Ombia

Ár:   229 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2016. április 23.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Szépítő eszközök

Kozmetikai vattakorong mikroszálakkal: különösen puha felülettel rendelkezik. A speciális mikroszálak kényelmes és alapos tisztítást tesznek lehetővé.

Dermatológiailag ellenőrizve.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

godori

2013. október 3.

Olcsóbb mint a drogériás márkák de ugyanazt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Olcsóbb mint a drogériás márkák de ugyanazt tudja.

rose

2013. szeptember 4.

Szerintem ez a világ legjobb vattakorongja, ráadásul sok van benne, szóval nem kell havonta még a homlokomra is felírnom, hogy vegyek egy új csomaggal. Ár-érték arányban is tökéletes, de szigorúan csak a rózsaszín! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

whyteangel

2013. augusztus 14.

A tesco-s után igazi áldás, hogy 120 darabos, egy ideig biztosan elég. Nekem akkor szokott szétcsúszni, ha hirtelen, kapkodva rántom ki a kis lyukon a vattakorongot, de összelapítgatom és már jó is. :) Nem szív fel sok tonikot feleslegesen, nem dörzsöl, szóval szuper. Csak a perforációt hiányolom róla.
Örülök, hogy az Aldiban járva eszembe jutott, hogy kell vattakorong, mert nem volt vészes az ára. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Babooca

2013. július 22.

Mi is ezt használjuk itthon ha épp nem a DM-est szerezzük be. Olcsó, jó minőségű és sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

cicatapmancs

2013. június 12.

Mióta van a környéken Aldi, azóta már csak ilyet veszek. Olcsó, puha és minden elvárásnak megfelel amit egy vattakorongtól elvárok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

b.krissy

2013. június 4.

Én is azt a vattát használom, teljesen jó, nem hullik szét, szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 4.

agi.greendaygirl

2013. május 28.

jajaj... körömlakklemosásra biztos jobb, mint a lidl vattakorongja, mert tömöttebb, vastagabb, gondolom jobban bírja a strapát. De az arcomra többet használom, mint körömlakk lemosására, erre pedig nem tetszik, mert pont a vastagsága miatt rengeteg tonikot csak úgy magába szippant és nem jut belőle az arcomra :( Egyébként tapintásra ugyanolyanok, ez sem valami puha.
Most majd vizezgethetem a vattát, és úgy öntöm rá a tonikot, hogy az arcomra jusson, ne a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Alice83

2013. április 14.

Elfogadható de jobb a dmes vagy mülleres saját márkás..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.

Elfogadható de jobb a dmes vagy mülleres saját márkás..

jakobs

2013. április 14.

Nagyon jo ,nem hull a szöre,és ezért az árért ilyen sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.

Nagyon jo ,nem hull a szöre,és ezért az árért ilyen sok.

vador

2013. április 12.

Kétféle van belőle, barázdás és sima felületű. Az elsőt veszem, mivel annak össze vannak forrasztva a szélei, így agresszívebb körömlakk sika-mika közben sem csúsznak szét a rétegei. Csak azért nem veszem mostanában, mert nincs Aldi a közelemben, de amúgy korrekt minőség potom áron, érdemes befektetni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.