NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 3000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
*PRAGUE* NYX Soft Matte Lip Cream
Ár: 1700Ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalalás után postázom vagy Debrecenben személyesen Délibáb áruház környékén

Sophieka

2018. november 4.

A Toulouse árnyalatúmat nagyon szeretem! Egyik kolléganőn csodáltam meg először, mi ez az isteni szexy színű matt cucc az ajkán, ő ajánlotta és nagyon jól tette! :)
Kicsit szárít csak, márkaboltban javasolták, hogy inkább ezt vegyem, mint a Lingerie-szettet, mert az sokkal jobban szárítja az ajakbőrt, nekem meg eleve könnyen kicserepesedik.
Gyönyörű, egységes színt kap a szám és vastagabbnak is hat ettől az árnyalattól!
Elég sokáig bírja, persze étkezés után picit utánaigazítom és nekem segített az is, hogy mindig aláhidratálok könnyű, beszívódó krémmel.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 4.

Csak ajánlani tudom!

ajozan

2018. november 3.

Az egyik kedvenc matt krémem, tartós és nagyon kicsit szárítja csak az ajkaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

BerniMihaly

2018. október 20.

Krémes, mégis matt. Nem lerobbanthatatlan, de kényelmes a viselése. Nekem egyik kedvencem. 3 színben van meg, egyelőre. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Brami

2018. október 12.

Nude árnyalataim vannak ebből a folyékony rúzsból. Nagyon szeretem őket, elég tartósnak bizonyulnak, nem szárítják a szám, és nem mellesleg gyönyörűek ezek a színek. Számomra az egyik kedvenc márka rúzsokból, így 5 csillagot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Hales

2018. szeptember 22.

Hirtelen felindulásból vettem meg az egyik nude árnyalatot a Douglasben és sikerült rendesen beletalálnom. Ez számomra a "tökéletes nude", nem szárítja a számat és sokkal fehérebbnek tűnik tőle a fogam. Tartóssága nem a legjobb, de természetesen kopik. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

MRekaaa

2018. szeptember 22.

1-2 órás rúzsnak jó, hogyha nem tervezel közben evést, ivást. Viszont nagyon csúnyán kopik, az én számít borzasztóan szárította és engem taszít az illata is. Az áráért megéri, rengeteg a szín belőle, de csodát nem kell tőle várni. Sima drogériás szint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

gonoha

2018. szeptember 20.

Gyönyőrű intenzîv szîne van,ami kb 5 másodperc alatt mattra szárad. Igazi csókálló rúzs. Nagyon tartós,de amikor elkezd kopni akkor csúnyán teszi. Nem szárît,jó az illata. Èn ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Kovacsnora

2018. szeptember 17.

Nagyon jó viselni, nem lehet érezni hogy van valami az ajkakon. Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom mindenkinek :)
(Nekem az SMLC08 van)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 17.

(Nekem az SMLC08 van)

Villango

2018. szeptember 16.

UP.: sajnos nagyon csúnyán kopik. :(

Amikor engem is behúzott a MAC hype, vettem egy kinda sexy és egy teddy színt. Nagyon szépek voltak, de maga a rúzs nem jó. El kellett kezdenem tovább keresgélni. Meg is találtam a megfelelőt, de a kindy sexy színt egyszerűen nem tudtam megtalálni, csak ennél a rúzsnál. Stockholm a neve. 2500.- volt, a MAC 6000.- A kopása ennek sem a legszebb, de világosabb rúzsoknál sajnos ez van, ezt már elfogadtam. VISZONT: jobb mint a MAC, a szín csodás, szóval elégedett vagyok nagyon. Sikerült pótolnom a kinda sexy színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

UP.: sajnos nagyon csúnyán kopik. :(

labanczlaura0502

2018. szeptember 3.

Pár hete szereztem be egyet Prague árnyalatban. A szín szerintem gyönyörű,iszonyatosan pigmentált és nagyon szép matt a finishe. Az ivást jól bírja, az evést annál kevésbé,viszont észrevettem,ha használom előtte az ajkaim teljes egészére a hozzá színben passzoló Nyx szájceruzát akkor sokkal tartósabb és ha kopik is nagyon könnyen javítható. Minimálisan szárít,de ha előtte hidratálja az ember az ajkait akkor egyáltalán nem vészes. Összességében mindenképp ajánlom! Eddig én nem találtam jobbat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.