Old Spice

Ár:   863 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peter02, Módosítva: 2013. május 28.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

Az Old Spice 3 új vad illattal mutatkozik be, melyek egy állatról kapták a nevüket. A farkas, sólyom és róka illatok cologne spray változatban is elérhetőek.

Ár: 817 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Narcein

2015. november 29.

Annyira tetszett az illata a páromon,hogy kaptam tőle egyet én is. Szerintem csajos, ő már azóta nem is használja. Az izzadást nem különösebben akadályozza, nyáron ezért nem is használtam, most vettem ismét elő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

HellaLiza

2015. szeptember 26.

Sosem ódzkodtam férfiaknak szánt tisztálkodószereket venni, és ez sem volt kivétel. : D Nagyon kellemes, gyümölcsös illata van, őszintén szólva inkább az lep meg, hogy férfiak is veszik. Valamiért nagyon érzékeny rá a bőröm, nagyon sokszor csípett, amikor volt valami kis láhatatlan sérülés a borotválás miatt, emiatt azt hittem, hogy valami rettenetes összetevőlistával találom magam szembe, tele pirossal, de csak az átlagos. Meglepett első körben, mert mintha jobban izzadnék tőle, mint dezodor nélkül, így akkor nagyot csalódtam benne. Azóta nemrég újra elővettem jobb híján, és már közel sem tapasztaltam az 'izzasztó' hatást, rendben volt. Annyira nem fogott meg sem összetevőileg, se hatásilag, de az illata nagyon jó, úgyhogy emiatt elfogultan négy csillag : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

ZsoZsi35

2015. június 22.

Beléptem a klubba, "a nők, akik férfi deót használnak" klubba. :) Éppen deó vásárlás előtt álltam, amikor több kolléganőmtől is hallottam, hogy ők Old Spice-t használnak. Néztem, mint Jani a moziban, de feljöttem ide a KM-ra és láttam, hogy nem a kolléganők az egyetlenek, akik kísérleteznek az eredetileg a másik nemnek készülő termékekkel.
Én a farkasos fajtát használom, aminek olyan fantás, citrusos-narancsos frissítő illata van. A gél állag külön bejön, gyorsan szárad, az illatát csak addig érzem, amíg felkenem. És valóban működik. Simán kibírja a munkában gazdag hétköznapokat (pedig enyhén műszálas ingben nyomom a 8órás melót :D
Újravevős. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

Újravevős. :)

drzoerose

2015. május 16.

sokadszor vettem újra,csodás az illata
teszi a dolgát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

sokadszor vettem újra,csodás az illata
teszi a dolgát

aalexaa

2015. április 28.

Én erről eddig miért nem tudtam??? Utálok dezodort venni, a legtöbb női dezodort büdösnek találom, ami nem büdös az vagy nem ér semmit, vagy (és ez a legnagyobb szívfájdalmam) fehér foltot hagy a fekete ruhán. Már kezdtem azt hinni, hogy soha nem találok normális dezodort, mikor a barátom megkapta ezt. Elsőre meglepődtem, mikor megéreztem rajta, mert szerintem kellemes gumicukros-gyümölcsös illata van, egyáltalán nem férfias. Aztán miután kipróbáltam, egy mozdulattal átraktam az én polcomra, mostantól az enyém:D Nagyon jó állaga van, nem kell sokat várni, míg megszárad, nagyon jó izzadásgátló, elnyomja a kellemetlen szagokat és NEM HAGY FOLTOT! Nem hittem, hogy egy férfidezodor lesz a tökéletes, de mégis:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

SMH

2015. január 4.

A barátom most ezt használja (és néha én is), nagyon finom szerintünk málnás illata van. Elgondolkoztam, hogy veszek magamnak is, de most, miután több nőtől is olvastam, hogy ők is használja, biztosan veszek majd és nem érdekel, hogy férfiaknak készül. Egyébként nem tudom, más márkák miért nem gyártanak ilyen géles állagú stiftet, annyira jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Málni

2014. június 16.

Mivel a golyós dezodorja nagyon bejött gondoltam veszem stiftet is sprayt is belőle. Rajtam a stfit valahogy frissebb, gyümölcsösebb (mangós?), kevésbé kókuszos, de így is nagyon jó, igazi nyári, unisex illat:) A golyóstól izzadáskor sem vagyok büdi, msot ezt tesztelgetem, addig is 5 jár neki:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 16.

Pixi

2013. augusztus 10.

Mangós, citrusos, vaníliás, friss! Isteni illat.
Sajnos izzadósabb nőből vagyok, és már végigpróbáltam az összes hiperszuper női izzadásgátlót, kevés sikerrel. Bátran ajánlom minden nő társamnak ezt a dezodort, férfiasnak semmiképp nem mondanám ezt az illatot! Használat során az illata nem olyan erős, nap közben csak ritkán érzem, nem tolakszik. A korábbi erőteljes izzadás gyakorlatilag a minimumra csökkent, kellemetlen szagokat pedig teljesen megszünteti. Imádom!

Az állatos sorozat hawkridge tagja is szuper, most épp azt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Mangós, citrusos, vaníliás, friss! Isteni illat.

Az állatos sorozat hawkridge tagja is szuper, most épp azt használom.

wodzy

2013. július 31.

Párom használja, az illata szerintem isteni, amolyan trópusi-gyümölcsös illatú. A feladatát tökéletesen ellátja ez a termék. Mondjuk már láttam ennél barátibb összetételű dezodorokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol