Ombia

Ár:   229 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2016. április 23.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Szépítő eszközök

Kozmetikai vattakorong mikroszálakkal: különösen puha felülettel rendelkezik. A speciális mikroszálak kényelmes és alapos tisztítást tesznek lehetővé.

Dermatológiailag ellenőrizve.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

brizsitke

2013. április 11.

Tuti befutó vattakorong nálam, de szigorúan a rózsaszín csomagolású! Az sokkal jobb, tömöttebb vagy is nem is tudom masszívabb, és azt hiszem, le van zárva a széle, pont úgy mint ahogy Springsteen33 írta a lidlis verziónál. Régebben volt még egy olyan Andis vattakorong széria, ami szemcsékkel volt megcsinálva így szépen radírozott is használat közben, igaz az szétnyílt, no az volt egyedüli vetélytársa ennek. Ha aldiban járunk mindig jön velem haza egy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

radioaktiva

2013. április 10.

Kényszerből vettem ezt ( Nem volt közelben DM, csak Aldi), de rémes. Oké, hogy olcsó meg sok, viszont vékony, másodpercek alatt szétázik és vág a széle. 2X annyit kell belőle használni, mint az Ebelin-ből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 10.

asha

2013. április 10.

Én is mindig ezt veszem, puha, nem foszlik és sokáig elég :) illetve a rózsaszín csomagolásút, amiben 110 db van...szerintem van köztük különbség is. Árban viszont ugyanannyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Orchid

2013. április 8.

Olcsó és sok, ezzel nem vitatkozom! Nekem baromi sokáig elég, most fog elfogyni, és arra sem emlékszem, hogy mikor vettem... Viszont anyukám most vett magának, de annak mintha köze sem lenne a megszokott korongokhoz. Sokkal vékonyabb, merevebb és "durvább" a felülete. Én ezt mondjuk nem bánom egyáltalán, mert szeretem jó alaposan átdörzsölni az arcom és így legalább kevesebb kencét szív magába a korong. Lehet, hogy csak ő fogott ki selejtes szériát, de akár ilyen, akár olyan, nálam akkor is ez a favorit, mert olcsóbból és drágábból is többször belefutottam már olyanba, amelyik össze volt ragadva vagy éppen szétvált a szélénél és nálam az a "válóok".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.