NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 3000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
*PRAGUE* NYX Soft Matte Lip Cream
Ár: 1700Ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalalás után postázom vagy Debrecenben személyesen Délibáb áruház környékén

MuitoBrancaMaisBonita

2019. február 20.

A Transylvania és az Abu Dhabi árnyalatok kevésbé boldog tulajdonosa vagyok. Gyönyörűek a színek és jó az applikátor, könnyű vele precízen dolgozni. Viszont nagyon lassan szárad, beül az ajkak ráncaiba, szárít és csúnyán kopik. Az Abu Dhabit még egész könnyű javítani, mert elég nude szín, a Transylvaniát viszont ha újrakenem, az új réteg feloldja a régit és megint percekig tart mire megszárad. Őt csak fellépéseken használom, amikor nem kell órákig jól kinéznie. Kap egy kettest a szép színek miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. február 19.

Az egyetlen NYX rúzs, amit nem szeretek. Nem olyan rossz, de túl kevés...cuccot vesz fel az applikátor, és felvitelnél olyan, mintha már meg lenne száradva. Mintha nem is kennék semmit, csak a tök száraz applikátor érne a számhoz, ha nem látnám hogy más lesz a színe, azt hinném, hogy nincs is rajta semmi.
A nude, és világosabb árnyalatok jól néznek ki felkenve, viszont a fekete Kiev valami borzalmas. Nem lehet úgy felvinni, hogy elfogadhatóan nézzen ki. Foltos, csíkos, abszolút átlátszik a szám színe, szóval, az válalhatatlan, de egyébként a nudeabb árnyalatok is elég hamar kopnak, és kicsit szárítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 19.

Dortya

2019. február 6.

Személy szerint nem szeretem, nem marad az ajkaimon, nem lehet szépen felvinni, lehetne könnyebben kezelhető, 3 hónappal felbontás után beszáradt.. remélem csak én fogtam ki egy rosszat és nem jár vele mindenki úgy mint én mert ár-érték arányban annyira nem rossz.. bár én nem venném újra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Geniii

2019. február 4.

08as Sao Paulo árnyalatot vásároltam meg.
A szín gyönyörű élénk, könnyen kenhető.
Sajnos azonban csúnyán és viszonylag hamar (4 órán belül kopik), az ígéretével ellentétben nem hogy nem hidratál, de még piszkosul szárít is. Abszolút nem éri meg bajlódni vele mindennapi használatban.
Ilyen árért sokkal többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

08as Sao Paulo árnyalatot vásároltam meg.
A szín gyönyörű élénk, könnyen kenhető.
Ilyen árért sokkal többet várnék.

BRebi

2019. február 3.

Könnyű felvinni, nem érzem, hogy a számon bármit is viselnék.
A nude színek tartósak, szépen kopnak, viszont az erősebb színek evés-ivás után foltosak.
Ha olcsóbb lenne, akkor a hiányosságok elnézetőbbek lennének, így viszont le kell vonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Könnyű felvinni, nem érzem, hogy a számon bármit is viselnék.

lexyweaver

2019. február 2.

A Berlin, Cannes és Stockholm árnyalatok gyönyörűek, imádom viselni ezeket és az illatuk is nagyon finom. A New York (egy palettában volt benne) nem az én színem, ezért ez nem tetszik annyira.

Update: Nem használom gyakran őket, mert szinte semennyire sem tartósak rajtam. Levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Csillampor26

2019. február 2.

Három színem is van belőle, ezek a Copenhagen a Milan és az Abu Dhabi. Mindegyikkel meg vagyok elégedve. Az Abu Dhabi a kedvencem, nude árnyalat, így a kopása szinte egyáltalán nem látszik. A Milan nem feltétlen az én színem, kicsit rikítónak tartom, de a minőségével minden rendben van. A Copenhagen bogyós-bordós szín, ha véknyan kenem inkább pirosas, ha 2 rétegben akkor sötét bordó. Ez sajnos kicsit beleül a száj ráncaiba, ami a sötétsége miatt észrevehető, így azt mondanám, hogy nem ez a legjobb formula ha erős színeket szeretnénk.
Az érzetük nagyon könnyű, szinte észre sem veszem, ha rajtam van. Gond nélkül újra lehet kenni, nem lesz foltos. Nem szárad teljesen mattra, inkább szaténnak mondanám. Nyomot hagy a pohár szélén, de cserébe a szánkat nem szárítja és szerencsére a vonalból sem mászkál ki. Az illatuk is valami mennyei, cukorkás, édes. Összességében tartósnak nem nevezném őket, de a könnyű újraapplikálásnak hála ez nem okoz nagy problámát. Szerintem teljes mértékben megéri beruházni egy-egy darabra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

EnciVarga

2019. február 2.

Szep szinek, tartos is, es szepen kopik, konnyen lehet frissiteni, nem lesz darabos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

zsofi207

2019. február 1.

Ajándékba kaptam még régebben a "Prague" nevű színt. Rajtam világos bordós, lilás, rózsaszínes, nagyjából így tudnám behatárolni..:D
Tetszik, hogy ez is soft matte, tehát krémesebb, így nekem találták ki (mert minden matt rúzs morzsolódik az én ajkaimról), jól kenhető, megfelelő mennyiségű rúzst vesz fel az ecset, gyorsan szárad, de a tartóssága azért nem teljesen tökéletes. Reggel, indulás előtt kentem fel, majd rohantam tárgyalásra, ami egész délelőtt tartott. Hol beszéltem, hol csak órákig 1-1korty vizet ittam, de délre látványosan megkopott. Ennek ellenére szeretem, mert észre sem veszem, hogy rúzst viselek, viszont ennél lehetne tartósabb.
Akciósan talán újravenném, a teljes árát nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

Akciósan talán újravenném, a teljes árát nem éri meg.

my89nicky

2019. január 31.

Nagyon sok színnel rendelkezem, semmi rosszat nem tudok rá mondani. Bármikor vennék új színeket belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.