Omorovicza

Ár:   €130   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Whammy8814, Módosítva: 2015. július 15.

Ár:   €130
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vajas állagú éjszakai krém, mely táplálja és erősíti a bőrt alvás közben. Selymes, kellemes aromájú. A benne levő A-vitamin segíti a sejtek megújulását.

Edomano10

2018. április 17.

Könnyen beszívódó, finom illatú hidratáló krém. Nálam abszolút a favorit! Reggelre puha, nem zsíros arcbőr az eredmény!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

pancsolos84

2018. március 8.

Fél tégely elfogyasztása után mondok véleményt.
Először egy mintám volt belőle és imádtam. Több napra elég volt, ragyogott a bőröm. Utána egy külföldi webshopból rendeltem meg, rendszeresen van máshol 20% kedvezmény rá (ill. évente egyszer a black friday alkalmával saját webshopban 30%). Testes, gazdag krém. Egy jó rutinban sokat segít. Én is jártam vele úgy, hogy egyszerűen nem szívta be a bőröm, csillogot a bőröm, zsíros érzetet hagyott. De most! Reggelre nagyon puha bababőr az eredmény. Egyértelműen télire való.
Drága krém, luxus kategória, így ezért pontot nem vonok le, badarság lenne egy drogériás krémmel összehasonlítani. De azért hozzáteszem, nyilván van olcsóbb kategóriában is hasonlóan jó. Összességében nekem az egyik top krémem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Fél tégely elfogyasztása után mondok véleményt.

mate

2016. december 5.

Mintakat kaptam belole. Nagyon finom,tenyleg selymes allagu krem. A borom hamar beszivja,nem lesz ragacsos utana meg sokaig (mint,pl.a Shiseido ejsz.kremjenel) es reggel finom,puha lesz tole a bor. Egy kisse sokallom az arat,en nem vennem meg ennyiert teljes kiszerelesben. De attol meg 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 5.

Lilla777

2016. november 18.

Nekem kicsit sok, inkább csak akkor használom, ha nagyon kiszáradt a bőröm. De illatra és hatásra a jól megszokott Omorovicza színvonalon van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Squalane eo 1 0

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.