Olivia

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

Teljesen természetes anyagokat tartalmaz. Használata: A tégelyből egy kis darabot kezünkkel felmelegítünk, majd a hónaljra kenjük.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal (50 ml)
Ár: 1000 , Eladó: pepemadar
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten a 12 és/vagy 13.kerületben; posta és foxpost

masnis

2018. szeptember 1.

Natúr vonalon nem rossz. 1300 ft-ért vettem kb, de viszonylag sokáig kitartott, szóval így nem éreztem annyira borsosnak egy kis tégelynyiért. Sajnos hosszú távon szárítja a hónaljamat, szerintem a szódabikarbóna a ludas, illetve nem gátolta meg maradéktalanul nap végéig mindig a szagok kialakulását. Kedveltem amúgy, és a kenegetős módszert sem érzem macerásnak, de azért még keresgélek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Csobanka

2018. február 10.

Szerettem volna kipróbálni egy természetes dezodort. Szeretem a geránium és a levendula illatát, így erre esett a választásom a dm-ben. Bár 1300 forintért vettem, kategóriájában ez is nagyon kedvező ár.
Az illata kissé erős de tisztaság érzetet ad és kiegészül a parfümömmel is. Néha éjszakára is használom; nem leszek büdös és nem is mérgezem magam.
Nekem nagyon bevált, 1 hónapja van meg, remélem nem illan el a dobozkából az illat, amíg tart a krém.
Végül pedig meg kell, hogy dicsérjem a csomagolását mert az apró virág minták és a piros papíros fém tető abszolút megtalálta a helyét az éjjeliszekrényemen az ékszres dobozkák mellett, amit műanyag köntésbe csomagolt társairól nem tudnék elmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

stella06

2018. január 29.

Nekem nagyon szépen működik, ez és a kubebás verzió is. A kiszereléshez képest kicsit drága, illetve felkenve elég kellemetlen illatú, de ez szerencsére napközen nem érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Femme

2017. december 28.

Első és utolsó próbálkozásom a natúr dezodorokkal :D 10 perc után csípett és hiába mostam le, sokáig vörös foltos maradt utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

ancsi97

2017. július 24.

Az illatát nagyon utálom. Az első hasonló natúr dezodorom a Cocoon manufaktúrától használtam(levendulás)de az ezerszer jobb. Ez sem lenne egy rossz termék. Pl ár-érték arányban sokkal jobban megéri mint másoké. Nekem az állagával semmi bajom,tény,hogy megkell szokni a szódabikarbóna kissé karcoló érzését de az minden natúr dezodornál hasonló.
Kiszeretném majd próbálni ebből a mandarinos változatot mert az elég sokan dicsérték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

cserryy

2017. július 23.

Az illata kb. ugyanolyan mint a lila társáé, a hatása meg kicsivel erősebb. A szagot a másik is teljesen meggátolta, de ez hatékonyabbnak tűnik az izzadtság foltokkal szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

KisGigi

2017. május 31.

Még csak három napja használom, de meglepően jó! Rengeteg egyéb dezodort végigpróbáltam, főleg bio vonalon, mert kényes vagyok erre a kérdésre, de egyelőre ez vált be a legjobban. Korábban próbáltam a levendulás-teafaolajos verziót is, de messze nem olyan hatékony, mint ez. A gerániumnak meg ilyen az illata, én szeretem, egyébként felkenve gyakorlatilag nem érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

csokisperec01

2017. március 25.

Az egyetlen bio-deo ami nekem működik, végig próbáltam szinte mindent előtte amit csak kapni lehet. Nekem tetszik az illata, bár tényleg erős, amit viszont nem szeretek az a felvitele, de ez csak lustaság részemről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

lilla8

2017. március 11.

Sziasztok. Látom sokan írtátok, hogy érzékeny lett tőle a bőrötök. Nos, ez nem csak a szódabikarbóna miatt lehet, hanem amit itt az interneten nem tüntetnek fel, 2 összetevőről van szó: a Limonene ill a Linalool-ról. Utánanéztem és bőrirritációt okozhatnak. Felhívtam őket, illedelmesen elnézésüket kérték, és ígérték, hogy felfogják tüntetni ezeket az összetevőket az interneten is. Nem tették. Nagyot csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

lady_jellyfish

2016. április 20.

Beleszagolva erős az illata, de felkenés után szerencsére kicsit visszafogottabb lesz. Van úgy, hogy ha sokszor használom (pl két hétig folyamatosan) akkor kicsit kimarja a bőrömet, olyan kicsit pihentetem, shea vajazom és másnapra rendbejön. Hatását tekintve jobb mint bármelyik kemikáliás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>