Old Spice

Ár:   863 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peter02, Módosítva: 2013. május 28.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

Az Old Spice 3 új vad illattal mutatkozik be, melyek egy állatról kapták a nevüket. A farkas, sólyom és róka illatok cologne spray változatban is elérhetőek.

Ár: 817 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Annie0828

2016. december 15.

Itteni vélemények miatt mertem kipróbálni. Hát. Sajnos nekem nem jött be. Nagyon kellemes illat, de tolakodó. Könnyen beszívódik, nem irritál. De én izzadok tőle. Először nyáron a nagy melegben teszteltem, akkor nagyon gáz volt. Gondoltam adok neki még egy esélyt, ősszel is kipróbálom. Ugyanaz. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

Lierre

2016. szeptember 15.

Gyerekkoromban volt egy kedvenc kiwidzsemem (feltételezem, inkább aromát látott többet, mint gyümölcsöt), na annak volt ilyen illata.
Volt, hogy kipirosodott tőle a bőröm, de végül elmúlt és mostanában rendben van, az izzadással pedig remekül elbánik.
Szinte egy örökkévalóságig elég, ha jól emlékszem, 3-4 hónapig tartott ki, míg a Rexonák jó, ha egy hónapig bírják... Annyi idő alatt viszont meguntam az illatát, így most a Hawkridge a nagy kedvencem, aztán lehet, vissza fogok térni rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 15.

xixi

2016. augusztus 3.

Jó dezodor és tényleg finom narancs illatú, a többi illata amit itt még szeretnek a csajok mégis csak pasis azért, de ez tényleg oké. Viszont szerintem nem jobb a női dezodoroknál, például a Bionsen hasonlóan áttetsző stiftje tutira van ilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

vivkooo

2016. június 27.

13 éves korom óta szenvedek a dezodorokkal, vagy nem használt semmit, vagy beduzzadtak a nyirokcsomóim annyi káros anyag volt bennük. 21 évesen csoda történt, valami isteni sugallat miatt megfogtam a párom bontatlan dezodorját (ezt itt ;) ) ,kipróbáltam és már 2 hónapja szerelemben vagyok vele. :D Jó érzés, illata is tökéletes, hatásos is, nincs vele semmi probléma :)) mindenkinek ajánlom hogy próbálja ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

viewxy

2016. május 29.

Finom illat, nem hagy foltot, kíméletes, nem tömíti el a pórusaimat mint azok a fehér, nem géles deók. De sajna izzadok tőle, nem leszek büdi a nap végére sem, de nem igazán gátolja az izzadást. Kár pedig egyébként tökéletes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

kismadár

2016. május 15.

Narancsos keménycukorka illata van, abszolút uniszex, semmi férfiasság vagy nőiesség nincs benne. Női dezodoroknál ezerszer jobb, nem hagy foltot, nem fogy gyorsan, nagyon jó az állaga. A kókusz illatú szintén Old Spice (Hawkridge) stiftnél kicsit sűrűbben kell használni, míg a kókuszosat elég egyszer használni reggel, egész nap véd, ezt azért a nap felénél érdemes egyszer újra kenni, mert hajlamos eltűnni a bőrről. :-) Nem is tudok róla mást mondani, minden nőtársamat bíztatok, hogy felejtse el a női deókat, mert ezek sokkal jobbak, ráadásul alumínium mentes is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

gingerbloo

2016. március 8.

Nem vagyok benne 100% biztos, hogy ezt az illatot használtam, mert kb. egy éve volt, de ilyen kiadás volt. 2 flakont használtam el, az illata jó volt, az ára ahhoz képest szerintem drága. Az első használattól kezdve eleinte pirosas csíkok voltak a hónaljamon, majd egyre börösebb, véraláfutás szerű allergiás tünetek lettek a bőrömön. Nincs érzékeny bőröm és soha nem voltam semmire allergiás. Azért használtam el kettőt, mert nem fájt, így nem vettem komolyan. A dezodor szerepét annyira nem töltötte be, nem érzetem, hogy sokat segítene az izzadáson vagy szagon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

kicsiliba

2016. február 20.

A legjobb dezodor amit valaha használtam!Az illata kimondottan nőies,mèg unisexnek sem mondanám,finom narancsos-citrusos-cukros!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

MademoiselleSumire

2016. február 5.

Nagyon jó áron volt,és már mindent kipróbáltammgondoltma leveszem a polcról.
1.Narancsos cukorka van,férfiak szokták megdicsérni,hogy milyen jó illatom van.(ha tudnák!..:D)
2.Sokat és erős szagút izzadok,idestova 5-6 éve a legjobb dezodor amit használtam.Fürdés után használva tényleg képes 24óráig hatni.Számomra ez hihtetetlen,engem teljesen meggyőzött.

UPDATE:
Pár hónapi hónap után rettentően ekcémás lett a hónaljam, egyértelműen ettől a dezodortól.Többet nem fogom venni, most a Rexona Biorhytm-t használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Nagyon jó áron volt,és már mindent kipróbáltammgondoltma leveszem a polcról.

UPDATE:

Nikike05

2016. január 23.

Az illata nöknek is simán jó :)
és nagyon jó termék szerettem többször vettem és veszek is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Az illata nöknek is simán jó :)
és nagyon jó termék szerettem többször vettem és veszek is :)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol