NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 3000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
*PRAGUE* NYX Soft Matte Lip Cream
Ár: 1700Ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalalás után postázom vagy Debrecenben személyesen Délibáb áruház környékén

norilili

2014. október 17.

Imádom! Prague és San Paulo van meg, gyönyörű intenzív színek. Érdekes módon rajtam sötétebbnek néznek ki mint swatchokon voltak. Még ebayről rendeltem, most hogy Mo-n is lehet kapni, biztos be fogok még szerezni pár színt. Nemrég egy egész estés próbának tettem ki a tartósságát, pizzaevéssel együtt is jól teljesített, szinte alig kopott valamit. Tényleg kicsit szárít, de én is aláhidratálok és úgy már nem érzem. Nagyon jó az illata, könnyen felvihető, szerintem nem ragozom tovább amit már mások is leírtak, csillagos ötös:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Kandi

2013. április 14.

Stockholm és Istanbul árnyalatokban vettem meg. Mindkettő krémes, szépen fednek, egyenletesen fel lehet őket kenni, és száradás után nagyon tartósak, finom cukorkás illatuk van. Én is Carmexet használok előttük, így nem szárítanak. Az Istanbul egy pinkesebb szín, de még abszolút hordható hétköznapra is. A Stockholm csalóka a tubus alapján, mert csúnya barnának néz ki, de felkenve egy nagyon szép barnás- rózsaszínes, sötétebb nude.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Lyah

2013. április 7.

Tegnap esküvőn teszteltem az Antwerp árnyalatot. Szerintem jól teljesített, Carmex alappal nem is szárított, egyszer kellett megigazítanom, az evést is egészen jól bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

larionn

2013. február 22.

Szeretném eladni istanbul színben. Teljesen új, csak kézfejen próbáltam! Nagyon szuper, de nem birok elviselni a számon semmit sajnos. 1200Ft-ért ajánlott postaköltséggel együtt. Itt is megtalálhatjátok:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 22.

Petronella

2013. február 21.

Nem rég érkezett meg az ebay-es rendelésem, Antwerp, Addis Ababa és Tokyo árnyalatban, hát nagy a szerelem, remélem még több színben ki tudom majd próbálni őket, mert mesések és tartósak is rúzsviszonylatban! Ha nagyon őszinte akarok lenni magamhoz, Antwerp a kedvenc, de nem akarom megbántani a másik kettőt sem, mert őket is nagyon szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

letta

2012. június 18.

Volt lehetőségem kipróbálni, és hát..... alig várom hogy kishazánkban is megjelenjen.
Nagyon hasonlít a Manhattan Soft Mat Lip Cream-jéhez, azonban sokkal nagyobb a színválaszték.
Igen, kicsit szárít (mint sok más matt finishű rúzs), azonban tényleg gyönyörűek a színek, kellően pigmentáltak és tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.