Olivia

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

Teljesen természetes anyagokat tartalmaz. Használata: A tégelyből egy kis darabot kezünkkel felmelegítünk, majd a hónaljra kenjük.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal (50 ml)
Ár: 1000 , Eladó: pepemadar
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten a 12 és/vagy 13.kerületben; posta és foxpost

bubi

2014. április 30.

Még csak pár napja használom, de eddig nagyon tetszik! Zumbáztam is, mégsem lettem tőle büdös, csak a dezodor illatát lehetett nap végére érezni minimálisan. Remélem hosszú távon is beválik.

Update: 3 hete használom, ugyanolyan hatásos, mint előtte. Hajszárítóval szoktam felmelegíteni kb fél perc alatt, így nagyon könnyű felkenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. április 30.

Tégelyben az illata elég intenzív, de a bőrön már csak enyhe. Hatása nagyon jó, könnyen fel lehet vinni a bőrre, irritációt még nem tapasztaltam. Úgy sokkal könnyebb kivenni egy adagnyit, ha a tégelyt egy kis időre a zsebembe teszem, így lágyabb az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 30.

kjudit

2013. december 13.

Az előttem szólóval tudok egyet érteni! Nagyon klassz! Habár egy hajtósabb-izgulósabb napon azért izzadok, de szag, az nincs :-) Az illata első szippantásra nagyon erősnek tűnt, de hozzászoktam, illetve napközben nem érezni, így tudok parfümöt is használni. Tényleg kell a spatula, kiskanál vagy egyéb segédeszköz :-) Beszereztem egy levendulás-teafásat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 13.

bodroska

2013. december 11.

Nagyon-nagyon-nagyon SZUPER! Isteni finom gerániumos illata van, amit egész nap érzek, a legrohangálósabb nap után sincs egy deka izzadságszagom annyira hatásos egyetlen reggeli kenéssel egész álló nap. Itt a TÖKÉLETES MEGOLDÁS az aluminiummentes dezodor-világban! Ráadásul magyar és rettentő kedvező árú. Eddig több dezodort próbáltam, de egyik sem volt olyan jó, mint az Olivia. Minden elismerésem! Lassan fogy, sokáig elég. Egyetlen probléma vele a formulálása, mert kis tégelyből kézzel kell hónaljra kenni és elég kemény anyag, tehát nehéz már az ujjbegyekre is kinyerni megfelelő mennyiséget a kenéshez. Nekem van egy kis spatulám, azzal szoktam megfelelő mennyiséget felkaparni. Ez az ujjamon már gyorsan olvadtabb állapotba kerül és könnyen kenhető hónaljra. Megszokható ez a reggelin folyamat. Megéri a fáradtságot. Én sminkelés után szoktam gyorsan végrehajtani. Nem hagy nyomot a ruhán és nem irritál. Szuper! MINDENKINEK AJÁNLOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>