam kiverni a fejemből a Cannes árnyalatról látott swatchokat és amikor pont erről az árnyalatról olvastam itt egy meglehetősen pozitív véleményt, arra jutottam, hogy ez biztosan égi jel, úgyhogy lecsaptam erre a termékre. :-)
Első körben igen csak meglepett ez a rúzs, mégpedig a textúrájával, mert sokkal sűrűbb volt, mint amire számítottam, ezért az első riadalmamban azt hittem, hogy megromlott. Szerencsére a félelem alaptalan volt, sőt igen csak hamar megkedveltem az állagát, amelynek köszönhetően nem is mindig (főleg nyáron) szükséges a rúzs alá hidratálnom. Továbbá az is nagy plusz pont, hogy hamar megszárad és ennek köszönhetően egyáltalán nem kellemetlen vagy zavaró a viselete. Amiben viszont nem a legkiemelkedőbb az a tartósság, az ivást elég jól bírja, ellenben evés közben óhatatlanul lejön.
Összességében azt kell, hogy mondjam, nem bántam meg a megvételét, mert lelkesen használom amióta csak megvan, sőt néha napján felmerül bennem, hogy akár más árnyalatokra sem ártana egy pillantást vetnem. Ellenben, akinek a tartósság fontosabb szempont a textúránál, annak saját tapasztalataim nyomán lehetséges, hogy érdemesebb lehet a Lovely folyékony rúzsával próbálkoznia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

kakukorsi

2018. augusztus 18.

Nagyon szeretem. Két árnyalatom is van. Mielőtt felkenem egy kicsit aláhidratálok. Kb 1-2p alatt készre szárad. Nagyon kellemes érzés viselni nem ragad a szám és nálam nagyon fontos volt hogy ne ülljön nagyon bele a szám “ráncaiba”. Nekem nagyon bevàlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

balintimola

2018. augusztus 12.

Nagyon szeretem!
Tartós,nem szárít és nagyon szép szinek vannak 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Nagyon szeretem!
Tartós,nem szárít és nagyon szép szinek vannak 😊

babyface

2018. július 31.

több árnyalattal is próbálkoztam, de sajnos nem lettünk jóban. próbáltam hidratált alapon és kevésbé hidratált ajkakon is minden alkalommal megült a legapróbb redőkben is és borzasztóan darabosan kopik. :( jelenleg még az antwerp árnyalatot nyúzom (ami amúgy gyönyörű) több kevesebb sikerrel, de biztos hogy nem fogom több árnyalatban beszerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Seiza

2018. július 30.

szuper színválaszték, engem egyáltalán nem szárít, viszonylag tartós, ha az ember nem eszik. az illatuk édeskés, én speciel ezt szeretem. ár-érték arány szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

AlexandraJ

2018. július 24.

Gyönyörű matt színek, nem szárítanak, de cserébe sajnos a tartósságuk nem bír ki egy komolyabb étkezést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

honleany

2018. július 23.

Én, mikor először ilyen típusú folyékony rúzst vásároltam, a Copenhagen színt választottam. Kedvelem az extrém, sötét színeket. Minden elvárásomnak megfelelt. Kellően matt, nekem nem szárítja az ajkaimat, hosszan tart, de ez a tartás ajakceruza használatával növelhető. Azóta beszereztem a Stocholm, Moscow, Transylvania, Tokyo árnyalatokat is. Egyedül a Moscow az, ami kevésbé élénk az ajkaimon, de 2 rétegben az is tökéletesen kiküszöbölhető. Mindenképpen szeretnék hétköznapibb árnyalatokat is kipróbálni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

juditfoldesi

2018. július 20.

A kedvenc árnyalatom a Copenhagen. Imádom, matt rúzsok között verhetetlen. Szeretem az illatát és azt is, hogy szájkontúr nélkül is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.