Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   120 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. június 1.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyulladáscsökkentő, friss illatú dezodoráló hatású szappan. Minden bőrtípusra ajánlott.

Rendkívül bőrbarát, a gyulladáscsökkentő hatásról közismert körömvirág szirmait tartalmazza. Könnyű friss illatát a hozzáadott citronella olajnak köszönheti, dezodoráló hatású.

Csucsundra

2013. január 20.

Nagyon erős citronella olaj illata van, szerintem sok is, egy idő után már zavaró. Kézmosásra használjuk, de sajnos már az ejején felrepedezett és darabokra hullott, pedig rácson tartom. Nem minden Olivia szappan viselkedett így, pl a levendula, vagy geránium nem. Emiatt és az illatáért nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

soszita

2013. január 5.

nagyon jó szappan!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 5.

nagyon jó szappan!

appdina

2012. június 20.

81Judit: Csatlakozom, az illata engem sem győzött meg... Ezen kívül teljesen máshogy néz ki a fotón, mint a valóságban (ez több Olívia Szappanról elmondható, de egyébként szeretem őket), a fotón diszkrét színe van, valójában rikító narancssárga - ezzel nincs is baj, mert ilyen a körömvirág, csak a kád szélén érdekes maradványokat hagy. Egyébként jó a habja, de ilyent nem fogok újra venni szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 20.

laci.haraszt

2012. június 17.

Kedvenc szappanom!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 17.

Kedvenc szappanom!!!!!!!!!!!!

zalla

2012. április 4.

Én egy elhúzódó probléma miatt vettem meg, egy ismerősöm ajánlására. Nem gondoltam, hogy ilyet fogok mondani, de szinte csodaszer. Gyönyörűen lehúzta gyulladást, amit több antibiotikum és bőrgyógyász által írt oldat nem nem tudott megtenni. Az illata kellemes, friss, később is érezni. Az ára nagyon baráti. Mindenképpen újraveszem, és csak ajánlani tudom. Eddig még semmilyen negatívumot nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

81Judit

2012. február 28.

Apukámnak vásároltam ajándékba. Az illata nagyon intenzív csomagoláson keresztül is a citronella olajtól. Engem kicsit szúnyógriasztóra emlékeztet. Netről rendeltem, így nem tudtam vásárlás előtt megszaglászni, lehet másikat választottam volna. Én a levendulás változatot használom, azzal nagyon elégedett vagyok, úgyhogy az illatától eltekintve biztos ez is jó lesz. Egyenlőre 4 csillagot kap, majd meglátom Apu, hogy vélekedik róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

kliszta

2012. január 22.

Csatlakozom naivához, nem kell ezt túlragozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 22.

Csatlakozom naivához, nem kell ezt túlragozni :)

naiva

2011. szeptember 20.

Isteni, mint gyakorlatilag az összes Olivia szappan! Bár a körömvirág a gyengém, így ez különösen a kedvenceim közé tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate