Omorovicza

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uglyduck, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   32 000 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kiegyensúlyozó és hidratáló esszencia, amely segít a bőr nedvességtartalmát megőrizni, így előkészíti azt a további kezelésekre. Visszaállítja a bőr fiziológiai egyensúlyát és napközben védi a környezet káros hatásaival szemben.

Skiiin

2019. november 16.

Csak jót tudok mondani erről a termékről is. Szerettem használni, az illata tipikusan olyan mint a márka többi termékének - visszafogott, természetes. A csomagolás szintén a letisztult, igényes verzió. Valóban előkészítette mindig a bőrömet a további ápoló termékekre és megsokszorozta azok hatékonyságát. Sokkal hidratáltabbnak és ruganyosabbnak éreztem a bőrömet.
Szóval igenis fontos lépés szerintem a tonik és a szérum közé beilleszteni a rutinba egy esszenciát.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Csak ajánlani tudom!

vivuss87

2019. május 8.

Egyszerűen imádom. Kicsi mintám volt belőle, de azóta beszereztem 100ml-s kiszerelésben, ami szerintem sokáig elég lesz. Az itt olvasottak alapján arctisztítás után, reggel és este, kicsikét lötyizek a tenyerembe és megpaskolom vele az arcocskámat. Hihetetlen, de a kombinált, fényesedő bőröm imádja. Azóta kevésbé fényesedik, és tisztább érzésű az arcom. Az illatát is imádom. Biztosan újra fogom venni, lelkesen figyelve az akciókat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Scarface

2019. április 8.

Fantasztikus termék, pár cseppet locsolok a tenyerembe majd felviszem a megtisztított bőrre, szinte azonnal komfortos lesz tőle a bőröm, ezután a nappali vagy éjszakai krém tökéletes befejezés. A bőröm sokkal hidratáltabnnak érzem ha ezt is használom a krémek alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

agotamaci

2019. március 18.

Elôttem már mindent leírtak róla, megérdemli a maximális csillagszámot. Az ára is csillagászati :-D , de szettben be lehet szerezni olcsóbban. Talán még annyit tennék hozzá, hogy nekem az elsô 2-3 nap kicsit csípte a bôrömöt és akkor még a hatása se volt látványos. De eltelt pár nap és összeszoktunk: nagyon szépen kisimítja az arcot, valahogy fiatalosabb az összkép mióta ezt használom. A csomagolása nem praktikus, én átöntöttem egy pipettás üvegbe és pipettával használom. Így sokkal gazdaságosabb, bár víz állagú, tehát vigyázni kell a felvitellel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Cseniko

2019. március 15.

11. 08. Beszereztem őt is, az Omorovicza kollekcióm sokadik tagjaként...
Érdemes volt!
Arctisztítás után használom közvetlenül szérum és hidratáló előtt. Valóban érezhető amit ígér, hogy felkészíti a bőrt a fent említettek fogadására!
Egy gyönyörűen kivitelezett fehér fémkupakos üvegből kell néhány cseppet a tenyerünkbe önteni, összedörzsölni, majd az arcbőrbe ütögető mozdulatokkal eloszlatni és bedolgozni.
Gyorsan felszívódik és feszes érzetet ad(de nem a szárazon húzódó értelemben).
Akik az illata miatt kerülik az Omoriviczát, jó hír, hogy nem gyógynövényes, vagy iszapos illatú, hanem kellemes enyhe virágos illat a jellemző erre a termékre.
Szívesen használom, beépült a rutinomba és időnként a páromat is rá tudom beszélni.😃

Ára borsos, célszerűbb ajándékcsomagban megvásárolni, én az oxigen boosterrel és az instant perfection serum-mal együtt vásároltam meg, így a 3 teljes méretű termékből mondhatni egy ingyen van. (Majd írok ezekről is.) Valamint a karácsonyi akcióban egy szuper 3 termékes szettben 50 milis kiszerelés van az esszenciából a normál kiszerelésű hidratáló permet és habzó arclemosó mellett kevesebb mint fél áron!

Szívesen ajánlom🤗

Up: Fantasztikus hír azoknak akik eddig hezitáltak: Beszerezhető Travel Box -ban 50!!!!! ml es kiszerelésben! 3 utazó méretű terméket lehet választani, pl újra kapható az éjszakai krém 15ml -es verzióban és a ragyogó hidratáló 30! ml -es méretben, de ott az éjszakai ráncfeltöltő maszk és a feszesítő testolaj is.... szóval 3 termék együtt 18.500 Ft , szívből ajánlom ezeket kipróbálásra! 😍

Válasz Sajtosszenya által felvetett Mix and Mach poblémára:

Nagyon szomorúan fogadtam magam is a változtatásokat, viszont az 50 ml- es Omoressence csak egy másik csomagba került és továbbra is beszerezhető, mégpedig olcsóbban.
Eddig 3 termék volt 18.500 Ft -ért , most 2 termék kerül 11.500 Ft -ba, ezek fixen az Omoressence és a Hidratáló borotvakrém. A csomag neve Utazó szett - Uraknak.

Elég sokat variáltak: eltörölték a 60.000 Ft -os rendelési összeg alatti 6.000 Ft-os kiszállítási díjat, így ingyenes a szállítás összegtől függetlenül..... ami remek hír. Viszont több, számomra fontos terméket/csomagot jelentősen drágítottak, igaz más termékek 1-5 ezer Ft-al olcsóbbak lettek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

11. 08. Beszereztem őt is, az Omorovicza kollekcióm sokadik tagjaként...
Érdemes volt!
Gyorsan felszívódik és feszes érzetet ad(de nem a szárazon húzódó értelemben).

Szívesen ajánlom🤗

Válasz Sajtosszenya által felvetett Mix and Mach poblémára:

sajtosszenya

2019. március 12.

Kezdem a rossz hírekkel: Amilyen hirtelen és váratlanul került be a termék a Mix and match kínálatba (50 ml-es kiszerelésben), sajnos ugyanígy került is ki onnan. Nagy kár, mert azért nem hiszem, hogy sokan megengedhetik maguknak, hogy egy tonik-esszenciaszerű termékért 25-30 ezer Ft-ot adjanak.
Mi, ahogy mondani szokás épp "jókor voltunk jó helyen" és újév környékén sikerült még emberi áron egy 50 ml-es kiszereléshez jutni. És milyen jó, hogy kipróbálhattuk! Ugyan rozáceás, érzékeny bőrre ajánlják, feleségem hisztis bőre (vízhiányos, fénytelen bőr, mely pillanatok alatt képes allergiás pattanásokat produkálni) nem tolerálta. 2-3 alkalmazás után megjelentek a piros pattanásai, félre is tette. Pedig eredetileg neki szántam....
Azóta én használom, nekem úgy tűnik jól bírja a bőröm. Sőt, a tisztított bőrre felvíve rögtön kellemesen hidratált, liftinges hatást fejt ki. Szinte színtelen, decens illatú lötyi, amit a könnyebb használat miatt én áttöltöttem egy kiürült 30 ml-es pumpás Omorovicza arcpermetes üvegbe. Kiadós az biztos, de télen még minimum egy hidratáló krémet vagy szérumot/tápláló krémet igényel. El tudom képzelni, hogy ez a kombó nyárra sok lenne. Részemről nem tudok belekötni, a termék maga - már ha tolerálja a bőrünk - 5 csillagos. Az adagolhatóság, a kiszerelés mennyisége és az ár-érték alapján minimum egy csillagot le lehet vonni.
Azt gondolom, hogy normál áron nem fogom ismét megvenni, annyit nekem nem ér. Akinek van ideje, annak angol webshopokban érdemes időről-időre vadászgatni, mert a hazai árhoz képest valóban 15-20%-kal olcsóbb ajánlatokba is bele lehet futni (ezt amúgy egy magyar termék esetében elég szomorúnak tartom).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

jirka

2018. június 20.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
Egy hideg, fázós februári péntek délelőtt ugrottam neki az Andrássy-n az Omorovicza szalon ajtajának, amit belülről kézi vezéreltek. Egy furcsa bolygóegyüttállás lehetett, mert épp a NIOD mist is készlethiányon volt, így ha van a kezem ügyében egy papírzacskó, valószínűleg hiperventillálok.
Pszichedelikus élmény volt a szalonbeli jelenlétem, sapka-sál-kesztyű-ben rontottam be, ahol két fiatal hölgy ült kisfeketében, erősen éjszakai sminkben. A "La petite robe noire" és a deciemes készlethiány együtt talán sok volt nekem azon a bizonyos délelőtt, zavartan álltam a márványszalon közepén, s e zavartságom miatt még körül sem néztem a kínálaton, majd legközelebb. Kicsit bambultunk egymásra, aztán mondtam mit kérek, és már ott sem voltam. Az első két nap ugyanúgy használtam, mint az évek alatt megszokott esszenciákat, de...
Csomagolás: Homoküveg, letisztult, gyönyörű csomagolás (ahhh, a Budapest felirat a közepén), elegáns, bravó, bár nem túl praktikus, de a fürdőszoba dísze lesz. Utazáshoz, könnyebb használathoz én áttöltöttem egy 15 ml-es pipettás üvegbe.
Állag: Áttetsző, talán enyhén sárgás, könnyed vízszerű, mégis jól eloszlatható hidratáló folyadék. Közvetlenül az arctisztítás után kell használni. A hozzáadott parfüm természetes (lásd hivatalos oldal), lágy virágos-vanília, diszkrét. Nálam semmilyen irritációt nem okozott.
Az Omoroessence - 2016 márciusában jelent meg a piacon - a bőrápolási termékek között egy külön kategória, nem ázsiai rutin szerinti, és ezáltal az európai trendet sem követi, hanem átmenet az esszencia és a szérum között.
Felszívódása után gyakorlatilag azonnali, puha, hidratált bőrt hagy maga után. A 3. naptól - mikor gyanússá vált az ereje - önmagában! használtam néhány napig. Mondhatnám azt is, hogy bizony majdnem hogy, így is elegendő volt. A terméket érzékeny, rozaceás bőrre ajánlják.
5 hónapra volt elegendő a 100 ml, többször családtagjaimra is jutott, ha extrém állapotba került a bőrük, sokszor pedig csak önmagában használtam. Rendkívül megbízható terméknek tartom (az ásványi fényvédőjéről ugyanez a véleményem), a NIOD MMHC mellett hozzá bármikor visszatérek.
A szalonárnál jóval kedvezőbb áron is megvásárolható angol webáruházakból, például a Lookfantasticon £78.00, amire minden hónapban ki lehet fogni a 20 % kedvezményt, sőt ha nagyon figyelünk (múlt hónap) 30 %-os kedvezmény is volt, mely kedvezmény az összes készleten lévő Omorovicza termékre vonatkozik, az esetek többségében a kedvezményhez, még ajándékminta is társul a márka valamelyik termékéből, ami így rendkívül barátságos gesztus a webbolt részéről.
Nem csodálkoznék, ha a következő Wes Anderson filmben (nem animáció) egy Omorovicza terméket vélnék fedezni, a stílus és a hangulat abszolút passzolna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 20.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!

Whammy8814

2017. december 20.

Leírhatatlan, teljesen megéri az árát! Tisztítás után használjuk az urammal. Neki rendszeresen száraz darabkák röpködtek az arcán, de nagyon csúnyán. Amióta ezt használja, megszűnt ez a probléma, és olyan a bőre mint a babapopi :) Imádjuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Uglyduck

2017. november 11.

Zseniális termék! Száraz bőröm imádja, reggelente használom a hidratáló felvitele előtt. Friss, üde, feszes, de nem feszülő(!) bőrt eredményez pillanatok alatt, öröm hozzáérni. Abszolút megéri az árát, egy üveg nekem kb 9 hónapig elég mindennapos használattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

ziina

2017. november 8.

Nagyon szeretem. Olyan érzést kölcsönöz az arcbőrömnek, amit semmi más terméktől nem kaptam meg eddig. Az illata egyszerűen ... leírhatatlanul csodálatos. A bőröm puhává és egyenletesebbé vált tőle, viszont az ára pofátlanul sok. Még nem tudtam eldönteni, hogy megér e ennyit vagy sem, ezért maradok az 5 csillagnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Diglycerin, Sodium PCA, Urea, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, PCA, Sorbitol, Biosaccharide Gum-1, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid, Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

PCA h
Sorbitol h 1 1

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.