Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. június 6.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Bőrregeneráló hatású, vérkeringést fokozó szappan. Különleges illatát a narancs és fahéjolaj biztosítja. A méz jó bőrregeneráló hatású, a zablisztnek köszönhetően hatásosan távolítja el az elhalt hámsejteket.

edke

2012. szeptember 14.

Nagyon kellemes, krémes szappan. Radírozó hatása szerintem egyáltalán nincs.. De nagyon puha a bőröm utána és remek az illata (bár nekem nem mézes, inkább valamilyen fűszerre emlékeztet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

g.lindus85

2012. szeptember 5.

Nekem ez az egyik szappanom az Oliviától. Az illata és fürdés után az állaga is megfelelő. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Szerintem bőven megéri az árát, nekem legalább 1,5 hónapig kibírja, főleg ha azt vesszük, h csak természetes anyagokból készül. Amiért először megtetszett, h nincs benne Sodium Laureth Sulfate.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

kisvacok

2012. augusztus 6.

Mesés illata van, mintha sütemény lenne. Sosem irritálta a bőrömet, és a használata után van egy nagyon pici illata a bőrömön.A párom egyszerűen imádja, mindig kéri, hogy rendeljek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Dóri tesztel

2012. július 10.

Üdv! Nagyon jó szappan, szeretem. A fahéj miatt valóban nem árt óvatosan bánni vele, különösen szem környékén, bár érzékeny bőröm és szemem van és nem volt vele különösebb problémám. A zabliszt meg hihetetlen jó bőrradír. Először nem értettem, hogy ezzel meg hogyan kéne ledörzsizni az arcom, hiszen szögletes, és akkor meg hogyan hat a radírozás, de szépen lehozza a habja is az elhalt hámsejteket. Érdemes vele dörzsi szivacsot használni, mert különben szárazon jön le a bőr fürdés után. Ha viszont szépen leszeded, pihe-puha lesz utána a bőröd! :) Ha picit zsírosabb a hajam, azt is átmosom vele, és utána ecettel kiöblítem. Meg vagyok elégedve az állagával, habjával, illatával. Sampon helyett egyedül a picit szárító hatása miatt nem merem használni, csak samponnal kombinálva. Csúcs!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

appdina

2012. június 20.

Tényleg jó ez a szappan... Ha az Olívia meg tudja csinálni, hogy a natúr szappanjaiknak ennyire jó habja van, a többiek miért nem? (Remélem, nincs benne semmi huncutság!!!)

Babydoll: Nekem nem puhul fel egyáltalán, szerintem tényleg a szappantartón múlik! Nekem a falon van, fémrács-szappantartó, amiben szépen ki tudnak száradni fürdés után és nem volt még "felpuhulós" gond velük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 20.

Kissa

2012. május 3.

Tényleg jó illata van fürdésnél, bár nekem utána elillan a bőrömről, mint általában a natúr szappanok illata. A baj csak az, hogy néha irritálja a bőrömet, valószínűleg a fahéj miatt. Viszont korábban használt fahéjas szappanok egyáltalán nem irritáltak. Szóval ezt például arcra nem kenném. Így csak 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

motyor

2012. március 16.

Jó kis szappan! Igazán krémes-selymes habja van, és kellemes illata, jó fürdeni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

BabyDoll

2012. január 30.

Az illata... valami mennyei! Fahéjas-mézes-sütis, nálam ez az a bizonyos kompozíció, ami egyfolytában gondolkodásra késztet, hogy bele merjek-e harapni (eddig még uralkodtam magamon). Élvezet vele fürdeni, nem szárít, puhává teszi a bőrt, és nekem sokáig elég. Érdemes figyelembe venni: természetes összetevők, továbbá magyar termék!
Az egyetlen pici negatívum, - de gyanítom, hogy nálam van a gubanc -, egy része mindig felpuhul. Lehet a szappantartómmal van a gond?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

kliszta

2012. január 22.

Néhány, jól megválasztott természetes összetevő... Imádtam! Amíg fürdéskor rá nem jöttem, hogy van benne fahéjolaj, amire allergiás vagyok :( De az én hibám, mert tudom, és mégse néztem meg az összetevőlistát :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 22.

Csucsundra

2011. szeptember 26.

Kellemes az illata, de kicsit intenzívebbet vártam. Hatása rendben van, akárcsak a többi Olivia szappané.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 26.

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Honey

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.