Old Spice

Ár:   863 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peter02, Módosítva: 2013. május 28.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

Az Old Spice 3 új vad illattal mutatkozik be, melyek egy állatról kapták a nevüket. A farkas, sólyom és róka illatok cologne spray változatban is elérhetőek.

Ár: 817 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

audreycoca

2017. május 8.

up.:Most egy picit szomorú vagyok, mert ahogy ide bepötyögtem az 5 csillagos véleményem, rá kb 2 héttel, valami történt és egyáltalán nem használt :( Neki futottam 4-5ször is de egy pár óra után, mindig izzadság szagú lettem, pedig alapból nekem nincs erős testszagom.

Hát őőő...nő létemre én is ezt használom. 😄😄 Ha nincs a Krémmánia akkor soha nem jutott volna eszembe kipróbálni de itt olvastam több pozitív NŐI véleményt is. A boltban ezt választottam olyan gyümis illata van. Hamar beszívódik nem hagy nyomot és jól dezodorál a nap végéig. Stresszes napon is. Mondjuk a férjem meg a barátnőm először hülyének nézett mikor látták hogy ezt használom de nem érdekel engem mulattat ez. Télre a sasosat használtam az kókuszos az is ugyanolyan jó. Tuti nem fogok más dezodort használni amig esetleg a gyártó le nem cseréli valami fickós illatúra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

pomme

2017. május 1.

Fura vágásszerű seb lett tőle a hónaljamon, azt hittem, azért, mert borotválkozás után felsértettem, és belement a vágásba, de az embernek is ugyanezt csinálta, pedig ő nem borotválkozik. Neki kb 2 hét volt, mire elmúlt teljesen, pedig azonnal abbahagyta a használatát, én még "csak" 2 napja küzdök ezzel a rondasággal. Kuka.
Visszaolvastam a kommenteket, úgy látom, másnál is problémát okozott. Nekem fáj is. :(
Update: már egy hete sebes, ekcémás a hónaljam, annyira fáj, hogy felkeltem rá éjszaka. Nem értem, hogy adhatnak ki egy ekkora rakás sz*rt. Nem tesztelik??

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

cyrus

2017. április 20.

A párom kapta ajándékba egy szettel együtt. Amikor elkezdte használni nem tetszett rajta az illata és feltűnt, hogy ez nem egy kifjezetten férfias illat, akár én is használhatnám :D utánanéztem itt és meglepetten (nem is :D)láttam, hogy ez nemcsak nekem jutott az eszembe.

Elkezdtem használni, de ezt a nagyon édes narancsos illatot nem sokáig bírtam, olyan mintha Fantával locsolnám a hónaljam :D ill. nekem szagtalanításra nem is nagyon vált be. Viszont, ami nekem mindig is nagy problémát okozott, azok a sárga foltok és ez a dezodor nem hagy ilyen foltokat! Úgyhogy kipróbáltam a Hawkridge változatot is és az tökéletes illat szempontjából is számomra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

LaNara

2017. április 5.

Annyi dolgot fedeztem már fel a KM-nak köszönhetően, hogy kijelenthetem nekem abszolút life-changing. Soha az életben nem jutott volna eszembe a férfiaknak szánt dezodorokat végigszaglászni és milyen jó, hogy valaki más megtette helyettem mert ez egy fantasztikus termék. Az illata nagyon finom, a narancsos Hubba Bubba olvadós cukorkára emlékeztet de nem tolakszik. Nem hagy foltot a géles állaga miatt és sokkal jobb mint az összes női dezodor amit valaha próbáltam, ezt felkenem és nem érzem hogy bármilyen kellemetlen szag kialakulna még a nap végére sem, izzadok tőle ugyanúgy de szerintem az a termék ami ezt teljesen meggátolja borzasztó egészségtelen. Szagolgattam a medvés és a sólymos verziót is de én azokat férfiasabbnak találtam így emellett döntöttem és az új kedvencemre találtam benne. Köszi lányok! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

KlaudiaZs

2017. március 22.

Az első sikertelen alumíniummentes próbálkozás után bukkantam itt erre, látva hogy nagyon sok nő is ezt használja, így rohantam is megvenni, mert sos kellett egy izzadásgátló, mivel sajnos nagyon izzadós vagyok, ebben a jó időben pedig számomra kihagyhatatlan. Röviden, bevált. Imádom, az illata szuper, szerintem nem férfias, sőt, én alapvetően ilyen citrusos (többnyire uniszex) parfümöt használok egyébként is, sokáig érzem magamon, de amolyan enyhén, pont mint bármely más deónak is éreztem az illatát, amit valaha használtam, és a legjobb, hogy nem az izzadságszagot érzem. Hihetetlen mennyivel hatásosabb, mint az alumentes, amit próbáltam ezelőtt, de azoknál a női deóknál is jobb, amiket próbáltam az évek során. Ruhán sem hagy nyomot, tetszik, hogy nem fehér krémes stift, hanem géles, felkenve színtelen. Engem meggyőzött, én mást nem is vagyok hajlandó ezek után használni, az egyik legszuperebb dolog amit itt krémmánián felfedeztem a véleményeknek köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

eszter

2017. február 21.

Én is szívesen használom...nagyon jó az illata(gyermekkori emlékek), nem hagy nyomot a ruhán, kellemes a bőrnek! Több kolléganőmnél láttam ilyet, szóval Ők is használják!Az illata nem férfias, úgyhogy bárki kenegetheti magára. De most már veszek egyet külön magamnak is, mert feltűnően gyorsan fogy, ha ketten használjuk a párommal....!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

anett0422

2017. február 18.

a párom a három közül használja mindig épp amelyiket veszem neki :) és bevallom én is ilyet használok :D a farkasosat :D 100x jobb az illata és a hatása egyaránt, mint a női deoké :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Nanilia

2017. február 17.

Ez a legjobb! Ha nincs, akkor róka vagy maci. :)
A párom már évek óta használja, imádjuk. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Ez a legjobb! Ha nincs, akkor róka vagy maci. :)
A párom már évek óta használja, imádjuk. :)

vivien88

2017. február 11.

A baratom eleg regota ezt hasznalja, meg a tobbi ilyen kuadast. A farkasos a kedvence!! Szerintem is ez a legjobb.
Ahogy itt olvasgattam azt lattam hogy vannak nok is akik kiprobaltak. En is kerestem es keresek is meg ilyen allagu izzadasgatlot de nem talaltam eddig soha, sehol.
Ajanlotta o is ezt a ferfi valtozatot..de engem nem visz ra a lelek hogy kimerjen probalni..
Egyebkent a parom bevallasa szerint VALOBAN tartos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Egyebkent a parom bevallasa szerint VALOBAN tartos.

blackcat00616

2017. február 3.

Vagy 3 hétig kerestem, mert ez pont nem volt sehol xD Csak egy másik megyébe mentem, mikor az ottani dm-ben akciósan megláttam és vettem is le a polcról >< 1 hónapja használom, amit tapasztaltam, hogy kellemes citrusos, mégis enyhén édeskék illata van, nem irritál, nem lesz izzadságszagom (sok ilyen lap dolgot nem tud) és alumínium mentes. Egy biztos, amíg lehet kapni ezt veszem :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol