Oral-B

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2011. augusztus 11.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

magnes

2013. szeptember 7.

A fogaimon még nem vettem észre, hogy elszínezte volna őket, de a nyelvem durván kék lesz öblögetés után. Borzalmas ócska rágógumi íze van. Ha már megvettem egy vagyonért, elhasználom, hátha használ valamit, de aztán soha többet ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

jégvirág

2013. május 17.

Szükségem volt gyorsan egy szájvízre, eredetileg Listerine-t akartam venni, de ez olcsóbb volt, hát ezt kaptam le gyorsan a polcról gondolván, hogy ez a márka elég jónevű. Megbántam. Itthon vettem észre, hogy parabéneket tartalmaz és a termék leírásában szerepel, hogy elszínezheti a fogakat. Eleinte gondoltam, hogy ha már megvettem elhasználom és reménykedtem, hogy nem következeik be az elszíneződés (alaposan szoktam fogat mosni).Tudom, micsoda naiv hozzáállás. Bár ne használtam volna... pár használat után vettem észre, hogy a fogaim kezdenek bebarnulni, rettentően megijedtem, azelőtt sosem fordult elő nálam ilyen :S. Rögtön abbahagytam használatát, most ott porosodik a polcon. Beszerezetem a stay white listerine-t + mégjobban súroltam a fogaim és hál' Istennek eltűnt a barnaság. Egyébként a terméken az áll, hogy: ez a jelenség (elszíneződés) nem tartós és nincs káros hatással a fogakra, meg eltávolítható megfelelő fogászati kezeléssel. Szóval nekem nincs szükségem ilyen problémagyártó termékre. Hiába volt olcsóbb, ha számomra semmit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

KataaBabaa

2013. április 2.

Egy ideig használtam, alapvetően meg voltam vele elégedve, az ára is jó. Mivel érzékenyek a fogaim és hajlamosak a szuvasodásra leváltottam Elmexre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Rita25

2012. október 3.

Nagyon erős íze volt,igaz friss maradt a leheletem sokáig.Mégsem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

sztike

2012. augusztus 10.

Nyaralás alatt használtam picit, nem volt rossz. Elsőre majdnem kiköptem, annyira csípett, de a Párom szerint az a jó, akkor tisztít. Tényleg tisztább lett a szám és kellemes volt használni. Lehet, hogy veszek sajátot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Cucika

2012. május 14.

Nagy előnye, hogy alkoholmentes. Kellemes íze van, nem olyan erős mint a Listerine szájvizek, de hatásos. Ráadásul olcsóbb is. A parabének miatt viszont -1 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Heléna

2012. március 9.

Erős nagyon, csípte is a számat, de sokáig friss maradt tőle a leheletem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 9.

Erős nagyon, csípte is a számat, de sokáig friss maradt tőle a leheletem.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.