NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 3000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
*PRAGUE* NYX Soft Matte Lip Cream
Ár: 1700Ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalalás után postázom vagy Debrecenben személyesen Délibáb áruház környékén

Panda05

2020. március 19.

Az itteni vélemények alapján szereztem be, és végül a Toulouse árnyalat mellett döntöttem. Gyönyörű színe van, pont ilyet kerestem, és az állagával is nagyon megvagyok elégedve.

Annyira szeretem, hogy azóta vettem még egy színben (Beijing)😊 A tartóssága egyebkent valóban kifogásolható, de nekem ez nem jelent akkora problémát, szépen újra lehet kenni, nem lesz egyenetlen. És szerintem szépen kopik. Az egyetlen bajom, hogy “túl sok” árnyalatban kapható, így nehéz volt a mostani választásom😃 Ja, és ha Notino-ról szeretne rendelni valaki, akkor vigyázni kell mert a képernyőn lévő színek egyáltalán nem olyanok mint élőben, én videókon lestem meg őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

timzs

2020. március 3.

Nem tartós, nem az igazi egyszerűen, az applikátor is elég fura volt nekem, egyáltalán nem hidratál, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

Szilvikriszti

2020. január 29.

Nagyon nem tartós, de valóban szép színei vannak. A tartósságához képest túlárazott. Nem kopik túl szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

AngyalRoka

2020. január 2.

Annyira nem tartós, ami viszont előnye, hogy szépen lehet vele dolgozni, gyönyörű színei vannak, és nagyon kellemes illata. Kényelmes viselni is. Egyenletesen kopik. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

HHH97

2019. november 17.

Nekem nagyon nem vált be. Hiába segítettek az eladó lányok, a színe nem tetszik magamon, a tartósságánál pedig néhány mezei rúzs is sokkal jobb.. Soha nem szárad meg, mindent összekenek vele, iszonyúan kopik. Folyékony matt rúzsaim közül ez teljesít a leggyengébben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

dlrexqs

2019. november 14.

Első Nyx termékem, a Budapest árnyalatot vásároltam meg.
Azt hittem, hogy oda meg vissza leszek érte, de az az igazság, hogy nem szeretem viselni. Addig nincsen semmi probléma, amíg el nem kezd kopni, onnantól viszont nehéz folyamatosan korrigálni, illetve az én számat szárította is egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Első Nyx termékem, a Budapest árnyalatot vásároltam meg.

melanie500

2019. október 24.

Cannes és Sao Paolo. Szép színek, mattra száradós, de kellemes érzés az ajkaimon. Kicsit beleül a ráncokba, de egy matt rúzs ezt csinálja. Nekem nem fontos, hogy egész nap tartson egy rúzs, állandóan nyalogatom a szám, szóval tök mindegy. Ha nem lenne ez a rossz szokásom, akkor biztos, hogy hosszú órákon át tartana, így kb 3 óráig van fent, de egyenletesen kopik. Étkezést simán bír. Érdemes aláhidratálni, mert kiemelheti a szárazabb részeket. Alapvetően elégedett vagyok velük, egy szép pirosas szín beszerzése még tervben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

vanillacake

2019. október 22.

A Los Angeles árnyalatot vettem meg, ami nagyon szép. Mivel ez nem rúzs, hanem színezett krém, így csak közepesen tartós. Nem kenődik, nem ráncosodik, viszont egy picit ragadósnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

SchmelczerKitti

2019. október 21.

Nagyon tetszik az elején a krémes érzete és utána tökéletesen mattra szárad. Nem mozdul el, nem fog egyáltalán semmin. Egy idő után persze elkezd kopni, de melyik rúzs nem? Egy nagyon jó döntés volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

cattitude

2019. október 18.

Budapest árnyalatot vettem őszre, szép bordó. az állaga nagyon tetszik, krémes és könnyen eldolgozható. az illata meglehetősen erős, de elillan. szépen fed, de ha elkezd kopni (márpedig elkezd kopni egy pohár víz megivása után is), akkor csúnya lesz, de én egész jól tudom korrigálni. nem életem rúzsa, nem is biztos, hogy fogok még belőle venni (hacsak nem a lip lingerie-ból még), de egynek egész jó.

update: vettem 2 metálos színt is, nagyon tetszenek <3 egyetlen problémám, hogy pár óra után elkezd foltosodni/kopni/összegyűlni a számon,fentebbírtam, hogy korrigálható, de azóta rájöttem, legjobb lemosni inkább és újrakenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.