Olivia

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: S.K, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Kategória:   Dezodorok

Hatékony és természetes, bőrbarát védelem. Gyors felszívódású, caprilis olaj alapú dezodor, amely cink ricinoleát és trietil citrát hatóanyagainak köszönhetően erős dezodoráló, szagmegkötő és semlegesítő hatású. Egész napos védelem pálmarózsa és narancs illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

julcso

2021. január 9.

Rettenes. Nagy örömmel vettem meg, mert olcsóbb, mint amilyen natúr deót eddig használtam, de nem véletlenül. Ennyire büdösnek még soha nem éreztem magam, ráadásul a teafás társát is megvettem, így mindkettő landolt a kukába. :( Egy kis szódabikarbóna kellene bele, mert így 0 vagy inkább mínusz szagtalanító hatása van, sőt, rosszabb, mintha nem használtam volna semmit. Hatalmas csalódás volt. Az illata a tégelyben pedig finom.
Maradok Évca meg a Lavender Tihany deóinál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Maradok Évca meg a Lavender Tihany deóinál.

Dorine

2021. január 5.

Hát, mit is mondjak... az összetevői és az illata miatt megérdemel 3 csillagot, de sajnos az izzadtsággal melegben nem veszi fel a harcot. Kár, többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

DoraArt

2020. július 31.

A Ponyhütchen deokat nagyon szeretem, de ha sötét ujjatlan felsöt akarok felvenni, sajnos nem a megfelelö, mert feher foltot hagy maga után. Ezért kerestem egy második deot, amit olyankor tudok használni amikor ilyesmit viselek. Nagyon örültem ennek a termeknek, mert magyar, kellemes illata van. Az állaga is kellemes, krémes és valóban nem hagy foltot. De. Most jön a nagy DE... sajnos a hatása abszolút nem tartós - legalábbis nálam. Föleg igy nyáron sajnos maximum 1,5 - 2 óra után már semmit sem használ, söt amolyan izzadtsággal keveredett avas olaj szagom lesz töle, ami számomra nagyon kellemetlen és zavaró. :( (igen tudom azért mert olaj alapú deo, de akkor sem számoltam romlott sütöolaj szagra). Csak azert nem 1 csillagot adtam, mert felkenéskor még kellemes az illata és nem hagy foltot. De amugy nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

minimano81

2020. július 17.

Nekem nagyon bevált! Az állaga is, az illata is és a hatása is! Jelenlegi kedvenc!
Sok alu-mentes deot próbáltam már, és a 3 kedvencem: ez a deo, Uriage és a Biobaza Feel Good.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

S.K

2020. április 13.

Sajnos ebben a melegben semmit nem ér. 1 óra sem kell neki és izzadság szag lebeg az ember körül. Ezért az árért több várható el.

Upd.: Neki adtam anyukámnak....ő sem volt elégedett vele. Még csak mozogni sem kell hozzá, hogy az ember megbüdösödjön ennek használata mellett... Valami borzalom! A többi Olivia izzadásgátlót nagyon szeretem, mindig azt használok. De nem tudom ez a termék hol ment ennyire félre! A történet a kukában végződött.....😕, ehhez viszont brutál drága volt....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Skatie013

2020. január 13.

Nagyon jó illata van. Egy kis késhegynyi szódabikarbónával turbózom fel, nagyon szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

liljaa

2019. november 11.

Nekem közel sem vált be annyira, mint a szódabikarbóna-alapú termékek, a nap végére sajnos érezhető némi izzadságszag. Kár érte, mert az illata és az állaga kellemes, a márka is szimpatikus. Edzéshez használom el, utána úgyis lezuhanyzok, egy-két órát kibír rendesen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Nyrenata

2019. június 13.

A kiszerelés jó csak sajnos ebben a melegben funkcióját veszti nagyon málik sőt el is tört nekem. Ezt leszámítva én szeretem nekem nagyon bevált, illata jó nem vagyok büdi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.