Old Spice

Ár:   863 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peter02, Módosítva: 2013. május 28.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

Az Old Spice 3 új vad illattal mutatkozik be, melyek egy állatról kapták a nevüket. A farkas, sólyom és róka illatok cologne spray változatban is elérhetőek.

Ár: 817 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

mlexa

2019. július 31.

Rengeteg nőtől olvastam, hogy ez igazi kis csodaszer. Hát ezt a nagy meleget egyáltalán nem bírja olyan jól. Az illata tényleg jó, kellemes citrusos. Az állaga is jó, nem hagy foltot a ruhákon, és nem lesz büdi az ember nap végére sem. De az izzadság foltok ugyan úgy ott vannak a ruhán ettől a terméktől függetlenül is. Kicsit csalódott vagyok, mert azt reméltem, hogy vége a foltoknak. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Qwerty

2019. július 2.

A boltban kellemesnek, frissnek tűnt az illata, itthon csak tömény gumicukorszörpnek. Fúj. Viszolygok ilyen cukros ragacsszagú valamit magamra kenni, a szaga szerencsére nem tart sokáig. Nem rossz egyébként, irritációt sem okozott, de ilyen melegben erre is kell szódabikarbőna rásegítésnek. El fog fogyni. Majd. Egyszer. Nem tudnám minden nap ezt szagolni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Gina19

2019. június 24.

Ciki vagy sem, én ezt pókerarccal bevállaltam nőként is.. egyrészt az alumentessége, másrészt a mennyei illata miatt, amiért teljesen odavagyok. Kis negatívum, hogy a nagy-nagy kánikulában nem teljesít annyira jól, olyankor naponta többször is használni kell, illetve egy kicsit mindig várni kell felkenés után, hogy megszáradjon. De amúgy elégedett vagyok vele, és tök sokáig elég. Az ára lehetne jobb, de akciósan okés, illetve az ár-érték aránya elég jó, főleg ha figyelembe vesszük, hogy a legtöbb női alumentes deót milyen horroráron árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Colette221

2019. június 5.

Sosem gondoltam volna, hogy férfi dezodort fogok használni, de ez nagyon jó. Már korábban olvastam róla véleményeket, hogy a hölgyek is előszeretettel használják, és mivel az R betűs drogériában most akciós volt kettő darab vásárlása, gondoltam kipróbálom. Finom narancsos illata van, egyáltalán nem férfias. Az ingeket nem fogja be, ellentétben a Rexonás dezodorral, amit már több mint 4 éve használok. Alumínium sincs benne. Újra fogom vásárolni. A párom a whitewatert használja és szereti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

HontiAgi

2019. május 7.

Bevallom mellényúltam, eredetileg a kókuszos madaras verziót akartam, de a szürke állatok összezavartak :D Én magam annyira nem vagyok citrus illat párti, de hamár megvettem természetesen használom mert minőségre pont ugyan olyan jó mint a sasos/sólymos/mindegy a madaras és a medvés verziója :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

oniemme

2019. március 28.

A gyermekemnél láttam először ... ő is nőből van ... és rácsodálkoztam, hogy férfi dezodort használ? Megszaglásztam és jól elcsodálkoztam! Nagyon vidám illata van, ráadásul nem hagy foltot se a világos, se a sötét ruhán. Naná, hogy én is vettem pár napja. Eddig teljes megelégedés van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 28.

falsestuff

2019. március 19.

Bevált, ráadásul se alumínium, se alkohol nincs benne. Kizártnak tartom, hogy ezt a dezodort az Old Spice férfiaknak szánta

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

ALettah

2019. március 10.

Update: először fordult elő velem ilyesmi, de annyira hozzászokott a bőröm, hogy most már semmit sem használ, sima napi aktivitás mellett büdös vagyok vele. Sajnálom, ennyi volt a románcunk, KUKA.
Egyszer vészhelyzetben használtam a párom deóját, és annyira jó volt, hogy azonnal eldöntöttem, hogy magamnak is beszerzek egy Old Spice-t. Erre esett a választásom, mert szerintem ezt igazából nőknek csinálták. Az illata szerintem nagyon kellemes, a gyerekkorom narancsos szénsavas üdítőit juttatja eszembe :) De csak addig érződik, amíg felkenem. Izzadós vagyok, több-kevesebb sikerrel már kismillió deót próbáltam, ez az egyik legjobb közülük! Tartós, hatásos, sokáig elég, szóval én odáig és vissza vagyok érte, 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Ophelia

2019. február 24.

Én elsőre megmosolyogtam, mit keres egy old spice dezodor a top 5 listában, ami ugyebár rettentően férfias hivatott lenni, legalábbis a bugyuta reklámjai alapján, de aztán nem hagyott nyugodni, sunnyogtam is a rossmannba megszaglászni ezt, meg a kókuszos illatút. Tényleg döbbenet, ha nem látnám a csomagolását, ha agyoncsapnának se mondanám meg, hogy ezt férfiaknak tervezték. Gondoltam teszek egy próbát, ez a narancsszörp/fanta/gumicukor illat jobban bejött, hazahoztam nagy vigyorogva, hadd fogja a fejét a barátom, már megint milyen agymenésnek dőltem be.
Szkeptikus voltam amúgy, az alumentes dezodorokkal már rég véget ért a viharos kapcsolatunk. Szerencsétlen wolfthornt kapásból alávetettem egy egész napos, utazós, télikabátban buszon és plázában megrohadós kihívásnak, és a nap végén nem kicsit lepődtem meg, a borzalom helyett csak a kissé halovány, de cseppet sem büdös narancsillat fogadott. A fekete felsőmet sem fogta össze, ez nagy öröm, mert van belőle egy pár.
Merem ajánlani nemtől függetlenül, teljesen uniszex illat, és szuper jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Merem ajánlani nemtől függetlenül, teljesen uniszex illat, és szuper jó!

Hubert

2019. január 31.

Nyáron vettem és rögtön megimádtam a gumicukor illata és a hatékonysága miatt, kenterbe verte az összes többi stiftet amit előtte használtam. A tél beköszönte óta viszont többet izzadok tőle mintha semmit sem kentem volna fel, ráadásul elkezdtem bűzleni is, ami még a legmelegebb nyári hónapokban sem jellemző rám. Szerintem bőrtípus függő lehet a dolog, egyik előttem szóló is hasonló problémával küzdött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol