NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 3000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
*PRAGUE* NYX Soft Matte Lip Cream
Ár: 1700Ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalalás után postázom vagy Debrecenben személyesen Délibáb áruház környékén

MaDalma

2019. április 1.

Nekem mind az applikátor, mind a formula tetszik, nagy kedvencem a termék. Nem szárítja különösebben az ajkaimat, kényelmes viselni, a színek nagyon szépek. Szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

danyadi77

2019. március 29.

Ki szerettem volna próbálni valamilyen folyékony matt rúzst. Ezzel a színválasztékkal már elégedett vagyok :D. A Milan árnyalatot választottam, én pink-nek hívom. Kellemes, édeskés illata van, viszonylag könnyen felvihető, és nem szárad olyan csuri mattra. Viszonylag egyenletesen kopik. Egy ici-picit azért szárít, szerintem. Nem rossz, de maradok a hagyományos rúzsoknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

KoviKata16

Korcsoport: < 18
2019. március 19.

Azonnal beleszerettem a Zurich árnyalatba, nem kellett csalódnom. Hétköznapokon is használom mert szinte észre sem veszem hogy rajtam van. Nem szárítja a számat, tartós és szépen kopik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 19.

niksss00

2019. március 19.

Annak ellenére, hogy nem nevezhető rúzsnak, hanem "csak egy színezett krém", rendkívül tartós és minden nap használom, az abszolút favorit nálam a Rome árnyalat, annyira tökéletes! Háromszor vettem eddig újra, kíváncsi vagyok megunom-e valaha. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

slasherin

2019. március 18.

Gyönyörű színekben kapható. Nagyon kellemes az állaga, könnyű vele dolgozni, az illata nagyon tetszik. Sajnos nem bombabiztosan tartós, de szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

rafi

2019. március 10.

Már több árnyalatban is beszereztem az első vásárlás óta, nagyon meg vagyok velük elégedve. Az applikátorával nagyon könnyű dolgozni, minden szín kellően pigmentált és nagyon széles választékban kapható, az illatuk is nagyon jó! Vaníliás sütire emlékeztet. Kellemes viselet, hamar bemattul, mégsem érezni a szánkon, meg is lehet róla feledkezni. Valamennyire szárít, mint minden matt rúzs, de meglepően kevésbé, mint eddig bármelyik, amit próbáltam. Tartóssága közepes, de szépen, egyenletesen kopik, nem foltos, nem is kenődik.
Az egyetlen hibája számomra, hogy hajlamos kiemelni a bőrhibákat az ajkakon (főleg világosabb árnyalatoknál) ezért egy alapos radírozás és hidratálás nem árt előtte.
Összességében én abszolút meg vagyok vele elégedve, ár-érték arányban szerintem tökéletes. :)

Update: Megtaláltam a tökéletes színt! A RÚZST ami mind hétköznapra, mind alkalmakra megfelelő kiegészítője az öltözéknek, szinte mindenhez megy, mégsem túl natúr. Ez pedig a Los Angeles árnyalat. Ha más is keresne barnás-rózsaszínes nude árnyalatot ami pont sem túl barna, sem túl rózsaszín, melegen ajánlom. Amióta megvan, szinte csak ezt a színt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

marlu

2019. március 10.

Nekem a Cannes nevű árnyalat van meg, ami nagyon jól áll. A többi árnyalat is nagyon szép, jól mutat, jól pigmentáltak. Csak nagyon jól hidratált ajkakon mutat jól, így télen számomra problémásabb a használata, mert ha csak kicsit is szárazabb a szád, már nem mutat szépen. Hamar szárad, így nehezebb korrigálni, ha túl sokat vittél fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Fehereszti

2019. március 6.

Több árnyalatom is van belőle, és nem túlzok, szerelem ez a termék. 🙂 Az első találkozásunk Milánóban volt egy nyaraláskor, mivel kisvárosban élünk ahol nem kapható NYX, eddig nem próbáltam. Igazi matt ajakkrém, ami a legnagyobb előnye a sima folyékony rúzsokkal szemben, hogy nem olyan nehéz viselni és milliószor szebben kopik (nem olyan belülről kicserepedősen), viszont nagyon tartós is. Tökéletes a matt textúrája, gyönyörűen lehet vele dolgozni is, szuper hogy rövidebb az applikátora és mellesleg tök jó is emellett.

Sidney: ez volt az első árnyalatom, a tökéletes babarózsaszín ajkak. Annyira megszerettem, hogy azonnal vettem még egyet, ugyanolyat, mert ez nem fogyhat ki 😅 szőke hajú kék szeműként imádom ezt a barbis csajos színt.

Tokyo: hasonló a sidneyhez, de kevésbé szép. Picit barackosabb, rikítóbb, elég mű árnyalat, nagyon el is üt a bőröm színétől. Nehezebb picit szépen felkenni. De ez sem rossz amúgy. 😊

Cabo: ez egy igazi bőrszínű gyönyörű nude. A swatchokon és képeken sokkal barnasabb mint rajtam, rajtam olyan igazi nude, testszín. Ettől függetlenül nagyon szeretem! 🙂

Van egy metallic lip creamem is, Seoul árnyalat, ami egy mályvás élénk lilás szín, ugye metál fénnyel. Nem tolakodó egyáltalán, viszont nem is egy suliba járós átlagos árnyalat. A metál fény épphogy érzékelhető, szuper termék ő is.

Tervben van még a Budapest, Coppenhagen, Monte Carlo, Madrid és London árnyalatok beszerzése ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Tundesz99

2019. március 6.

Szerelem volt első látásra!
Ezt csak tetézte a viselése.

Ez az a rózsás árnyalat, amihez nagyon könnyen lehet öltözni, sminkelni.
Ha elkerüli az ember a zsíros ételeket, elegendő egyszer-egyszer ellenőrizni, mert garantáltan a helyén marad.
Nagyon krémes állagú, könnyű viselet.
Száj ceruzát se szükséges használni alá, mert az applikátorral könnyedén és szabályosan fel lehet vinni a színt.

Megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

Szerelem volt első látásra!
Ezt csak tetézte a viselése.

Ez az a rózsás árnyalat, amihez nagyon könnyen lehet öltözni, sminkelni.
Nagyon krémes állagú, könnyű viselet.

Megéri az árát! :)

Kitty9526

2019. február 27.

London: az első folyékony rúzsom, ami már nagyon kifogyóban van. Tavaly karácsonykor vettem meg szettben és azóta rengeteget használtam. Ez számomra a tökéletes nude szín. Mivel ez tényleg a legtermészetesebb árnyaltat szépen kopik. Egy nap 2x-3x kell újrakennem, de normálisan visszaépíthető. Kellemes viselet, nem szárít, nagyon jó illatú, egy darabig kicsit ragad.

Abu Dhabi: ugyan olyan kellemes viselet, mint az előző. Ennek is nagyon szeretem a színét (szintén egy nude), viszont magát a rúzst nem annyira. Úgy érzem nem fedi be rendesen az ajkaimat, foltosnak látnom (pedig nude!!!!!!), nem is olyan szépen kopik és kicsit maszatolódik. Pontosan ugyan azt csinálom az összes rúzsomban, de ezzel valami nem stimmel. Nem rossz, el fogom használni, de nem veszem újra.

Cannes: az egyik leggyönyörűbb matt rózsaszín amit eddig próbáltam. Mostanában használok alá ajakápolót, így kicsit lassabban szárad, de ha egyszer sikerül neki, akkor az olajos kaján kívül nem szedi le semmi. Nagyon tartós, egyenletes fedésű és még egyikhez sem írtam de szerintem jó kis applikátoruk van, én szépen tudok vele dolgozni. Ha nem fúj a szél szívesen dobok rá egy kis szájfényt is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.