Odaban

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hömbi, Módosítva: 2011. szeptember 22.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Kiszerelés: 30 ml

timcsike1989

2013. március 17.

CSODASZER!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

CSODASZER!

Milli006

2011. december 11.

Jó kis termék, tényleg bárhol használható, nem csíp, teljesen megszünteti az izzadást. Csak akkor lehet vele probléma, ha valaki nem tartja be a hozzá kapott tájékoztató "szabályait"... Lehet, hogy nem a legolcsóbb, de nekem 5 hónapja megvan és még a negyedéig van a flakon.
Kár, hogy kevés gyógyszertárban lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 11.

Kár, hogy kevés gyógyszertárban lehet kapni.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone