Ombia

Ár:   229 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2016. április 23.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Szépítő eszközök

Kozmetikai vattakorong mikroszálakkal: különösen puha felülettel rendelkezik. A speciális mikroszálak kényelmes és alapos tisztítást tesznek lehetővé.

Dermatológiailag ellenőrizve.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

umpalumpa

2016. január 15.

Elfogyott a pamut vattakorongom és tudtam, h még soká jutok be a városba, így Aldiban jártamkor vettem. Fenntartásaim vannak a kevert anyagú korongokkal, de nem volt más.
Kicsit zavarnak a csomók benne és szemkörnyéken érdesnek tűnik. Itt óvatosabb vagyok vele. Kevés lemosóval is el lehet áztatni. Mostanában pedig mindig eszembe jut, ha kidobok valami műanyagot tartalmazó dolgot, amit nem tehetek a szelektíven gyűjtött hulladék közé, hogy ez vajon hol és mit fog szennyezni. Ahogy lehet szaladok 100%-os pamutért.
Friss: minden csillagot elvennék legszívesebben. Soha többé ilyet! Vettem az arcomnak pamutot, ezt meg eltettem a körmeimnek. Olcsó, de car.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 15.

timilla

2015. december 10.

Hogy én ezt minek vettem meg... Ilyen borzasztó vattakorongom még sose volt, vékony, azonnal átázik, szétmállik és érdesek benne a szálak, rossz érzés az arcomat törölgetni vele, brrr. Lakklemosásra elhasználom, az arcomra vettem finom, puha pamutot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

szaszu05

2015. szeptember 22.

Kicsit szöszöl, de nagyon puha, jó használni. Tonikhoz nekem megfelel, ennyiért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Bebek

2015. március 20.

Kicsit félve vettem meg, ilyen Aldis, Lidls cuccokat nem szoktam venni. Fura, mert tényleg olyan, ahogy írták előzőleg, hogy mintha különböző vastagságú szálakból lenne. Nagyon puha, nem esik szét, de nagyon sok folyadékot szippant be. Mivel nem szöszöl és nem válik ketté, meg nem is volt drága, igazából nincs bajom vele. Így megkapja az 5 csillagot.

Update: Ha erősebben dörzsölöm vele a szememet, spirál lemosásakor, akkor apró darabok mennek bele a szemembe. Szerintem ez annak köszönhető, h különböző vastagságú szálakból (?) áll és így szétesik. :S :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

foxinthebox

2015. március 16.

mindig ezt veszem, szerintem az egyik legjobb fajta vattakorong. bármit használok, akár tonikot vagy lemosókat, negyedannyi kell belőlük, mert nem szív és tart mindent magában a vatta. olcsó is, sok is, megéri:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Kimi

2014. március 27.

A kedvező ára miatt vettem meg. Ritkán használom és meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

A kedvező ára miatt vettem meg. Ritkán használom és meg vagyok vele elégedve.

Jazz Juice

2014. március 7.

Natali, én ugyanezt tapasztaltam. Korábban nagyon kedveltem, mert elég masszív korongok voltak, de a legutóbbi, február végén vásároltak már vékonyak és mállékonyak. :S Nyössz...! Most kereshetek másikat. Píesz, én itthon vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Bunnylove92

2014. január 31.

Szeretem, kb. ua, mint a Lidl-ös, jó masszív, nem esik ketté, körömlakk lemosáshoz is tökéletes. Kb. 220ft az Aldiban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

lau0825

2014. január 25.

Kedvencem. Olcsó, sok van benne, puha, nem szakad el, nem bolyhosodik, egyszerűen szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

cioccolata

2013. október 19.

aniko_farago:
200-300 Ft kb.

Én nagyon szeretem! Inkább a lila változatot veszem, mert az kétoldalú, és én mindkettőt kihasználom. :) Nagyon puha, nagyon kellemes használni, és verhetetlen az ára. Abszolút elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

aniko_farago:
200-300 Ft kb.