Olivia

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

Teljesen természetes anyagokat tartalmaz. Használata: A tégelyből egy kis darabot kezünkkel felmelegítünk, majd a hónaljra kenjük.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal (50 ml)
Ár: 1000 , Eladó: pepemadar
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten a 12 és/vagy 13.kerületben; posta és foxpost

a.muse.d

2015. február 8.

nagyonnagyon fantasztikus, finom az illata, tökéletesen "működik" még nagyon rohangálós napokon is.
a természetes összetevői ellenére szőrtelenítés után közvetlenül nem túl praktikus, nekem eléggé irritálta a bőröm, de viszonylag gyorsan rendbe jött.
az egyedüli probléma, hogy néha nehéz kiszedni a tégelyből, de valamit valamiért, hozzá kell szokni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

zsofula

2015. január 29.

Kétpulcsis kabátos, városban rohangálós nap közben próbáltam ki. Rajtam inkább a geránium illata jött ki, jóval intenzívebben, mint az a tégelyből sejteni lehetett. Parfümmel abszolút nem kompatibilis sajnos, annyira erős az illata. A tégelyből kiszedni valóban nem a legegyszerűbb feladat, körömlappal kifelé, úgy nem megy be alá. De egyenlőre jobban hat, mint más alumentes, és néhány alus dezodor is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

kiscsibe

2014. november 14.

A teafás sajnos csípett, szárított, talán mert így a szódabikarbóna és a teafaolaj együtt, ebben az arányban a mi bőrünknek kicsit sok,nem tudtuk használni. Egy hete használjuk, de ezzel nincs ilyen gond. Reméljük, ez így marad, mert amúgy hatékony és finom az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 14.

Kell a púder!

2014. október 28.

Nyáron vettem a Mesterségek Ünnepén. Eszméletlen finom illata van! Tényleg kellett egy hét, mire átálltam a használatára, de nekem tökéletesen működött utána. Aztán sajnos allergizálódtam :( Biztos, hogy a termékre lettem allergiás, mert utána rendbehoztam a bőrömet sima hintőporral, utána újra használni kezdtem... de megint kicsapta a bőrömet :( Sajnálom, hogy nem használhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

fagas

2014. szeptember 24.

Alu-mentes alternatívaként vettem én is, de nekem konkrétan semmit sem ért.:-( Augusztusban kezdtem el használni, nem is volt akkora meleg és direkt nem kísérleteztem vele edzésnél, futásnál, csak egyszerű "létezéshez".:-) És nem, nem működött, ráadásul egyre nehezebb volt kinyerni belőle a cuccot, beszáradt, morzsálódott, lepergett, stb., arra jutottam, hogy nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Zsenike

2014. augusztus 21.

végre végre újra rátaláltam az alumentes világra! pár éve elkezdtem természetes deókat használni, de valahogy kiábrándultam, mert ezek az alverdés stb. deók macerásak és nem túl hatásosak. Ez viszont jó! Működik! Finom illata van! Biztos, hogy újraveszem, mert nagyon jó az ár-érték aránya és kitűnő a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

crazy cat lady

2014. június 29.

isteni illata van, a nyugisabb napokon használom és nagyon jó, bevált. könnyen beszívódik és tényleg nem hagy foltot a ruhákon, pedig ettől tartottam picit. nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

eisenhauer_virginia

2014. június 26.

Hűűű, meg váooo. Ez aztán igazán jól teljesített. Pedig aztán nem kíméltem, kemény edzés után is megállta a helyét. Csak ezt fogom mindig venni ezután, mert eddig semmi sem teljesített ennyire jól, még a kemikáliás változatok sem. Az a baj, hogy a bio dezodorok "harmatgyengék", még annak is, aki nem edz rendszeresen. Így az életem egy örök keresés volt ezidáig a tökéletes deo után. Jelentem, megtaláltam az igazit. :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

Soly77

2014. június 24.

Tényleg teli találat, azonban csínján kell vele bánni mert iritációt is okozhat. Váltogatni szoktam ha már érzem hogy kicsit érzékeny a hónaljam akkor egy két napig mást használok vagy hétvégén csak hintőport! Egyébként tényleg még egy extra nap után sincs semmi kellemetlen illat. Szuper termék, de csak óvatosan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 24.

andrej

2014. május 6.

Erre mondom én, hogy TELITALÁLAT!! :)

Ezt a krémdeót már magamnak keverem, elképesztő a hatása! Eléggé izzadós vagyok, az aluminium mentes harcom megállt egy kis időre a dr. Organic deóknál, de az ára miatt azért nyitva tartottam a szemem, milyen jól tettem! :)

Itt találtam rá erre a deóra, a vélemények alapján megvettem, nem bántam meg!
Tökéletesen számíthatok rá, egyáltalán, semmilyen körülmények között nem leszek izzadságszagú.
Krémes az állaga, borsónyit kell masszírozni a hónaljra. Engem nem zavar, hogy nem stiftes kiszerelésű, már hozzá is szoktam, hogy magam kenem a dezodort. :)
Az illata isteni, meg is jegyezte egyszer valaki, mikor parfüm sem volt rajtam, hogy milyen finom illatom van. :) Felkenéskor erősebb az illata, de később enyhül.

Nem tudom, hogy ki, hogy nyeri ki a tégelyből, de nekem egyáltalán nem okoz problémát, a test melegétől kenhetővé válik, nem vált szükségessé eddig semmilyen "segédeszköz" használata. :)

Nekem 1 tégely bő egy hónapig (ha nem többig) elég, és nem sajnálom.... Ehhez képest az ára szerintem abszolút baráti!
Fantasztikus, nem csodálom, hogy lassan sláger termék! Megéri az árát teljes mértékben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Erre mondom én, hogy TELITALÁLAT!! :)

Itt találtam rá erre a deóra, a vélemények alapján megvettem, nem bántam meg!

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>