Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   110 g (+/-10 g)   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. június 2.

Kiszerelés:   110 g (+/-10 g)
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Antiszeptikus hatású nyugtató szappan, klasszikus illattal. Minden bőrtípusra ajánlott.

Antiszeptikus hatású, kellemes illatú és nyugtató levendula olajat és szirmokat tartalmaz. Ajánljuk mindazoknak, akik kedvelik a virágillatot. Minden bőrtípusra kiváló.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lionshare

2012. április 18.

Jól habzó, finom illatú, kiváló tisztító hatású, kellemes szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

Jól habzó, finom illatú, kiváló tisztító hatású, kellemes szappan.

azursatellite

2012. február 28.

81Judit hogyan csinálod, hogy ennyi ideig kitart egy szappan? Nekem 1,5 hétre elég kb. a 2 hét az már teljesítmény!
Amúgy imádom az Olivia szappanokat ♥ nyáron szeretem a levendulás illatokat akkor valahogy hűsítő, télre valami melengető kell. Amúgy finom tiszta illata van. Tényleg nem szárít, csak nekem gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

81Judit

2012. február 28.

Nagyon jó szappan. Jól habzik. Isteni levendula illata van. Nem szárítja a bőrt. Fürdőrózsával használom, amivel még több hab képezhető, a fürdést is megkönnyíti és szerintem használatával a szappan is lassabban fogy. Vigyázni kell, hogy ne ázzon a szappan, használat után szárítsuk meg, mert különben gyorsan fogy. Én félbevágtam és csak a felét használom kb. 1 hónapja minden este fürdéshez, és még mindig van belőle. így kb. 3 hónapig is elég lesz 1 szappan. Nem olcsó, de ha eddig kitart megéri az árát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

Csucsundra

2011. szeptember 26.

Mivel szeretem a levendulát, nekem nyerő. Kellemes, lágy hab és levendulaillat természetesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 26.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract
Színezékek: CI 75530 / Alkana