Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hmonka, az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2011. október 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hidratáló krém a fakó, fáradt arcbőr ellen.

GeoNautic

2011. július 27.

Szerintem fiatal, még nem ráncosodó bőrre ez egy nagyon jó kis hidratáló krém, eltalálták az illatát és az állagát is, sajnálom, hogy kinőttem a használatát. Olvasom itt, hogy van, akinek szárítja a bőrét, neki üzenem, hogy ez a zöld színű a kombinált-zsíros bőrre való változat, a rózsaszínnel valószínűleg nagyon elégedett lenne! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 27.

Chry

2011. július 22.

Én 3 tégelyt használtam el, sokáig nagyon szerettem, gyorsan felszívódott, nem volt tőle fényes a bőröm, jól hidratált, de a 3. végén már nem volt jó a bőrömnek, úgy éreztem, mintha mindig zsíros lenne az arcom. Vagy megszokta a bőröm, vagy megöregedtem :) Én átváltottam egy másik márkájú krémre. De alapjában véve jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 22.

réka

2011. április 11.

Fiatal bőrre jó,de egy érettebbnek már nagyon kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 11.

Fiatal bőrre jó,de egy érettebbnek már nagyon kevés.

zsu_vegh

2011. március 4.

Szeretem, kellemes, könnyű krém, jól hidratál! Zsíros bőrre kiváló, nem fénylik tőle az arc, mondjuk nem is mattít, alapkrémnek kiváló. Télre viszont több kell, zsírosabb krém, ezért inkább tavasztól őszig ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 4.

bajcsivera

2011. február 11.

Nekem nagyon tetszett, es a kesobbiekben is fogok meg ilyet vasarolni. Rendkivul jol felszivodott, nem maradt filmreteg az arcomon. A borom inkabb zsiros tipusu, de nehol szaraz foltokkal. A zsirossag szunt, a szarazsag csokkent a hasznalata soran. Hidratalt lett a borom, de nem csucsogtam egesz nap zsiros kremben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 11.

Alabama

2010. december 10.

Allergia

Sajnos allergiás vagyok rá, és olyan lesz tőle az arcom, mintha megégett volna. Vörös, száraz és hámló:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. december 10.

Allergia

hmonka

2010. november 2.

nem az igazi

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Túlságosan szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 2.

nem az igazi

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Arginine PCA, Propylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Színezék. Barnás sárga.