NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 3000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
*PRAGUE* NYX Soft Matte Lip Cream
Ár: 1700Ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalalás után postázom vagy Debrecenben személyesen Délibáb áruház környékén

Panna02

2019. október 6.

A 17-es árnyalatban van meg, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen mattra szárad, nem szárít. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Nashuaaa

2019. szeptember 22.

Óriási a hype körülötte, és a színei miatt még meg is érteném, de szerintem a textúrája nem jó, nekem legalábbis biztos nem. Csíkoz, csúnyán és egyenletlenül kopik, úgy szárad, hogy szinte repedezik a felületen (hiába van leradírozva az ajkam, stb), kiemel nemlétező száradásokat is, összességében nagyon csúnya összképet ad. Száraz az érzete és a kinézete is, plusz szárít is. Tartósnak sem mondanám. Egyedül a színei miatt jár neki a két pont (San Paulo és Cannes színekben volt meg, tovább ajándékoztam őket)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

TheTroublemaker

2019. szeptember 21.

Az állaga nagyon tetszik, egyáltalán nem kényelmetlen viselni, mondjuk én alá szoktam hidratálni. Nekem az Abu Dhabi árnyalatban van meg, ami egy szép barnás-natúr szín. Egyenletesen kopik, viszont elég gyorsan, szóval napközben többször kell korrigálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

liljaa

2019. szeptember 17.

A Prague és az Amsterdam árnyalatok vannak meg, engem nem szárítanak, összességében elég tartós, kellemes viselet és egyenletesen kopik. Az eladólányok készségesen segítettek a színválasztásban, így lehetetlen mellényúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Sika

2019. július 29.

Habkönnyű állag, szép színek és viszonylag tartós. Ha kopik, szépen teszi. Ár-érték arányban megfelelő.
De bevallom, nekem nem tetszik, hogy erősen csíkoz, megül a redőkben - pedig használok alá bázist is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

plinda

2019. július 14.

Az első folyékony matt rúzsaim voltak, több színben is elhasználtam őket, de az legnagyobb kedvencek az amszterdam és a budapest árnyalatok. Nem szárítanak, erősen pigmentáltak, nem tapasztják össze az ajkaimat és ha kopik, szépen teszi azt. Nem a legtartósabb rúzsok, de cserébe nem kell kapargatni hogy lejöjjön a nap végén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

fancsmancs

2019. július 12.

Pragu árnyalat van meg. Nagyon kellemes ,,mousse" szerű állaga van felkenéskor, és száradás után sem lesz kopogós-repedős, utána is krémesnek érzem. Gyönyörű a színe, jó az illata, nem szárít. Tartósságra nem kiemelkedő. A színe nekem kicsit intenzív, így ritkábban viselem, de ez csak ízlés-szokás kérdése :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Madi

2019. június 7.

Athens - A szín szép, a formula folyékonynak nem nevezhető, krémes, de nem a megszokott módon, inkább olyan, mint valami sűrű tejszínhab. Nagyon szokatlan. Két rétegben már csúnya, egy rétegen viszont nem fed rendesen és csíkoz is. Tartóssága röhej, száradás után megrepedezik, ahogy mosolyog az ember, 10 perc elteltével is nyomot hagy, valamint attól is kopik, hogy ránézel. Viselni sem kényelmes, nagyon száraz érzetet (és látványt) ad, hiába hidratálok alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Meaa

2019. június 1.

Könnyű felvinni, kitart egész nap. Nagyon örültem, hogy végre találtam egy olyan matt rúzst, amitől nincs rossz érzésem napközben, mert nem szárítja a számat! Rengeteg színben elérhető, szerintem az egyik legjobb rúzs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

k0alaa

2019. június 1.

Több színben is megvettem, néha tetszik, néha nem. Könnyű használni,szépek a színek, de a tartóssága lehetne jobb. Nagyon kiszárítja a számat, ezért hidratálót érdemes előtte használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.