Oral-B

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. május 3.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Tökéletes dőlésszög a mélyrehatoló fogköztisztítás érdekében. Vízálló markolat, kétperces időmérő, hordozható töltőállvány.

Eszti1214

2017. augusztus 1.

Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Nagyon szeretem.

Nabukonodozor

2017. július 9.

Istenemdeszeretem! Szülinapomra kaptam még januárban, és azóta nem is használtam manuális fogkefét. Régen irtóztam a fogmosástól, mert mindig fájt az ínyem és a fogam, olyan erősen kellet fogat mossak, hogy tényleg tiszták legyenek, viszont ez a csodaeszköz egyszerűen TÖKÉLETES. Az estém fénypontja, alig várom, hogy reggel és este használhassam. Soha nem gondoltam volna, hogy amit a reklámokban mondanak egy termékről, az itt meg is valósul. Nagyon tiszták lesznek a fogaim, nem durva, szeretem a timert is benne, a dizájn is csudajó, ez szerelem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

g.brigitta

2017. június 6.

Csalàd kedvence!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Csalàd kedvence!!

enna93

2017. június 6.

Nagyon megéri! Nagyon ritkán használok azóta hagyományos fogkefét....tudja, amit tudnia kell, szépen tisztítja a lepedéket, a fogköveket teljesen visszaszorítja, sokkal tisztább szájérzetet hagy maga után, ráadásul a két perces időzítőnek köszönhetően így legalább azt sem lehet elsunnyogni! 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Fruzsi

2017. május 27.

A sensitive változatot vásároltam meg és nagyon szeretem. Azóta egyáltalán nem használtam hagyományos fogkefét. Úgy érzem sokkal jobban tisztít, jobban hozzáférek a fogaimhoz. Kaptam Auchan-os pótfejet hozzá, ami rettenetes volt, de azért elhasználtam. Azóta csak eredeti Oral-B fejeket veszek hozzá (nem csak sensitive-et, hanem "simát" is.). Elég drága mulatság azóta a fogmosás, de a fogaim rendben vannak, ezért megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Gica81

2017. május 22.

Nemrég váltottam elektromos fogkefére, hát szidom magam, hogy miért nem előbb tettem. Nagyon jó az Oral B elektromos készülék, nagyon könnyen tisztán tarthatom fogaimat, a fogkő nagy részét is eltávolítja a rezgéseknek köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

erikaa

2017. május 12.

Akciósan vettem ezt a terméket, csak a sensitive clean típust.Igazából kényelmesebb, mint egy manuális fogkefe, de azzal is ugyan ilyen alaposan tisztíthatóak a fogak. Nekem az időzítő ami a fogmosás végét jelzi is érdekes, mintha le akarna állni hirtelen, de aztán ugyan úgy megy tovább. Hátrány még, hogy nincs semmilyen jelzés a töltöttség állapotáról (én nem tartom állandóan a töltőn). Amikor az első fogaimat mosom össze vissza csapkodja a fogrémes habot mindenfelé.
Előnye a kényelmesség, de ezt leszámítva semmi extra, fogmosás utáni fogselymezéssel ugyan annyi "cuccot" szedek még ki a fogaim közül mint a hagyományos fogkefével.
Ez a típus szerintem nem a legtutibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Ez a típus szerintem nem a legtutibb.

scheierdia

2017. május 10.

Az első hetes ínyvérzésen kívül nem tudok semmi rosszat felhozni ellene, ami meg persze természetes (még bele is van írva). Meg kell tanulni hasznáni, onnantól kezdve egy tökéletesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Kremcica

2017. február 26.

Nekem már 3 éve hű társam. Korábban is volt elemes Signal de azt nem szerettem, nagyobb volt és macerás volt az állandó elemcsere. Ezt viszont nagyon szeretem, sokkal jobban tisztít mint a manuális "sima" fogkefe. Meg kellett tanulni használni, nem kell rányomni mert akkor sérül az íny és a fogzománc csak odatartani és körbemozgatni finoman hogy a fogak minden felületét elérje. Egyedüli hátrányának a drága pótfejet mondanám, a másolat kefefejek nekem nem jöttek be. Szétestek, nem forogtak úgyhogy csak az eredeti OB-t szoktam venni amikor akciós abból viszont a sensitive-n kívül mindet jónak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Ettike

2017. február 17.

Lassan egy éve hogy ezt használom, és imádom! Sokkal tisztábbak lesznek tőle a fogaim, nem lesz érzékeny tőle a fogínyem és kényelmes a használata is. Férjem szkeptikus volt eddig, de most kapott ő is egy ugyanilyen elektromos fogkefét, és láss csodás, kellemesen csalódott, imádja! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.