NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 3000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
*PRAGUE* NYX Soft Matte Lip Cream
Ár: 1700Ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalalás után postázom vagy Debrecenben személyesen Délibáb áruház környékén

chi0731

2019. január 28.

Stockholm árnyalatban szereztem be, ami egy nagyon szép természetes nude árnyalat.
Nagyon tartós, de iszonyatosan szárítja az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Nagyon tartós, de iszonyatosan szárítja az ajkaimat.

Rommie77

2019. január 21.

Csak most vettem, úgyhogy majd jövök az update-tel, hogy hitelesebb legyen. Egyelőre annyit tapasztaltam, hogy a szín felkenve gyönyörű (Cairo - full nude, különleges, de hordható, elegáns).
Viszont szárít, mint a fene. Az applikátora jó, a viselet kényelmes.
Kicsit fennakadtam, hogy Kínában gyártják. Nem vagyok rasszista, de nem szívesen hordok kínai kozmetikumokat. Na majd meglátjuk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Viszont szárít, mint a fene. Az applikátora jó, a viselet kényelmes.

MaFa

2019. január 20.

Jobb mint amit vártam. Nagyon tartós,gyönyörű színekben kapható, a metál színek brutál szépek. Egy jó pár árnyalatot már beszereztem. Nem kenődik,nem pereg. Evést, ivást bírják. Pár óra után érdemes újra kenni, de teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Veronika1

2019. január 20.

Nagyon szeretem ezt a rúzst! Berlin árnyalatban van meg, ami egy karakteres barna szín. A tartósságával meg vagyok elégedve, és amit még szeretek benne az az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Patrienn

2019. január 18.

A kedvenc fomulájú matt rúzs ami a sminkes fiókomban lapul! Több színen is van már és azt azért el kell, hogy mondjam, hogy a nude árnyalatok gyönyörűek, viszont a sötétebb árnyalatok, hát foltosak tudnak lenni felvitel után (én ezt a copenhagen színnel érzékeltem) szóvel én átmegyek még egy plusz réteg festékkel az ajkaimon ha sötét színt használok, de ennyi roszat tudok csak elmondnai. De a formula az tényleg maga a csoda számomra, mostanában nem igazán szeretem azokat a tipikus matt rúzsokat, szóval vagy ezeket az ajakkrémeket használom vagy szájfényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

CandyPop

2019. január 15.

A nagy hype miatt én is tettem egy próbát, és beszereztem egyet belőle. Transylvania árnyalatban van meg nekem, a színe szép, de ez az egyetlen jó tulajdonsága. Az aplikátora borzalmas, nehezen használható, kb 2 alkalom után szinte beszárad a termék, és alig jön belőle...tartósnak tartós, de nem a jó értelemben, ugyanis nagy nehezen jön csak le az ajkaimról, amit én nagyon nem szeretek egy rúzsban. Túlárazott az egész márka, egy drogériás, jóval olcsóbb rúzs sokkal jobban teljesít velük szemben. Az összes NYX rúzsomról ez mondható el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Fruzsina0620

2019. január 7.

Tök jól lehet kezelni, jó aplikátora van. Egy könnyed és krémes formuláról van szó. Szeretem, hogy sok árnyalatban elérhető az üzletben. Ha az ajkaid jó állapotban vannak, akkor nem szárítja, de ha száraz bizony nagyon csúnyán kiemeli azokat a részeket. Mondjuk egy kiadós evést nem bír ki, ezért levonok egy csillagot. Összességében egy kis szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

nusysan

2019. január 7.

Nekem az Abu Dhabi árnyalat van meg, ami egy gyönyörű barnás nude. (mondjuk mikor megszárad, akkor barackosabb lesz kicsit) Én nagyon szeretem, de a nem túl nagy tartóssága miatt úgy használom, amikor tudom, hogy újra tudom kenni, mert egy egész napot közel se bír ki, max 4-5 órát. De kényelmes, könnyű, a szín egy álom, szóval nekem egy lazább napon go-to rúzs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

kamillakovacs

2018. december 23.

Az itteni sok pozitív vélemény miatt szereztem be és nagyon szerettem volna szeretni ezt a rúzst, de a krémes állagán kívül semmi pozitívat nem tudok róla mondani. A tartóssága egyszerűen kritikán aluli, én azért annyit minden rúzstól elvárok, hogy legalább pár órát (ivást, kávézást) kibírjon, ugyanis nincs időm arra hogy órànként igazítsam. Monte Carlo árnyalatom van, a színe nagyon szép és tényleg nagyon kényelmes viselet de számomra használhatatlan. Hatalmas csalódás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Metty

2018. december 16.

Csoda. Legszimpibb rúzs eddig azok közül, amiket már használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Csoda. Legszimpibb rúzs eddig azok közül, amiket már használtam.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.