NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 3000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
*PRAGUE* NYX Soft Matte Lip Cream
Ár: 1700Ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalalás után postázom vagy Debrecenben személyesen Délibáb áruház környékén

kisskata12

2018. december 13.

Sok drágább rúzzsal próbálkoztam már, de ez verhetetlen. Csodás színek, könnyű használni. Én mindig teszek egy kis coconut oil lipbalmot a szám belső részére hogy ne kezdjen el kicserepesedni ( de ezt nem tartom hátránynak, kb minden rúzsnál így van). Na tehát a lipbalmmal tökéletesen működik, ha eszem, iszom egyenletesen kopik és egyáltalán nem feltűnő. Imádom, nem is használok más rúzsokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Nagyon szeretem, a Prague árnyalatot vettem meg még elég régen, de nekem tartós, könnyű felvinni, imádom az illatát és szerintem az árát is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Martika98

2018. december 12.

Én egy metálos árnyalatot vettem, a "Rome" nevűt. Gyönyörű színe van, kellemes viselet. VISZONT körülbelül 20 perc után elkezd belül kopni, és egyre jobban halad kifelé. Nagyon ronda lesz így. Se enni se inni nem szabad benne, de szerintem anélkül is simán lekopik, az ajkak ráncaiba is beleül. Nagy csalódás, pedig sok jót hallottam a NYX rúzsokról, de minél drágább annál nagyobbat szoktam csalódni. Egyetlen jó dolog benne, hogy ha kipótolom a megfakult részt, egyáltalán nem feltűnő, és nem lesz töményebb vakolat hatása a számon. Számomra viszont nincs értelme annak, hogy 15 percenként újra és újra felkenjem. A Lovely K lipsek százszor jobbak ennél.

UPDATE: Lovely K lipset kentem alulra, és arra ezt a rúzst, így nagyon tartós volt. Imádom ezt a színt, így kénytelen voltam mindent bevetni, hogy hasznosítani tudjam, bár nem egy pénztárca kímélő megoldás 2 rúzst is használni egyszerre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

gyorfiagica

2018. december 3.

Egy vilagos rozsaszin arnyalat van meg. Nagyon szep a szine, egyaltalan nem szarit, de eleg hamar lekopik. Vannak tole jobb ruzsok is hasonlo arban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

DiamondStoni

2018. november 19.

Több árnyalatban is megvan, nem szárít, krémes az állaga, viszont a tartósságával vannak problémák. A nude árnyalatoknál nem látszik annyira, ha kopik vagy kenődik, viszont a Monte Carlo-nál nagyon látványos. Estére kentem fel egyszer, pohárból ittam és mikor kimentem a mosdóba, majdnem szörnyethaltam attól, amit a tükörben láttam. Konkrétan le kellett szednem az egészet és újrakennem, annyira elcsúszott mindenhol. A Stockholm árnyalatát viszont nagyon szeretem hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

OttAnett

2018. november 16.

Nagyon szép árnyalatok vannak,de nagyon szárít és nagyon hamar lejön, 1 óra sem kell neki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

barta.elisabetta

2018. november 16.

Hogy teljesen őszinte legyek, számomra pénzkidobás volt, szerencsére nem fizettem teljes árat érte. A 09-es Abu-Dhabi színt vásároltam meg, egy YT videóból láttam, nagyon megtetszett a színe, és több jót is hallottam már a NYX rúzsokról, de lehet csak nekem nem jött be. Egyáltalán nem tartós, egy órát sem bír ki, de néhány csészén annyira rajtamarad, hogy nem lehet lemosni... Annyira szerettem volna szeretni, a színe miatt, az állaga és illata miatt, a könnyű viselete miatt, a nagy színskála miatt ami közül választhatok, és a csomagolását is imádom.
Csak sajnos maga a termék, ami miatt megvettem az egyáltalán nem vált be :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Csak sajnos maga a termék, ami miatt megvettem az egyáltalán nem vált be :/

Vivienlilla

2018. november 15.

Talán az első olyan matt rúzsom, aminek könnyű a fedése, nem érzem azt, hogy vakolat van a számon. Emiatt persze kevésbé tartós, de legalább nem kell levakarni az ismételt felvitel előtt. A színválaszték pedig zseniális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

gabriella0809

2018. november 15.

Kényelmes viselet, könnyű felvinni, bár nem túl tartós, de hétköznapokra megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

marysidehouse95

2018. november 12.

Szeretem mert nagyon szép színei vannak, és viszonylag tartós is.
Az illata nagyon jó, és plusz pont, hogy nem viaszos az állaga (mondjuk lehet ezért nem olyan tartós.)
2 színben vásároltam meg, az Ibiza és a Prague árnyalatokban.
Nekem ez a rúzs (evés nélkül) maximum 4 órán át marad fenn szépen, míg van olyan matt rúzsom, ami reggeltől estig, szinte pótlás nélkül, bírja. Ennél viszont legkésőbb 4 óra után pótolni kell vastagabban, hogy jól nézzen ki.
Csak azért kap 4-est, mert van nála tartósabb matt ajakrúzsom is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Szeretem mert nagyon szép színei vannak, és viszonylag tartós is.
2 színben vásároltam meg, az Ibiza és a Prague árnyalatokban.
Csak azért kap 4-est, mert van nála tartósabb matt ajakrúzsom is.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.