Old Spice

Ár:   863 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peter02, Módosítva: 2013. május 28.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

Az Old Spice 3 új vad illattal mutatkozik be, melyek egy állatról kapták a nevüket. A farkas, sólyom és róka illatok cologne spray változatban is elérhetőek.

Ár: 817 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

elvanui

2019. január 30.

Az élet apró örömei:). Narancsillatú stift, egész nap bírja, alumentes És foltmentes. Mi kell még? Ja, és olcsó;)! Ha nem imádnám bűnösen a Borotalco original illatát, nem is használnék más dezodort. Bár az alusók miatt azt amúgy is csak olyan kényeztetésképp lövöm néha magamra, az illata miatt.
Ezt ne szüntessék meg, légyszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Ezt ne szüntessék meg, légyszi.

Tatyuka

2019. január 7.

Nekem nagyon bevált! Az illatát kicsit furcsállom, mert szerintem teljesen nőies, de pont ezért és mert még nap végén is éreztem az illatát biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

AppleMaple

2018. december 6.

Ez, és ennek a Bearglove társa a két kedvenc deóm. Amiért számomra tökéletes az az, hogy valóban hatásos izzadás ellen, stift, zselés az állaga, nem hagy foltot a ruhákon, és szuper illata van. Nők számára miért nem készitenek ilyesmit? Ami a leginkább hasonlitana ehhez, az a Lady Speed Stick stiftek, viszont nem egyben van a gél, hanem folyékony és spagetti-szerűen nyomódik ki tekerésnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

lantika1108

2018. november 4.

Nem vagyok egy büdösen izzadós típus, de sok ismerősöm ajánlotta ezért megvettem. Hát ettől büdöset és sokat izzadok a semmitől is.
Magában ha megszagolom, akkor viszont nagyon jó illata van. Ezért és mert nem hagy foltot a ruhán, kap 2 csillagot. Majd megpróbálkozok a medvéssel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

vivilicious

2018. október 29.

Szerintem zseniális ez a termék, sokkal jobb, mint az eddig használt bármelyik női dezodor, ennek ráadásul ilyen édeskés illata van, tehát kicsit sem férfias, hogyha valaki emiatt aggódna, mint nő. Antisudoricát nem veri, viszont az meg nagyon káros, úgyhogy ha fontos alkalom van, akkor Antisudorica, hétköznapokon pedig OldSpice a megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Lilko95

2018. október 21.

Én is nőként használom, baráti tanácsra. Egyátalán nincs "férfi" szaga, inkább citrusos, de nagyon jó frissítő. Még a fekete pólókon sem hagy nyomot!
Illetve első stiftem, kellemes csalódás, hogy milyen sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Illetve első stiftem, kellemes csalódás, hogy milyen sokáig kitart.

candus

2018. október 12.

Lányok, én nem keresgelek többet a női dezodorok között. Alumínium mentes, nagyon jó illata van (narancsszorp szerintem) hamarr beszivodik és nem budosodom. Soha többet mást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

juliara

2018. szeptember 30.

A krémmániás vélemények alapján fedeztem fel ezt a dezodort és hát köszönöm mindenkinek! :D Isteni citrusos cukorka illatú, nem hagy foltot a ruhákon, nem ragad. Az izzadósabbaknak, mint amilyen én vagyok, ajánlatos a nap folyamán még egyszer újra kenni, de ahhoz képest, hogy alumínium mentes, ez valami szuper teljesítmény. Nagyon jól szagtalanít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

vargarenata123

2018. augusztus 26.

Isteni az illata, mint a régi Fanta exoticnak. Hiába férfi deo, nőként használom, mert ebben nincs alumínium. Szeretem, tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

javi

2018. augusztus 14.

Szerintem is nagyon jó! Először egyik kedvenc színésznőmnél láttam, utána itt pár hónappal ezelőtt krémmánián is megnéztem és sok női véleményt találtam. Azóta kipróbáltam már a Bearglove-t, most pedig ezt, mindkettő nagyon finom gyümölcsös, de nekem ez jobban tetszik, mert frissítőbb illatú. Nem nagyon merek már alumíniumos deokat használni, ez pedig egy jó választás. Napközben azért megéri egyszer újrakenni. Szuper ez a zselés formula, szerintem ez a legjobb, jobban bejön mint a krémes. Eleinte kicsit ragadós a bőrön, de utána mintha ott se lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol