OPI

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snowyfairy, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Normál

Az OPI létrehozta az Infinite Gel Effects Color System, végtelen fényű, gél hatású hibrid rendszerét, amely LED/UV lámpa használata nélkül nyújtja mindazt a gazdag színt, intenzív ragyogást és tartósságot, amelyet eddig csak egy gél lakk tudott.

Ráadásul eltávolítása nem igényel áztatást. Az OPI-ra jellemző klasszikus, kifinomult, krém fedést nyújtja a harminc gyönyörű színárnyalat, melyek használata és eltávolítása nem különbözik a körömlakkétól, viszont ragyogó fényét egészen addig megőrzi, amíg a körmödön van. Ezt egy 3 lépcsős rendszer biztosítja: az alapréteg meggátolja, hogy a köröm foltos legyen, és erős tapadást biztosít; a 30 árnyalat, a pigmentek késleltetett aktiválódásának köszönhetően, hosszan megőrzi élénk színeit; a magas fényű fedőréteg pedig dimenzionális ragyogást hoz létre. Ezek együtt teremtik meg a feltételeit egy igazán tartós, magas fényű, divatos viseletnek körmeiden.

Ár: 1500 , Eladó: KissFranciska3456
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, előreutalás esetén postázok is.

Kisangyalcsillag

2019. július 8.

A legjobb körömlakk. Szuper szép és fényes színek. Tartós, nem pattog, nem kopik. Jó ecset, könnyű kenni. Minimálisan sűrűsödik, de pár csepp lakkhigító megoldja. Nekem 5 napig fent marad, pedig nem kímélem a kezeimet. Alapozó +2 réteg szín+fedő=csodálatos végeredmény.
Tény, hogy drága, de minden cseppje megéri.
Én imádom❤❤❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Tény, hogy drága, de minden cseppje megéri.
Én imádom❤❤❤

Vica75

2016. szeptember 6.

Ez egy fos. Se nem fényes, se nem tartós, ellenben drága. Az állaga túl sűrű. Az 500 forintos Moyra, vagy bármi tartósabb, jobb ettől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

ehilda

2016. január 13.

Nagyon szuper tartós minőség és gyönyörű színek. Szinte csak opit használok. Két szín van meg belőle: Pretty Pink Perseveres és a Grapely Admired. Csak ajánlani tudom. A legjobb körömlakk márka az opi számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol