Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   120 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. június 1.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyulladáscsökkentő, friss illatú dezodoráló hatású szappan. Minden bőrtípusra ajánlott.

Rendkívül bőrbarát, a gyulladáscsökkentő hatásról közismert körömvirág szirmait tartalmazza. Könnyű friss illatát a hozzáadott citronella olajnak köszönheti, dezodoráló hatású.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Széncinke

2015. szeptember 16.

Nagyon jó szappan, imádom az illatát. Krémesen habzik, egyáltalán nem szárít. Viszont figyelni kell a tárolására, mert hajlamosabb a felpuhulásra, törésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Racka

2015. július 18.

Arcmosásra használtam, és teljesen elégedett voltam vele. Nem irritált, nem szárított, ezzel a szappannal elég volt heti 1x radíroznom, jól habzik, sajnos hamar fogy. Az illata erős citromfű, de engem nem zavart, ebben a melegben még jól is esett. Az előtűnő pattikról levette a pírt és szépen eltűntek idővel. Biztos vissza fogok még térni ehhez a szappanhoz, de egyelőre a többi Olivia szappant is tesztelgetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

kiscsibe

2014. november 15.

Most már vegyes, érzékeny bőrön próbálva (néha szeborreás fellángolások ), arra bevált. Nem szárította, irritációt nem váltott ki neki. Utána Cosmio-s finomítatlan sheavaj. Jelenleg ezt a kombót használja a lányom kb. három hete. Smink lemosásra közvetlenül nem használja ( smink Nála BB krém, kevés natúr púder, n.pír, esetleg, natúr korrektor lemosás, ezeket használ), akkor így: a MAC Cleanse Off Tranquil olajos lemosója ( meglepően szép INCI-je van ) után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 15.

rita.997

2014. október 23.

Ajándékba kaptam a rendelésemhez egy ilyen szappant. Ugye ajándék lónak ne nézd a fogát, de szegényke több darabra törve érkezett és nem is volt 120g. Használni még nem használtam, de tetszik az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

crazy cat lady

2014. június 29.

nagyon kellemes illatú, nyugtató szappan, tusolásra használom, arra teljesen jó, jól habzik, icipicit szárít, szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Tavasz tündér

2014. január 11.

Jól tisztít, nem szárít, de túl adtam rajta, mert nem bírom a citromfűnek az illatát (az is van benne ugye). Aki használta nagyon meg volt vele elégedve. Egy másik illető is nagyon dicsérte, száraz bőrrel küzd, de ez a szappan még neki is nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

klaresz

2014. január 5.

imádom, pedig az én bőröm (állandóan begyullad) feladja neki a leckét. arcra használom, de majd tusolásra is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

jns.melinda

2013. november 21.

Egyetértek az eddigi pozitív véleményekkel. Nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Egyetértek az eddigi pozitív véleményekkel. Nagyon jó.

bodroska

2013. október 31.

Ugyanúgy habzik, mint a többi Olivia szappan: finom, gazdag, krémes habja van. Citrusos illatorgia öleli át a körömvirág alapillatát és egyértelműen a citrus dominál. Szuper párosítás. Egy külön önálló "egyéniség". Számomra ez az illat a tisztaság szimbóluma. Nem szárít és nagyon kellemes vele fürdeni. Állagra tényleg kicsit jobban oda kell figyelni a tárolására, mert könnyen törik, nem olyan masszív állagú. Nekem keresztbehasadt, amikor már nagyon keskeny volt, de ez semmit nem von le a méltán kiérdemelt 5 csillagjából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

winnie

2013. május 17.

Komoly illatorgia ez a szappan. Engem különösebben nem zavar. Arcra nem vált be, túl száraz lett tőle a bőröm, de tusoláshoz teljesen jó. Nekem a színe is tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate