NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 3000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
*PRAGUE* NYX Soft Matte Lip Cream
Ár: 1700Ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalalás után postázom vagy Debrecenben személyesen Délibáb áruház környékén

ttgretaaa

2015. március 2.

Amióta az eszemet tudom, imádom a rúzsokat! Nem szeretem magam sminkelni, ezért úgy vagyok vele, egy szép árnyalatú rúzs sokat dob egy arcon és ez nekem bőven elég. Nagyon régóta szemeztem a MAC rúzsokkal, de borsos áruk miatt eddig nem volt alkalmam beszerezni, pedig a mattok az igaziak számomra :)) mikor megláttam, hogy az NYX termékei között van matt változat, nagyon nagyon megörültem és be is vonzottam egy csodás Istanbul árnyalatot! Minden nap használom szinte, nem szárít és csodás a fedése!!! <3 ez egy hosszú barátság kezdete :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

bizsuka

2015. február 15.

Mióta megvan az Abu Dhabi árnyalat, szinte minden nap ezt használom, imádom !! Aláhidratálva sokkal szebb és tartósabb, és egyáltalán nem szárítja a szám, sőt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Mandel

2015. február 7.

Kétszer kipróbáltam, de engem személy szerint nem győzött meg. Számomra egy jól aláhidratált, jó minőségű rúzs sokkal kellemesebb és elegánsabb viselet mint ez a lip cream.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 7.

Powderpuff Girl

2015. február 1.

Tokyo és Istanbul. Annyira szeretném, mert ez a kettő szerintem a két legvisszafogottabb, természetes szín a kollekcióból, kellemes púderes textúrája van és viszonylag tartós. De nem tudom, mert az amúgy is száraz számat -még ajakápolóval együtt is- még jobban szárította, még a barátom megjegyezte, hogy úgy néz ki, mintha egy öregasszony ráncos szája lenne. Nagyon kiemeli a száraz részeket és nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Szütyő Beauty blog

2015. január 28.

A 08 San Paulo árnyalattal rendelkezem, ami egy élettel teli, vadító mályvás bogyószínű darab. A felvitele egyébként nagyon egyszerű, applikátoros fejének köszönhetően remekül fel lehet kenni, én egyszer sem használtam hozzá ecsetet. Akinek úgy szimpatikusabb, vagy precízebb felvitelt szeretne, próbálkozhat azzal is, hiszen jól kenhető, krémes az állaga. Imádom a kissé matt hatású kupakját is, ez Nálam valami fétis lehet - a csomagolása ennek is szuper! Négy csillagocska, mert mégis jobban szeretem a kicsit fényesebb, nedvesebb hatású ajakkencéket, és mert kicsit körülményes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

ingrid0411

2015. január 25.

Nekem nagyon tetszik ez a krémes formula. Könnyű felkenni és nagyon tartós. Kevés is elég mert nagyon pigmentált. Részletesebben olvashattok róla a blogomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

bbszila

2015. január 6.

Mivel nem tartós nem kap 5 csillagot!
A színei gyönyörűek első látásra szerelem. Nem szárít és ennyi pénzt megér. Istambul egy szép tavaszi szín, többet is fogok magamnak venni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Mivel nem tartós nem kap 5 csillagot!

Sminkakademia

2014. december 16.

Bocsi, de nekem ennyire nem sztártermék, hogy 5 pontot adjak. Nagyon szárít (ami nem minden matt rúzsra igaz) és ergo gyorsan lekopott. De persze ettől még mindenki másnak 5 pontos lehet :-) Úgy gondolom ez a termék kicsit túl van pontozva és ár-érték aránya sem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Tesa

2014. december 9.

Hát csak megvettem. :D A San Paulo árnyalatot választottam végül, hihetetlen mennyire az én színem. Kellemes, rózsás árnyalat, természetes de mégse az a hulla nude, hanem élettelteli. Imádom, hogy matt, hogy tartós, és ennek ellenére mégsem kellemetlen viselet, nem is szárít zavaróan. Mondjuk nem csókálló, de egye fene. :) A kopása vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

Ksari

2014. november 18.

IMÁDOM! Soha ilyen szuper ajakra való termékkel nem találkoztam még, pedig próbáltam már ennél jóval drágábbat is. Hol is kezdjem? Én ebay-ről rendeltem 2 db-ot, 4000 Ft-ért szállítással együtt. Szerintem olcsóbb így, mint itthon drogériában (ha lehet egyáltalán kapni), vagy a MUP-tól rendelve. Az én árnyalataim a Monte Carlo és a Prague. Mindkettő gyönyörű, elég feltűnő szín. Az ajakról lerobbanthatatlanok. Sminklemosóval kell leszedni, komolyan. 6 órát simán kibírnak (lehet, hogy többet is, de eddig még ennyit voltak maximum rajtam), evés és ivás mellett is. Tényleg, még hamburgert és szendvicset is ettem velük, semmi kopás nem látszódott. Nem is gondoltam, hogy létezik ilyen tökéletes termék. Ami még plusz, hogy a legtöbb matt rúzzsal ellentétben, nemhogy nem szárít, de mintha még hidratálna is. Nekem kell az összes! Ja, és csókálló is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.