Old Spice

Ár:   863 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peter02, Módosítva: 2013. május 28.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

Az Old Spice 3 új vad illattal mutatkozik be, melyek egy állatról kapták a nevüket. A farkas, sólyom és róka illatok cologne spray változatban is elérhetőek.

Ár: 817 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Marzipan

2018. augusztus 12.

Szintén nőként használom ezt a dezodort, isteni gumicukor illata van, cseppet sem férfias és óriási plusz pont, hogy nincs benne alumínium. Remekül teszi a dolgát (mivel deodorant és nem antiperspirant, ezért nem gátolja meg az izzadást, csak szagtalanít). 5 pont, az eddigi legjobb választásom volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

mikkamakka75

2018. augusztus 7.

Alumíniumos deo nàlam szòba sem jöhet, így èvek òta keresem a legjobb alumínium mentes megoldàst. Vagyis csak kerestem, mert ebben megtalàltam. Az izzadàst ugyan nem igazàn gàtolja, de mivel az egy természetes (ès szerintem szüksèges) folyamat, így ez nem is volt cèlom. Jò kis gyümis illata van, ami felkenèskor elèg intenzív, de hamar csitul. Utàna mèg kànikulàban is òràkon àt frissen tart ès szagtalanít, intenzív mozgàs mellett is. Nekem ennyi pont elèg egy ötöshöz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Ciklon3

2018. augusztus 6.

Nagyon fincsi narancs-nyalóka illata van :D Teljes mértékben hatékony. Bőr-érzetre nem mar/csíp felvitelkor, de hosszabb távú használatával szétrepedezik a hónalj-bőr, illetve felpirosodik. Ezek miatt más deókkal felváltva használom. Alu-mentes deókban a favorit mégis ő :) a hatása egész nap kitart, és más alu-menteseknél max. 1 óra volt eddig a hatékonyság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

nandy.25

2018. július 24.

Úgy nevetek :) Én is nőként használom, az illata, állaga valami eszméletlen jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

BitterSweet

2018. június 7.

Nyáron izzadok. Nagyon. Ezvan. Kipróbáltam kismillió izzadásgátlót 300forintostól megkezdve az 5000forintosig. Volt egy-két kb használható, de egyik se volt az igazi.

De eeeeeeezzzzz......

Isteni mangós illat, nulla izzadás. Vicces, hogy kék. Nem kell tőle megijedni, irtó gyorsan szárad, nem hagy nyomot a ruhán. Imádásos

Bánom is én, hogy férfiaknak tervezték......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

De eeeeeeezzzzz......

Bánom is én, hogy férfiaknak tervezték......

rammy717

2018. június 4.

Kellemes illatú, frissítő édes-citrusos. Párom, és én is használom.Alumentes, és kiválóan teljesít. Időnként nap végére már érezhető pici kellemetlen szag, de így, hogy alu nélkül kitart egy napig, azt hiszem a legjobb Al-mentes, amit próbáltam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

artemiszkde

2018. május 28.

A legjobb alumentes deó! Sok kísérletezés után végre megtaláltam! Hatékony, nem hagy foltot, felkenés után szinte rögtön lehet rá öltözni, nem mar, az illata is rendben. Elméletem: kizárt, hogy ezeket az illatokat férfiaknak találták ki. :-) Az Old Spice titkos küldetése: úgy megcélozni a női vásárlókat, hogy közben megmaradjon a férfias imidzs. :-D
Szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

Szeretem!

Amanda90

2018. május 25.

Nőként imádom! fincsi tuttifrutti illatú, és nem büdösödöm olyan hamar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Nőként imádom! fincsi tuttifrutti illatú, és nem büdösödöm olyan hamar.

theo

2018. május 14.

Új kedvenc nyári dezodorom! Nagyon jó citrusos illata van, ami nem erős és nyárra szerintem tökéletes kis illat és ha szeretnék, nyugodtan parfümözhetek mellé, mert nem lehet napközben érezni. Tényleg nagyon szépen teszi a dolgát. Egyáltalán nem pasis illat, bárki használhatja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

bkitti95

2018. március 6.

Valószínűleg a férfiak voltak a célcsoport, ennek ellenére nőként is büszkén használom. Sokkal hatékonyabb, mint a nőknek készített deo-k. Imádom az illatát és az állaga sem lesz darabos, nem foltosítja a ruháimat. Egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol