Olivia

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az Olivia Natural természetes argán olaj 100%-os tisztaságú, finomítatlan, és hozzáadott illatanyag-mentes minőségi termék. Magas alfa-tokoferol tartalmának köszönhetően kivételes ránctalanító és bőrfiatalító hatással rendelkezik, hiszen zsírsavai rugalmasan tartják és feszesítik a bőrödet. Gazdag E-vitaminban, ezért segíti a bőr vízmegkötő képességét. Szkvalén tartalmának hála pedig kiváló fegyver a pattanások és a gyulladások ellen.

Kiszerelés: 30 ml

DanielaBp13

2017. március 4.

Imádom! Ezt és a szölőmag olajat szoktam váltogatva hozzákeverni az arckrémemhez, és gyönyörűen hidratál és emellett jó hajerősítőnek is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

hlavender

2017. február 4.

Ez egyszerűen csodaszer!! Ha tehetem, minél többször használom hetente. A gyulladt pöttyöket is és a száraz részeket is nagyon jól kezeli. Nekem nem zsírosított egyáltalán. Viszont azzal számolni kell, hogy ez rendes olaj, tehát miután felkenem, kell neki hagyni 10-15 percet, míg rendesen beissza a bőröm. Hajvég ápolásra pedig semmi nem volt olyan hatásos, mint ez, pedig extra száraz hajra teszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

CzFru

2017. január 16.

Nyár elején vettem, nonstop használom, mégis alig a fele fogyott belőle, pedig közelít a lejárata, ami frusztrál :D Használom kézre, hajra, arcra és szájra is.
Most ezen a hideg télen jöttem rá, hogy ha indulás előtt vékonyan bekenem vele az arcom, nem jön elő a hidegekcémám, és a kiütéseim. Ezt eddig semmi sem tudta megakadályozni, és mindig katasztrofálisan nézett ki télen az arcom...eddig :D A hajam töredezése meg a használata óta megállt, pedig csak néha használom, amikor eszembe jut.
Köszi argán olaj :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Köszi argán olaj :)

kulturmosoly

2016. november 1.

Sima hidratálókrémmel szoktam keverni pár cseppet, a hatása pedig szuper. Nem használom minden nap, csak ha úgy érzem, hogy plusz hidratálásra szorul a bőröm, de olyankor csodát tesz. A pipettás kiszerelésnek jobban örülnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Bagi93

2016. október 29.

Imádom! Nagyon-nagyon sokáig elég, éjszaka kenem fel és reggel babaposi puhaságú bőrrel ébredek. Viszonylag problémás bőröm van, én azt vettem észre, hogy a pattanások lehúzza, újakat nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Lili91

2016. május 10.

Mindenhol használható! Mivel a komedogén indexe 0, így tényleg bárhol lehet kenegetni vele a bőrt. Az arcomra, ajkaimra, hajamra és a csúnya csíkokra használom az oldalamon. (Persze mindenhol csínján bánok vele, hiszen minden csepp aranyat ér!) Az arcom szép tőle, a hajam és az ajkaim hidratáltak, a csúnyaságaim pedig szemmel láthatóan halványabbak. Már a harmadik üveget használom, de újra veszem ha elfogy! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

magichand

2015. november 20.

Reméltem, hogy csak rémhír a szaga, de nem. :D Szegény egy szippantással a babapelenka-macskaalom kombinációt idézi fel bennem. De engem ez sem érdekel, a hatása mindent felülír. Annyira hamar, látványosan csökkenti a kipirosodást, a pattanásokat, hegeket, öröm nézni. Az pedig, hogy nem nehezíti el a hajat, de mégis hidratált tőle, kész csoda. Van itthon több ápoló olajam is (jojoba, kókusz, shea vaj, avokádó), de hatásában nem érnek fel hozzá, (persze szagában se). :) Még a körmömre fogok kipróbálni, mit tud tenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

Hinata

2015. október 20.

Nagyon szeretem, tényleg igazi kis csodaszer. Manapság elég aknés lett az arcom és semmi nem akart rajta segíteni, gondoltam kipróbálom ezt és használt! Sokkal kevesebb a pattanásom, a száraz részeket is kiválóan hidratálja, egyáltalán nem lesz zsíros érzetem tőle, fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Racka

2015. október 16.

Kb. egy hónapja használom minden este, szem köré az olivia gránátalma mag olajjal kiegészítve, és csodaszer. Még nem tudom, hogy egymagában vagy a mézes kecsketejes szappan együtt, amit arclemosásra használok, de az arcbőröm nem hámlik, az amúgy zsírosodásra meg pattanásokra hajlamos részek szépen letisztultak, mintha kevésbé is zsírosodna arcom. reggelre pedig kisimult és "telt" arccal kelek, húzós nap után is. Hamar beszívódik, nem hagy olajos nehéz érzetet a bőrön. Biztos újraveszem. Plusz az oliviától öröm rendelni a meglepik miatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

0bikbik0

2015. október 10.

Kezdetben önmagában használtam (egy "nagynevű" webáruház tanácsai alapján), este kentem be néhány csepp olajjal az arcomat. Reggelre pihe-puha bőrrel ébredtem. Pattanásom, egyéb bőrproblémám nem keletkezett ugyan, így használva mégis valahogy soknak éreztem...
Aztán utánaolvastam, mire jó még és ma már inkább kiegészítésként használom egyéb arc és hajápolók mellé.
- sminklemosásra (mivel a szemem nem irritálja) pl. kiválóan eltávolítja a szemhéjtus maradványait.
- szemránckrém kiegészítésre, jól megférnek együtt más natúr termékekkel, és erősítik egymás hatását
- továbbra is használom arcápolóként, de inkább alkalomszerűen erőteljesebb arctisztítás/radírozás után
- hajvégápólónak (kicsit macerás ugyan), de tényleg néhány csepp elég, és szemmel láthatóan fényesebb, puhább a hajam
Én nyáron is használtam arcra is, de igazából ősszel - télen - tavasszal tesz nagyon jó szolgálatot.
Nagyon kiadós, tényleg néhány csepp elég. Nekem tetszik a viszonylag egyszerű csomagolás és design, és praktikus a cseppentő is. Az ára teljesen vállalható, kiváló minőségű olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil