Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   120 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. május 28.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Lágy, finom illatú luxusszappan. Antibakteriális, nyugtató hatású. Különösen Hölgyeknek ajánlott.

Kényeztesse magát egy fantasztikusan finom illatú geránium szappannal, amely ápolja a bőrt. Rózsára emlékeztető, lágy illattal és a luxus érzésével tölt el a használata során. Leginkább száraz bőrre ajánlott.

laci.haraszt

2012. június 17.

Az én bőrömet nem szárítja,ezt is nagyon kedvelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 17.

Az én bőrömet nem szárítja,ezt is nagyon kedvelem!

appdina

2012. június 8.

Az egyik kedvencem a geránium-illat, úgyhogy kicsit zavart engem is, hogy fürdés közben valahogy "átalakul" az illata a szappannak, amit Natasha is írt. Egyébként szuper a habja, és engem nem szárít különösebben, így kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 8.

natasha

2012. március 26.

engem az illata a rózsára emlékeztet nagyon finom,azonban fürdésnél átalakul vmi furává:D nagyon jó krémes szappan, de az a baj hogy pikkelyesre kiszárítja a bőröm :s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

médea

2012. január 29.

Sajnos szárít, párszor próbáltam fürdésnél. Sajnálom, pedig szinte mindegyik tetszett és el is terveztem, hogy jó sok félét kipróbálok belőle. Sajnos csak kézmosó szappan lett belőle. Az illata viszont nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 29.

Nimrod

2011. november 28.

Olyan az illata ennek a szappannak, h nem bírom megállni, h egy nap ne szagoljam meg többször. Rájöttem, h a geránium a kedvenc illatom. :D A szappan is nagyon jó, egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 28.

misoko

2011. július 7.

Anyukámnak nagyon száraz,vízhiányos bőre van.Tavaly vettem neki próbaképpen és azóta csak ezt használja,mert tényleg puha és bársonyos lesz tőle a bőr.nem irritál és nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 7.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate