Oral-B

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. május 3.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Tökéletes dőlésszög a mélyrehatoló fogköztisztítás érdekében. Vízálló markolat, kétperces időmérő, hordozható töltőállvány.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vikitoria

2017. január 26.

Szeretem, legjobb döntés volt! Sokkal tisztábbnak érzem a fogaimat, mióta nem manuálissal mosom, hanem ezzel. Szuper kis darab, mindenkinek ajánlom! A töltöttség jelzőt én is hiányolom, de ettől független 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Arianne79

2016. december 31.

Csak áldani tudom magam, hogy megvettem.
Kb. 12 éve volt egy próbálkozásom egy Colgate elektromos fogkefével, az nagyon csúfosra sikeredett, így hosszú időre elvette a kedvem.
Kb. 6-7 hónapja vettem meg és imádom.
Ég és föld a különbség a fogaim mostani tisztasága között és akkor amikor csak manuális kefét használtam.
Hozzáteszem, CSAK ezt nem tudnám használni, mert sosem végeznék.
Úgy csinálom, hogy supersoft manuális fogkefével (CURAPROX 5460) alaposan megmosom mindenhol a fogaimat, majd utána megyek át mindegyiken az elektromossal. Így is min. 3x2 percet kell használnom. Tehát elég időigényes !!!
Viszont a hátsó fogakat iszonyat jól tisztítja és a rezgések nagyon nagy segítséget nyújtanak a fogkőképződés ellen.
És nem tudom, mintha még fehérebbek is lennének a fogaim tőle.

Nagyon jó, hogy hálózati töltős, elemmel nem bírnám állandóan ellátni!
1.5 havonta cserélem a fejet.

Viszont csak eredeti fejet szabad venni bele, hiába drága! 2x rendeltem az Ebay-ről pótfejet, az egyik már messziről látszik, hogy gagyi utánzat - 1 hetet se bírt ki. A másik alkalommal égre-földre állították, hogy ez eredeti, de összehasonlítva látszott, hogy a fenét - mondjuk 1 hónapot nagy nehezen kibírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Csak áldani tudom magam, hogy megvettem.
Kb. 6-7 hónapja vettem meg és imádom.
Hozzáteszem, CSAK ezt nem tudnám használni, mert sosem végeznék.
És nem tudom, mintha még fehérebbek is lennének a fogaim tőle.

Nagyon jó, hogy hálózati töltős, elemmel nem bírnám állandóan ellátni!
1.5 havonta cserélem a fejet.

loju

2016. december 20.

Aki még nem szerezte be a karácsonyi ajándékot, annak ajánlom figyelmébe!

Szuper ez a kis készülék és így karácsony előtt jó kis akciókat lehet kifogni. Én 4.800,- Ft-ért vettem a Rossmanban (bár csak 1 fej volt hozzá, de az fehérítős), és most már csak azt bánom, hogy nem előbb vettem. Összehasonlíthatatlanul jobb érzés ezzel fogat mosni, mint a hagyományos kefével. Úgy érzem, hogy eddig csak félmunkát végeztem. Hagyományos fogkefével így képtelenség megtisztítani a hátsó fogakat, mint ezzel! Valóban lehetne rajta töltöttség jelző, de ezt elnézem neki az ilyen szép munkáért cserébe! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 20.

Aki még nem szerezte be a karácsonyi ajándékot, annak ajánlom figyelmébe!

Klajdi

2016. november 18.

Nagyon szeretem, az első elektromos fogkefém. Pont emiatt nem akartam drágával kezdeni. Kb 2 éve van meg, nagyon elégedett vagyok, bár az akksija már nem a régi, pár naponta tölteni kell. Három havonta cserélem a fejet, mint egy hagyományos fogkefénél. Az egyetlen amit hiányolok róla, egy töltöttség jelző, főleg mióta csökken az akksi teljesítménye, többször jártam úgy, hogy használat közben merült le. Ha újat kell beszereznem, biztos ugyanennél a márkánál maradok, és beruházok egy drágább darabra, mert megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

ami2015

2016. július 16.

Nekem is fehérítős fejek vannak hozzá és én is teljesen elégedett vagyok vele. Hátsó fogakat is tökéletesen lehet vele tisztítani, kényelmes, sokáig bírja egy töltéssel. Legjobb döntés volt lecserélni a hagyományos fogkefét erre. Én is csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 16.

Kise

2016. július 16.

Karácsonyra kaptam, és maximálisan elégedett vagyok vele. Imádom és ki is használom a 2 perces időzítőjét,így garantált a tisztító hatás. A hátsó fogaimhoz hagyományos kefével nem érek el, ezzel viszont gyerekjáték. Egy töltéssel sokáig bírja. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 16.

Izabel

2016. június 6.

Másfél éve használok elektromos fogkefét és szerintem ez volt életem egyik legjobb döntése :D Össze se lehet hasonlítani a sima fogkefékkel... Sokkal-sokkal jobban tisztít! Én fehérítő fejet használok a kezdet óta és szemmel látható a hatása. Elég masszív kávéfüggő vagyok, de ez meg se látszik a szuper fogkefefejnek köszönhetően :) Nagyon fontos a gyakori cserélés, én általában 5-6 havonta váltok fejet. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Azziz

2016. május 20.

Évek óta ezt használom, szuperül tisztít többféle fejet lehet kapni hozzá, mind jó. Kb egy hetet bir az aksija, szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

redakkrisztinaa

2016. május 20.

Imááádom! Nagyon szeretem Joy napokon szereztem be , első 2 napon még vérzett az ínyem aztán szépen hozzá szokott. Semmi pénzért nem cserélném le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

La-Fee

2016. május 6.

Három napja vettem, rögtön éreztem, szeretem...csak azt nem tudom mire vártam eddig!? Nagyon tetszik. Meg kellett szokni, eleinte tiszta fogkrém volt a tükör és minden körülöttem, de gyorsan belelendültem és soha többé manuális fogkefét nem kérek köszönöm.... ..szép tiszta fogak, minden foghoz kényelmesen precízen odaférek.
Sokkal jobban tisztit, látványos!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 6.

Sokkal jobban tisztit, látványos!!