By Wishtrend

Ár:   $15   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $15
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A termék korábban O.S.T Original Pure Vitamin C20 Serum néven volt kapható.

20% L-ascorbic acid és különböző természetes antioxidánsok kombinációjával segít megelőzni az öregedés jeleinek kialakulását, halványítja a bőr elszíneződéseit (pigmentfoltokat, hegeket). Puhítja és hidratálja a bőrt.

Ksari

2016. október 22.

Ebay-ről rendeltem 4000 Ft körüli áron, összességében elégedett vagyok vele. A pigmentfoltjaimat nagyon szépen halványítja, és a bőröm is sokkal szebb a használatával. Viszont ami negatívum, hogy erős, és nem túl kellemes az illata, valamint rettenetesen szárít, így csak a kritikus területekre érdemes felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

KlaudiaZs

2016. augusztus 22.

Nagy nehezen beadtam a derekam, és megrendeltem, annyi sok jót hallottam róla, hogy leárazva gondoltam kipróbálom végre, de az újabb verzióra nem akartam kiadni olyan sokat, mert attól tartottam, hogy nem fogom szeretni, elég lesz ezzel a régebbi olcsóbbal próbálkozni. Sajnos, igazam is lett, bár különösebben nem utálom, nem borzalmas, de nem vettem észre olyan hűde pozitív változást, pedig 1 hónapja biztos használom már. Több mint a fele elfogyott úgy, hogy anyának is adok belőle, együtt kenjünk magunkat, de ő is pontosan ugyanazokat tapasztalta, mint én. Először is, eltömíti a pórusainkat, akármikor este használtuk, másnap reggelre komedó-pattanás lett pár helyen, pedig anyának nagyon ritkán van ilyen reakciója valamire (több mint 10 éve nem volt gyulladt pattanása, de ennek "hála" ez megváltozott). A ragacsosság nem vészes, ha kenek mást is rá, akkor meg egyből beszívódik szépen. Talán némileg halványított a foltjainkon, de nem látványos, hidratálni hidratál, de ez se olyan hűha, van jópár szérumom/esszenciám ami ezekben jobban teljesít. Elhasználjuk, ha már megvettem, és így kettőnkre gyorsan is fogy, szóval legalább nem fogom kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Allics27

2016. augusztus 5.

Sajnos már majdnem egy üveggel elhasználtam mire rájöttem, hogy amellett, hogy valóban és láthatóan javított a bőröm állapotán: a T-vonalamban eltömítette a pórusukat, nagy, gyulladt pattikat okozott, valamint miteszereket a fülem mellett, az arcomon. A maradékot lehet, hogy a sejhajomra kenem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

dzsanki

2016. július 16.

Két hete használom, a használati utasítással ellentétben nem csak este, hanem reggel is, és nem 2-3 cseppet, hanem egy fél pipettányit, és használok mellé BHA-t is, nincs irritáció vagy csípő érzés. AHA fölé azért nem kenem, olyankor kimarad. A ragacsosságot úgy kerülöm el, hogy egy másik szérumommal (astazet) összekeverve kenem fel az egész arcomra, így jól felszívódik, és nem csíp. Őszintén szólva nem tudom, hogy pont ennek a szérumnak a hatása miként mutatkozik meg, mert komplett arcápolási rutinom van több PC-s és koreai termékkel, amelyeknek mind szép az összetevőlistája, és egyenként is jó problémakezelő kozmetikumok. Ennek következményeként a bőrképem szép lett, nem használok alapozót, bb krémet, mert nincs rá szükség. Valószínűleg újravenni sem fogom, mert újat nem hozott számomra az eddigiekhez képest, de elhasználom. Hűtőben tárolom, ami kicsit macerás, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

Mundow

2016. július 5.

Hűtőben tárolom. Hetente pár alkalommal néhány cseppet felkenek az arcomra majd jöhet rá a hidratáló krém.
Inkább reggel szeretem használni. Amennyiben este használom, akkor könnyen foltos marad a párnahuzat, illetve még kissé kellemetlen illata is van.
Napközbeni használattal mindez elkerülhető.

Mintha eltömítené a pórusaimat és több mitesszerem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Napközbeni használattal mindez elkerülhető.

Mintha eltömítené a pórusaimat és több mitesszerem lenne.

ficuskinky30

2016. június 2.

Ha röviden össze kellene foglalni, akkor azt írnám, hogy használni nem szeretem, de a hatását szeretem ennek a szérumnak. Eredetileg pigmentfoltok miatt vettem, amelyek a terhességem alatt erősebbek lettek. Azon nem segített, szülés után halványodtak vissza, de a bőrömnek nagyon jót tesz, szép egyenletes felszínt csinál neki. Amit nem szeretek, hogy a hűtőből kivéve és a bőrre felkenve szerintem büdös, és ragacsos is, a párnámhoz is sokszor hozzáragadok, és még reggel is érződik a ragacsosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

bettykebodnar

2016. április 21.

Az eddigi legjobb C vitaminos szérum, amit próbáltam. Ég és föld a különbség egy 1-2-5%-os és e között a 20%os szérum között. 1 hét alatt tömörebb lett a bőröm, világosabb, egységesebb. Vicces, de tényleg olyamit érez az ember, amit gyakran hallani a reklámokban. Mintha évekkel fiatalabb lennék. Sajnos tudomásul kell venni, hogy a bőrünk nem olyan már, mint 20 évesen. De azért nem kell elkeseredni. Én ezt a szérumot az Astazettel vagy az LRP Effaclar K+-al használom reggelre. Utána fényvédő és púder....alapozó már egy ideje nem kell. Köszi Korea. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

andrea91

2015. november 1.

Próbálok úgy véleményt írni, hogy kicsit pontokba szedem a panaszokat is amik itt felmerültek.
Az első amit elmondanék róla, hogy hamar megromlik. A C vitmain mint olyan, nagyon könnyen bomlik, fényre, hőre, ezért érdemes sötét hűvös helyen tartani, hűtőszekrényben lenne ideális. Honnan tudod hogy már nem jó? Alapból egy majdnem áttetsző, halvány sárgás színű - ha azt tudod mondani rá hogy ez már kifejezetten sárgás, neadjisten sárga, akkor már nem jó- nem azt mondom hogy ártalmas, de minimum a hatástalanság valamilyen szintjén van már, tehát sajnálod-nem sajnálod - tök felesleges folytatni a használatát, ugyanis ha ártani nem is fog, de használni biztosan nem. Nem hűtőben tartva, napi egyszeri használat mellett is eljut erre a szintre az üveg felénél, én egy kisebb üvegcsébe teszek át belőle egy heti adagot, így nem kell a hűtőhöz járkálni, de ki lehet tolni az élettartamát.
Másodszor. Esszencia végülis mehet alá, de mielőtt krém kerülne fölé, kell adni neki 20-30 percet hogy hasson.
Nappalra egyébként sem túl előnyös használni, fényvédővel sem, kellemes kis holmi ami a hatását illeti, de ragacsos, erre alapozni hülye ötlet szerintem, és nem is lehet kellemes érzés napközben.
A kukacosodásra lehet ez is magyarázat, de az is, hogy ez a termék igen erősen hámlaszt, ne lepődjünk meg, ha ilyesmi történik:)
Na és akkor a tapasztalatok: én nagyon szeretem ezt a szérumot, most szünetet tartok, mert szerintem jól megvagyok most; estére használtam minden másnap, a finomabb ráncocskákon segített, és valóban jól halványította a pattanások utáni foltokat. 1-2 hetente lepergett a bőr az arcomról, használata közben az alapozás elég problémás, de megoldható, csak a hámló részekkel kell kezdeni valamit, alkalmas alapozó, hidratálás, miegymás. Kicsit jobban kell figyelni erre, de megéri. A pirosas foltok teljesen eltűntek, és a bőröm textúrája is sokkal jobb, mitesszerek, pattanások ritkábban jöttek ki. Ragacsos, igen, de mivel estére használtam, engem nem zavart, reggel lemostam. Szerintem hatásosabb mint az új 21.5 verzió, és nincs olyan fura szaga sem mint annak. Az új nem annyira ragacsos, szóval akinek ez szempont, annak az jobb választás lehet, de ennek erősebb a hatása.
Nekem amúgy elég érzékeny bőröm van, de problémát az alkohol ellenére sem okozott.:)
Most tervezem egy újabb üvegcse vásárlását, csak szintentartásnak:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Most tervezem egy újabb üvegcse vásárlását, csak szintentartásnak:)

zsófi84

2015. október 24.

Nekem ez az első C-vitaminos szérumom, és nagyon megszerettem. Láthatóan megváltozik tőle a bőröm, a 15 %-os AHA-van együtt (nem egyszerre felkenve :)) halványítják a foltokat. Szeretném hosszú távon használni, remélem örökké le lesz értékelve a wishtrenden :) (ugyan látom itt, hogy már nem gyártják, de még lehet kapni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.

GNóri

2015. október 2.

Úgy vártam, és akartam szeretni, de sajnos nem megy:( A pattanások utáni foltok halványításában vártam csodát tőle, de semmi látható változást nem eredményezett. Az egyetlen előnye, hogy a kinyomkodott pattik gyorsabban leszáradtak, de a piros folt ugyanúgy ott van utánuk. Ami még nem tetszett, hogyha egy kicsivel is többet kentem fel, akkor borzasztóan ragacsos lett az arcom. Ráadásul egy idő után olyan büdös szaga lett, pedig nem volt még lejárva a szavatossága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Sodium Lactate, Butylene Glycol, Glucose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Zinc PCA, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Lásd denaturált alkohol.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.