Olivia

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: S.K, Módosítva: 2019. június 12.

Kategória:   Dezodorok

Hatékony és természetes, bőrbarát védelem. Gyors felszívódású, caprilis olaj alapú dezodor, amely cink ricinoleát és trietil citrát hatóanyagainak köszönhetően erős dezodoráló, szagmegkötő és semlegesítő hatású. Egész napos védelem pálmarózsa és narancs illattal.

Nyrenata

2019. június 13.

A kiszerelés jó csak sajnos ebben a melegben funkcióját veszti nagyon málik sőt el is tört nekem. Ezt leszámítva én szeretem nekem nagyon bevált, illata jó nem vagyok büdi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

S.K

2019. június 13.

Sajnos ebben a melegben semmit nem ér. 1 óra sem kell neki és izzadság szag lebeg az ember körül. Ezért az árért több várható el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.