By Wishtrend

Ár:   $15   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $15
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A termék korábban O.S.T Original Pure Vitamin C20 Serum néven volt kapható.

20% L-ascorbic acid és különböző természetes antioxidánsok kombinációjával segít megelőzni az öregedés jeleinek kialakulását, halványítja a bőr elszíneződéseit (pigmentfoltokat, hegeket). Puhítja és hidratálja a bőrt.

Zanzara

2015. július 18.

A leghatásosabb folthalványító, amit valaha használtam. Még csak 2 hete az enyém, de fantasztikus a változás. Sokkal hatásosabb, mint a BRTC vagy akár a Suiskin széruma. Imádom!!! Kis túlzással, de "megmenti az életem"! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

Villango

2015. május 29.

UP: elkezdtem használni reggelente, de sajnos nagyon mitaszeresedek tőle. :( Nem értem, de tuti hogy ő a ludas. Mióta abbahagytam a használatát nincs ilyen jellegű gondom. A párom viszont nagy elánnal használgatja, neki bevált.
Én sajnos még keresem a szérumok terén a nagy Ő-t.

Megvettem nagyon akciósan, gondoltam ki kell próbálnom. Nagyon érdekel az antioxidáns használat, ezért úgy érzem erre most szükségem van. :) :-P
Első este a használata után nem mostam kezet.....reggelre (szerintem emiatt mert mást nem kentem magamra, vagy mással nem érintkeztem) a tenyerem, ujjaim sárgásak lettek, szagra pedig pont olyan mint amikor önbarnítót használ az ember. Valaki tapasztalt már ilyet? :)
A másik, hogy lett tőle 1 nagyobb és 3 picibb pattim, de pár nap alatt elmúltak.
Hát ennyit az 1-2 napos használat után. :) Igazából reggelre tetszett amit a tükörben láttam, de biztos hogy hosszabb távú hatását kell megvárnom, mert úgy működik majd igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 29.

Én sajnos még keresem a szérumok terén a nagy Ő-t.

Kardvirág

2015. március 31.

Használgattam, de nem vettem észre semmilyen pozitív hatását. Egyszer csak rájöttem, hogy rozaceám van, ezért pirosodott ki tőle mindig a bőröm. Az üveg még félig van, már nem fogom elhasználni újra venni pedig főleg nem.
De megvettem az új változatot (http://kremmania.hu/kremek/egyeb-c20-pure-vitamin-c-21-5-advanced-serum) na az valami álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

Pöti

2015. február 6.

Ebben a hideg szeles időben kicsit nyűgös a bőröm. Elhasználtam egy üveggel a BRTC C vitaminos szérumból, szerettem. Foltjaim nincsenek (csak szeplők), így inkább megelőzés céljából használtam. Amikor elfogyott, gondoltam váltok erre a szérumra, magasabb C vitamin tartalma miatt választottam ezt. Egyelőre nem ájultam el tőle, mert ragad, kicsit csíp is, de ezt annak tudom be, hogy a hideg kikezdte a bőrömet. Egyéb negatívumot még nem fedeztem fel, a benne lévő ethyl alcohol nem zavar, legalábbis nem vettem észre, hogy valami gondot okozna, a csípő érzést inkább tényleg a szélsőséges időjárás számlájára írom. Egyelőre 3 csillag, mert a ragacsos érzést nem szeretem... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

Lyah

2014. szeptember 12.

Már több hónapja használom, és nem állítom, hogy csinált volna bármi olyat, amitől újra akarnám venni, sőt. A bőröm ugyan most van a legjobb állapotban gyerekkorom óta, de ezt nem ennek a terméknek köszönhetem. Elhasználom, de biztos, hogy nem veszem újra, és nem is gondolom nélkülözhetetlennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

gale

2014. június 12.

Jár neki az öt csillag, valóban halványítja a foltokat.

Előtte BRTC-C-t használtam, azzal összevetve ez gélesebb, az vízszerűen folyékony, így azt jobban is pazaroltam, ezzel vhogy könnyebben adagolom a szükséges és elégséges mennyiséget. A gélesebb állag miatt a másikhoz viszonyítva egyúttal picit nehezebben szívódik fel, de semmi komoly ragacsos érzetet nem hagy ez sem, ettől nem kell tartani.

Folthalványítás terén a BRTC-C nem hozta a várt eredményt, ez pedig igen!
Árban szintén az OST jön ki jobban a versenyből.

Egy teljes üveg elhasználása után kijelenthetem, hogy a benne lévő ethanol nekem nem okozott gondot, aki ettől fél, legalább egy próbát tegyen azért, kár emiatt totál elvetni ezt a jó kis terméket.

UPDATE: azt elfelejtettem írni, hogy felbontás után érdemes szigorúan a hűtőben tárolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

Jár neki az öt csillag, valóban halványítja a foltokat.

Folthalványítás terén a BRTC-C nem hozta a várt eredményt, ez pedig igen!
Árban szintén az OST jön ki jobban a versenyből.

S.Merci

2014. május 28.

Update: Levonok egy csillagot, mert mostanában a fényvédőm, vagy a krémem mindig elkezd "kukacosodn"i és aztán le is morzsolódik emiatt. :/

Nos én már azelőtt megrendeltem, hogy észre vettem/vettétek az ethanolt benne. Kb 3 hete használom, de semmi problémát nem okozott eddig. Használtam a brtc c vitaminos szérumát is, de annak nem láttam pozitív hatását, ennél viszont azt tapasztalom, hogy már ennyi idő után javultak a kis foltjaim. Szerintem talán fele annyira sem látszanak, mint a használata előtt. Nekem is képez egy réteget az arcomon, de eltűnik a következő krémmel vagy fényvédővel, úgyhogy ez nem zavaró. Ha elfogy, először kipróbálom PC resist super antioxidant serumot, már van belőle egy deluxe mintám. Sajnálom, de nem hiszem, hogy újra veszem az ethanol miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

lipstick1005

2014. május 21.

Imádom ezt a terméket! 1 hónapja használom 2 naponta lefekvés előtt,BHA után.Mikor felkelek reggel az arcom teljesen kisimult,üde és egészséges.Eredetileg azért vettem meg ezt a szérumot,mert elég csúnyán heges volt az arcom az évek alatt kinyomkodott pattiktól..Utánaolvastam kicsit mélyebben, hogy mégis mit lehetne ez ellen tenni és a hámlasztás mellett a C-vitamin szérumot ajánlották,mert kifehéríti a bőrt és eltüntet minden foltot. Így hát elkezdtem keresni a lehető legtöbb jó véleménnyel bíró szérumot és így találtunk egymásra. Ebayről rendeltem,az ára 4e ft körül mozog ingyenes pk-el. A gyártó mindig a lehetséges legfrissebben előállított terméket küldi.A csomag kb 2 hét alatt jött meg.
Első használatra fura volt a pipettás megoldás és a szérum állaga,folyós de nem vízszerűen. Könnyű felkenni, utána egy ragacsos filmréteget képez amit max 5 perc alatt szárazra beszív a bőr. Illata nincs, enyhén csíphet mint minden savas dolog de ez nem azt jelenti hogy rossz a bőrnek.
1 hónap használat után a bőröm nagyon meghálálta ezt a terméket és bátran kijelenthetem, hogy nekem igenis csodaszer ez a termék, mivel minden foltot nyom nélkül eltüntetett az arcomról. Az meg hogy tartalmaz alkoholt nem igazán érdekel, ha egyszer csodát tett a bőrömmel. (Amúgy is szerintem ez az alkoholtól való félelem mostanában kicsit túl van misztifikálva.)
Csakis ajánlani tudom mindenkinek aki hasonló bőrproblémákkal küzd mint én!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 21.

Csakis ajánlani tudom mindenkinek aki hasonló bőrproblémákkal küzd mint én!

PAncsi79

2014. május 12.

2014. április 2.:
Kb két hete hozzám is megérkezett ez a szérum. Mivel még nem olyan régóta használom, csak előzetes véleményt írnék (később frissítek), de egyelőre úgy tűnik, hogy teljes mértékben egyet kell értenem Katával.
Ugyanazon okokból vásároltam meg ezt: magasabb a C vitamin tartalma, mint a BRTC-nek, ráadásul jóval olcsóbb is volt akkor, amikor én rendeltem.
Ahhoz képest ennek az állaga jóval sűrűbb: míg a BRTC-ből bőven tudtam többet is az arcomra kenni, ebből már a 3 csepp is sok. Ami eleinte nem tetszett, hogy egy vastagnak érezhető, fényes filmszerű réteggel vonta be az arcom, viszont az arckrém felkenése után ebből egyáltalán nem érezni semmit, úgyhogy végülis nem zavaró.
És valóban, nagyon fényes az arcom, miután felvittem a bőrömre, és végig is fénylik azalatt a fél óra alatt, amíg nem kenek rá mást. Mindezek ellenére később, a fényvédős hidratálóra kent BB krém mégsem fénylik úgy az arcomon, mint szokott. Teljesen megdöbbentem, mert mindig kellett utána púder, de most már nem. Nem értem, hogy ez mitől van, de tetszik!
Már nincs sok foltom, amin javíthatna, amik vannak aprók és halványak, valószínűleg nehéz is lesz őket eltüntetni. Viszont amióta használom, a bőröm nagyon finom, selymes. Remélem később sem változik a véleményem!

Update:
Néhány hete elkezdett picit szárazabbá és érzékenyebbé válni a bőröm. Nem volt durván száraz, de nem tudtam mire vélni a dolgot, mert viszonylag ritkán hámlasztottam és hidratáltam rendesen. Pont ebben az időben derült ki, hogy van benne egy irritáló és szárító összetevő a harmadik helyen. Nos, nem gondolom, hogy ez csupán pszichológia volt, de nagyon úgy tűnik, hogy ő a hibás, mert félretettem egy hétre (mást nem változtattam a rutinomon) és a bőrömnek semmi baja.
Szomorú vagyok, hogy mégsem leszünk örök barátok, de most úgy tűnik, hogy valóban nem a legjobb ez a termék a bőrömnek...
Alapos hidratálás mellett ritkábban használom (2-3 naponta), így nem jöttek vissza a panaszok, de ezek után biztos, hogy ha elfogy, nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

2014. április 2.:

Update:

2014. március 26.

Nos, megfogadtam, hogy 3-4 hétnél előbb nem írok véleményt, mert ennyi idő azért kell, hogy valamit lássak a komolyabb hatásokból (gondolok itt a hegek, foltok halványítására, mert a ráncmegelőzés terén nyújtott hatás az ugye nagyon hosszútávú). De van néhány nagyon jó tapasztalatom vele, úgyhogy megelőlegezem az 5 csillagot, és majd update-elek.
Maga a szérum egy fóliázott tetejű üvegben érkezik, mellékelve van hozzá becsomagolva egy pipettás kupak is (ezt mondjuk nem értem, simán árulhatnák a pipettás kupakkal is, úgyis azt használja az ember felbontás után, na mindegy, nem lényeges momentum). Az anyag egy áttetsző, víznél picit sűrűbb állagú folyadék, citrusos illattal. 3 csepp bőven elég az egész arcra, gyorsan szárad, nem teljesen szívja be a bőr, egy nagyon vékonyka réteg marad az arcon, ami icipicit ragacsos is, de amint rákenek mást is, ez abszolút eltűnik, nem nehezíti meg a többi termék használatát. Az én bőrömet nem irritálja, pedig elég sok minden szokta. Nem sikerült kiderítenem, hogy most végül a C-vitaminos cuccoknál kell-e várni használat után 20-30 percet mielőtt rákenünk mást, mint más savas hámlasztóknál, úgyhogy én a biztonság kedvéért várok fél órát. Reggel használom egyébként, mivel a C-vitaminos dolgokat reggel javasolják, közvetlenül arctisztítás után ez az első dolog amit rákenek az arcomra. Utána min. fél órára rá megy fölé kis hidratáló és BB. Ami már 10 nap használat után is biztos, hogy ez a cucc gátolja a kifényesedést (ezt amúgy a BRTC C-vitaminos szérumnál is többen írták). Nem kifejezetten mattít, de a bőrömnek órák után sem lesz zsíros fénye, hanem olyan természetes ragyogása van, vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg, szóval végülis nem matt, de egyértelműen látszik, hogy nincs kizsírosodva. Amitől majdnem dobtam egy hátast, az az, hogy ha rákenem a Missha RC BB krémet, akkor annak is visszaveszi a fényességét. Imádom ezt a BB-t, mert amellett, hogy optikailag szépíti a bőrömet, jó hatással is van rá, ha használom akkor este arctisztítás után mindig jóval puhább, finomabb tapintású a bőröm, mint amikor nem használom vagy mást használok helyette. Viszont sajnos rajtam meglehetősen fényes eredményt adott eddig, mindig púderezgetni kellett utána. Most pedig nem kell, vagy max. egyszer, órák múlva egy icipicit. Felkenem, akkor a szokásos fényesség, de 10-15 perc múlva ez eltűnik, és szép természetes mattságú a bőröm. Úgyhogy ez a hatás már önmagában is megérne nekem 5 csillagot. Amit még ennyi idő alatt megállapítottam, hogy nagyon gyorsítja a hegek gyógyulását. Volt egy csúnya pattanásom, olyan ami elég nagy piros pukli és a közepén csak egy icipici fehérség van, baromi nehéz kinyomni, és többször újra begyűlik, vagy 4-5-ször kitisztítottam, mire már nem gyűlt be újra, viszont hát szép kis seb lett belőle (tudom, hogy nem szabad nyomkodni magunkat, de minden pattanással nem rohangálhatok a kozmetikushoz). És a seb 5 nap alatt eltűnt, úgy, hogy nem maradt utána egyáltalán sem heg sem elszíneződés. Kb. 2 hónapja volt egy hasonló pattanásom, annak a helyén halványan még most is látszik az elszíneződés, de mintha a 10 nap szérumozás alatt az is halványult volna, pedig eddig az sem nagyon akart eltűnni. Úgyhogy a friss hegekkel tényleg csodát tesz, gondolom minél régebbi a heg/elszíneződés annál lassabban tűnik el. A bőrképem is picit szebb lett már ennyi idő alatt is, enyhe rozaceám van egyébként, de a bal orcámon már olyan mértékben lehúzódott a pirosság, hogy tulajdonképpen már nem is kellene ráalapoznom/BB-znem, csak azért teszem, hogy egységesebb legyen a bőrképem. (A jobb oldalon kicsit erősebb alapból a pirosság, ott azért még szükséges némi kasírozás. Azért csodát szerintem ezen a téren ne várjon senki, hangsúlyozom, hogy nekem nagyon enyhe fokú a rozaceám.)
Szóval 10 nap után én csak javasolni tudom ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

Szóval 10 nap után én csak javasolni tudom ezt a terméket.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Sodium Lactate, Butylene Glycol, Glucose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Zinc PCA, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Lásd denaturált alkohol.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.