Old Spice

Ár:   863 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peter02, Módosítva: 2013. május 28.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

Az Old Spice 3 új vad illattal mutatkozik be, melyek egy állatról kapták a nevüket. A farkas, sólyom és róka illatok cologne spray változatban is elérhetőek.

Ár: 817 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Purrfect

2017. november 23.

En nagyon szeretem. Nincs ferfias illata, nem budosodik be. En mindentol viszketek, de ettol nem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

roxanka07

2017. november 22.

Legtöbbször nyáron, ezt a fajta dezodort kell használnom, mert a női deók nem voltak elég hatékonyak. Hamar elmúlt hatásuk és néha darabosak lettek a hónalj környékén, amelyek rátapadtak a ruhára is. Ez a "wolfthron" stift egy kellemes, édes, narancsos, tutti - frutti illatú és géles - krémes állagú dezodor. Nem tudom ki lehetett a célcsoport az illatából kiindulva, de a párom kifejezetten utálta magán meghordani, amikor kipróbálta. Nekem nagyon tetszik és egyáltalán nem férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

elve

2017. november 22.

Az új verziók közül ez nagyon nem jött be a férjemnek...kellemetlen illata lesz felvitel után, szerencsére allergiás reakciót nem váltott ki, de nagy ívben kerüljük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

miklosjudit

2017. november 22.

Férjem mindig ezt használja.És imádja.Én az illatát imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Férjem mindig ezt használja.És imádja.Én az illatát imádom.

bkrisztinab

2017. november 17.

Régebb óta használok Old Spice dezodort ( a női deók sajnos nem elég hatékonyak), gondoltam kipróbálok valami mást. Általában az Originalt szoktam venni és remekül müködik.
Ezt az eredményt vártam a Wolfthorn-tól na meg persze a csodás illat!!!
Sajnos az első használat után nagyon csúnya ekcéma szerű kiütés lett a hónaljamon, égő-viszkető érzettel és szokatlanul kellemetlen szaggal társulva. Másnál olvastam, hogy a fájdalomtól éjszaka is felébredt - hát nekem legalább 3 éjszakámat keserítette meg, pedig a használatát azonnal abbahagytam.
Nagy csalódás volt, nem javaslom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Ezt az eredményt vártam a Wolfthorn-tól na meg persze a csodás illat!!!
Nagy csalódás volt, nem javaslom senkinek.

Cloudberry

2017. szeptember 18.

Ez volt az első Old Spice-om, működött is, de megcsaltam a Bearglove-val. Annak jobban tetszik az illata. De hatásában ugyanaz. Nem hagy foltot, nem büdösödöm be, és isteni az illata, jó az ára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Betty05

2017. július 11.

Megnyugodtam hogy másnál is láttam előző hozzászólásban és mint nő nem csak nekem jutott eszembe használni :D. Először is nem vagyok erősen izzadós típus. De akkor is ott van az a zavaró illat amikor az ember izzad + a ruha keveredése nyilván nem vagyok a szó szoros értelmében büdös de engem zavar... Sajnos hosszú kínlódás után amikor azt hittem rátaláltam a tökéletes termékre... megszüntették -_- majd megint kezdődött a hajsza....

Férjem használja ezeket, mindig is tetszett ennek a terméknek az illata (engem Haribo gumicukorkára emlékeztet). Már annyira szenvedtem - hogy semmi nem jó akármit is vettem le a polcról akármennyi pénzért - hogy ő javasolta használjam ezt és próbáljam ki, mivel teljesen unisexnek nyilvánítottuk az illatát :D Miért is ne? Pedig már eszembe jutott hogy lehetne igazán Lady Spice :D LÉNYEG hogy semilyen kellemetlen illatot nem érzek, semmilyen foltot nem hagy vagy sárgás dolgokat, hamar beszívja a bőr, nem nyújt nyálkás érzést. TÖKÉLETESEN bevált, elégedett vagyok!!!! Én szívből javaslom másnak is hogy próbálja ki nyugodtan! :D..... ne kínlódjon azzal a 6 méternyi felesleges kínálattal a polcokon....

(komolyan nagyon sok dezodort próbáltam ,együtt-külön, fújósat stb.... Soha egyszer sem éreztem a páromon semmit ami izzadásra utaló kellemetlenség szóval valamit tud ez a termék, amit a női nem -_-"...)

Ui: Csak nagyon keveset kell használni belőle mert kimarja és kiszárítja a bőrt ha nem megfelelő arányban van felvéve a bőrre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Ulhan

2017. július 8.

Én szeretem, nagyon kellemes illata van és elég jó izzadásgátló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Én szeretem, nagyon kellemes illata van és elég jó izzadásgátló.

Tatsuya

2017. május 26.

Ketszer vasaroltam eme termekbol, elsore nagyon jol teljesitett, kellemes citrusos illattal kiserte vegig napjaimat.
Joval kesobb ujra elovettem a sticket, viszont mar nem volt hasonlo hatasa, melegben teljesen megadta magat, de sajnos osszel sem hozta a kello hatast. Egy kellemetlen savanyu illatta valt, es ezt a polok sem halaltak meg. Dezodornak kozepes, inkabb telre ajanlott, de az illata miatt nem arra az idoszakra hasznalhato. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

cicc

2017. május 25.

UPDATE: szomorú vagyok... 3 hónapos szerelem volt köztünk,de az utóbbi időben nem teljesít.. felkenem,és kb 3 óra múlva már érződik a kellemetlen illat is :(

Remenytelenul vettem mindenfele noi izzadasgatlot, nyomot hagyott,vagy nemsokkal a felkenes utan mar ereztem magamon a kellemetlen illatot... Olvasgattam itt kremmanian ketsegbeesetten, majd ratalaltam erre..na,gyorsan ki is probaltam (paromnak volt itthon) es azt kell mondjam,minden eddigi probalkozasomat felulmulta! Izzadok ugyanugy,de semmi kellemetlen illat meg stresszes helyzetben sem! Azota mar magamnak is vettem,es plusz pont hogy aluminiummentes! :)
Remelem hosszutavon is ilyen pozitiv velemenyem lesz rola :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Remelem hosszutavon is ilyen pozitiv velemenyem lesz rola :)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol