Olivia

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

Teljesen természetes anyagokat tartalmaz. Használata: A tégelyből egy kis darabot kezünkkel felmelegítünk, majd a hónaljra kenjük.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal (50 ml)
Ár: 1000 , Eladó: pepemadar
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten a 12 és/vagy 13.kerületben; posta és foxpost

makoskutya

2016. január 18.

Az egyik legjobb dezodor!Negyven fokban sem is állta a sarat!Az illata felkenve szerintem teljesen visszafogott, kellemes.Egyedüli hátránya a tégely, de ezt is meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

SzIlvi0802

2015. december 8.

Már fél éve használom, és nekem jobban bejött mint bármely más izzadásgátló. A gond vele csak az, hogy macerás a használata, illetve a fehér ruhákon nyomot hagy, de ezek mindig kijöttek mosás után. Én egyértelműen ajánlom. A négy csillagot csak a macerás használat miatt adom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Chidori

2015. november 16.

Nekem a 35ml-s kiszerelés van meg. Az illata nekem nem jön be, túl intenzív és fura aromának tartom. Felkenés után azért csillapodik az illat erőssége valamelyest. A felkenéssel nekem semmi fenntartásom nincs, a mutató- és középső ujjam körmével lapátolok ki 1-1 adagot, így nem megy be a köröm alá a cucc, és hamar megolvad, nekem kezet sem kell mosnom a procedúra után, nem értem miért ez a sok kiakadás hogy "kezet kell mosni használat után jajj".
Ami nem olyan jó, hogy nekem, közepes-rohangálós munkakörben bizony 6 óra elteltével meg kell ismételnem a dezodorálást, mert különben elbüdisedek.

Összességében: ezt a tégelyt el fogom fogyasztani, de másik illattal fogok legközelebb próbálkozni. Attól függ, hogy visszatérek-e majd a régi, Nivea deómra, hogy mennyi ideig tart ki egy tégely.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

zsuzsi76

2015. november 16.

Sajnos ki kellett dobnom.
1. Rettenetes szaga van, én ezt csak "öregasszony" szagnak hívom :-(
2. Rém körülményes a tégelyből kivarázsolni, a hónaljra passzírozni, darabos az állaga.
3. Piros kiütéseket okozott már kb. a 3. használat után :-(

Sajnos ki kellett dobnom.
1. Rettenetes szaga van, én ezt csak "öregasszony" szagnak hívom :-(
3. Piros kiütéseket okozott már kb. a 3. használat után :-(

Demke

2015. október 20.

Nekem az illata nagyon bejött. Az összetevők a legjobbak. A használatát hamar meg lehet szokni, én kiveszek felőle és az ujjaim közt egy kicsit megolvad úgy viszem fel. Egész nap érzem az illatát. 40 fokban sem leszek büdös izzadt. A nyári időszakra nem találtam ennél jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 20.

Heiky

2015. június 4.

Kipróbáltam...de még nem is fogyott el, vettem másik faját, más márkát. Nekem nem igazán jött be. Macerás a felkenése, így csak reggel tudtam felkenni, mert a suliban lehetetlen. Illatra sem annyira tetszik. Az ára kb. korrekt. Nem veszek belőle újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

szakszil

2015. június 3.

nagyon nem jött be, rossz az illata,és hatástalan is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

nagyon nem jött be, rossz az illata,és hatástalan is

wifey

2015. május 15.

az illata nem rossz, és tetszik, hogy természetes, de hatástalan. abszolút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

az illata nem rossz, és tetszik, hogy természetes, de hatástalan. abszolút.

babyface

2015. május 15.

vegyesek az érzelmeim... direkt nem is jöttem előbb véleményezni, mert minden alumentes deóról áradozok az elején aztán meg kénytelen vagyok lehúzni... :D az elején meglepően hatásos volt 30 fok közeli melegben, stresszes hétköznapokon is, ugyanakkor pár nap múlva már este azért éreztem, hogy van szagom... később ez csak rosszabbodott és még rá tett egy lapáttal, hogy ettől is elkezdett pirosodni a bőröm. nem vártam meg még lehámlik úgyhogy ezt is kénytelen voltam szüneteltetni, felváltva használni egy másikkal. egy fokkal talán jobb mint a soapwalla deom, de benne az a rossz, hogy kivarázsolni a tégelyből... hát nem egyszerű, még a soapwallát egyszerűbb kenni. el fogom használni, de sajnos nem ő lett a világmegváltó alu-mentes deó számomra... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

AnitaHorvath

2015. március 7.

Ezt a tégelyes kiszerelést még szoknom kell, jobb lett volna egy stiftes változat, de eltekintve ettől egyszerűen tökéletes ez a dezodor. Egyáltalán nem izzadtam még le vele, és az illata is kellemes. 5* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>