Olivia

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

Teljesen természetes anyagokat tartalmaz. Használata: A tégelyből egy kis darabot kezünkkel felmelegítünk, majd a hónaljra kenjük.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu

vattaponi

2020. február 19.

Kb egy hónapja használom, és még több mint a fele megvan. Nekem nagyon bejött, keveset használok belőle, de a nap végéig kitart. Engem egyáltalán nem irritál, persze borotválkozás után nem mindig kellemes, de fele annyira sem csíp, mint bármely más (akár natúr) dezodor. Nyáron is megállta a helyét, szóval nagyon ajánlom!
Ami vicces, hogy a márkaboltban jóval drágább mint pl a DM-ben, úgyhogy én a márkaboltban végigszagoltam őket, és a Dm-ben megvettem :)

UPDATE: A második doboznál én is tapasztaltam, hogy mi a baj vele. Amikor elkezdtem használni, az első pár alkalommal nem hatott, sőt... Az van, hogy nem egyenletes a vaj és a szódabikarbóna aránya sem tégelyen belül (leülepszik a szódabikarbóna az aljára), sem tégely és tégely között. Utóbbi nagyobb baj, mert az egyik tégely tökéletes, a másik meg vagy nagyon csíp, mert tömény, vagy az ellenkező hatást váltja ki... Talán ha felmelegíti az ember és kicsit összekutyulja az segít, de ezzel az egyenetlenséggel kéne valamit kezdenie a cégnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

feketeagnes

2020. február 2.

Tökéletesen működött. Nem lettem tőle büdös, kellemes illata volt, megbízható volt. Sajnos múltidőben kell írnom, mert pár hét után észrevehetően befeketedett tőle a hónaljam, hámlani és csípni kezdett, ezért abbahagytam a használatát. A használata könnyű, de időigényes(ebb), mert túl sűrű és beletelik egy kis időbe, mire felolvad az ujjaim göröngyölése közt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

fankitown

2020. január 30.

Éveken keresztül használtam és imádtam, nagyon kevés is elég volt belőle, egy tégely kb 2-3 hónapig is kitartott. Ha izzadtam is mellette, annak is inkább vizes állaga és illata lett, nem hagyott sosem foltot a ruhán, tényleg szerettem. Az sem zavart, hogy a felkenése után mindig kezet is kellett törölgetni, mert ott maradt egy minimális mennyiség az ujjamon. Alapvetően száraz, de egyáltalán nem érzékeny a bőröm, aztán egyszercsak mégis történt valami.... Már csak úgy tudtam használni, ha délután tusfürdővel lemostam és újra kentem estig, különben nagyon elkezdte szárítani és irritálni a bőrömet. Aztán már ez sem működött, és fél napot sem volt komfortos viselni. Borzasztóan sajnálom, mert azóta sem találok semmit, ami az aranykorának a nyomába ér, cserébe alapból bizalmatlan vagyok minden iránt, ami szódabikarbónát tartalmaz. Meg vagyok lőve, ami a bio dezodorkat illeti, pedig párat kipróbáltam már (CD, Alverde, Olívia deostick, Dermaflora, Bioobaza). Nagyon sajnálom, lehet, hogy adok neki még egy próbát így, hogy pihentettem, de nem vagyok túl bizakodó...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

pannisimko

2019. december 10.

Én akartam szeretni... De borzasztó. Alapvetően erős a szaga, ami nem hogy elnyomná az izzadságot de még hangsúlyosabbá teszi azt... De a pont az i-re, hogy nem csak bevorosodott tole a hónom alja egy bazi nagy körben, de még a cucc ki is csípte, ami igy besebesedett. Nem szoktam pazarolni, de ezt nem tudtam elhasználni. 1* se...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Alice83

2019. március 22.

Nagyon jó de önmagában nekem édes kevés persze lehet nem kenek belőle eleget..nappalra használom sódezodor mellé..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Okapi

2019. március 21.

Évek óta használom a ON krémdezodorjait. Előtte mindenfélét kipróbáltam, de semmi sem vált be igazán. Majd elkezdtem ezeket a krémeket használni és azóta nem győzöm ajanláni. Az összetételük es az illatuk remek, én mindet szeretem és egész nap, illetve edzésen is tökéletesen teljesít. Ezt főleg akkor szoktam realizálni, amikor egy napra véletlenül elfelejtettem feltenni.
Az egyetlen negatívuma, hogy kézzel kell felkenni, de annyira elégedett vagyok vele, hogy ezért nem vonnék le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Krisztike84

2018. december 11.

Végre megtaláltam a tökéletes alumínium mentes deot! Gyönyörűen ápolja a bőröm, nem csoda, hiszen a shea és kakaóvaj teszi a dolgát. Jól dezodorál. A nap végén sem érzem magam kellemetlen szagúnak. Nagyon bevált! Köszi Olívia! ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

esztes2468

2018. december 4.

1300-ért vettem, nekem az illata nagyon erőteljes, nem tudok vele megbarátkozni pár hét után (sajnos amikor vettem pár hónapja, nem tudtam, hogy van mini, amolyan próba változata is), illetve borotválkozás utáni egy-két napban nekem irritációt okozott a sok szódabikarbóna benne. Nem leszünk barátok sajnos :( És még inkább sajnos, hogy műanyag tégelyben van (amit megkérdeztem, és vissza lehet vinni az üzletbe, de nincs olyan tisztító és fertőtlenítő lehetőségük, hogy újra felhasználják, de a műhelyben hasznosítják tartóként...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

masnis

2018. szeptember 1.

Natúr vonalon nem rossz. 1300 ft-ért vettem kb, de viszonylag sokáig kitartott, szóval így nem éreztem annyira borsosnak egy kis tégelynyiért. Sajnos hosszú távon szárítja a hónaljamat, szerintem a szódabikarbóna a ludas, illetve nem gátolta meg maradéktalanul nap végéig mindig a szagok kialakulását. Kedveltem amúgy, és a kenegetős módszert sem érzem macerásnak, de azért még keresgélek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Csobanka

2018. február 10.

Szerettem volna kipróbálni egy természetes dezodort. Szeretem a geránium és a levendula illatát, így erre esett a választásom a dm-ben. Bár 1300 forintért vettem, kategóriájában ez is nagyon kedvező ár.
Az illata kissé erős de tisztaság érzetet ad és kiegészül a parfümömmel is. Néha éjszakára is használom; nem leszek büdös és nem is mérgezem magam.
Nekem nagyon bevált, 1 hónapja van meg, remélem nem illan el a dobozkából az illat, amíg tart a krém.
Végül pedig meg kell, hogy dicsérjem a csomagolását mert az apró virág minták és a piros papíros fém tető abszolút megtalálta a helyét az éjjeliszekrényemen az ékszres dobozkák mellett, amit műanyag köntésbe csomagolt társairól nem tudnék elmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>