Oral-B

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az egyedülálló preciziós fogkefefej minden egyes fogat körbeölel a nehezen elérhető helyek tisztítása érdekében.  A továbbfejlesztett tisztító technológia a nagysebességű oszcilláló/rotáló mozgásban rejlik.

ildiko9898

2017. november 9.

Nagyon jó kis gépezet teszi a dolgát szépen tisztít sokkal jobb mint a manuális fogkefe. Nekem ez az első elektromos fogkefém és nem bántam meg hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

zsofi03

2017. október 13.

Tavasszal vettem meg végre a fogkefét Cross Action fejjel. Nagyon bevált, szépen tisztít. Szebbek a fogaim.
A Precision Clean fej nekem túl erős volt, de most kipróbáltam a Sensitive Clean-t, ez viszont szuper.

Egy negatívum: kár, hogy nem jelzi az akksi a merülést. Ugyan kicsit lassabban pörög, amikor már tölteni kéne, de jó lenne, ha vlmi világítás v. kijelző is mutatná..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Lilium

2017. október 1.

Már több, mint 6 éve megvan, az akksija már nem úgy működik mint az első években, egyre többször töltöm hetente, bár még így is használható, lassan utódot kell keresni neki. Már annyira megszoktam, hogy pillanatok alatt szépen tisztára sikálja a fogaimat, hogy szó szerint ügyetlen vagyok egy manuálissal. Teljesen más érzés vele fogat mosni, ez főleg akkor tűnik fel, amikor elutazunk, és nem az elektromossat viszem, mert egy simával sikálhatom akár 10 percig is a fogamat, nem lesz olyan tiszta mint ezzel akár csak 1 perc után. A fogkő ellen is szuper, ne a mindenféle fehérítős fogkrémre költsetek, ez annál sokkal hatékonyabb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

anduspapp

2017. augusztus 9.

Előszületésnapi ajándékként kaptam a szüleimtől, mert már nagyon régóta szerettem volna elektromos fogkefét! A fogmosás az egyik mániám, a sok közül! Imádom, evvel öröm fogat mosni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Tymy181

2017. július 1.

Nem is értem hogyan élhettem eddig nélküle :D Fényévekre jobb mint a manuális, sokkal tisztábbak a fogaim, hatékonyabban tisztít, nekem nem irritálja a ínyemet. Egyetlen probléma az, hogy nem mutatja a töltettségi szintet, de ettől eltekintve tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Banszky

2017. június 25.

2 hónapja vettem meg ezt az elektromos fogkefét mert úgy éreztem a sima kefék nem hozzák le rendesen a hátsó fogaim belső feléről rendesen a lepedéket,hiába mostam szorgalmasan. Nem kicsit tartottam tőle,hogy ez csak egy drága fogkefe és semmivel többet nem fog tudni mint "simább" társai. Nagyobbat nem is csalódhattam volna,pozitiv értelemben. Szerencsére még így is sikerült Joy napokon féláron hozzájutni. Figyeltem,hogy a csere fejek se legyenek drágábbak mintha teljesen új készüléket vettem volna. Sokkal jobban tisztít mint manuális társai,már soha többé nem akarom leváltani ezt a kis kefét. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

edina66286628

2017. június 16.

Precision Clean fejjel használom fél éve, és a múlt héten kezdtem érezni hogy a fogaim már matt érzést keltenek. Szerintem felesleges az a sok forgás, csak a zománcot teszi tönkre, a fejek pedig nagyon erős szálakból készülnek. Az első két fogam is mintha tele lenne karcokkal. Tegnap óta sima manuálisra váltottam, ebből is a legpuhábbra (soft). Szerintem az elektromos fogkefe többet árt mint használ, árulni meg mindig is fogják, mert veszik az emberek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

tara95

2017. június 12.

Ha nem használom 5 éve akkor egy se. Receptre írnám fel. Soha nem volt baj a fogaimmal, fél éve beestem egy vizsgálatra. Jónapot-nyissaki-tökéletes-mehet. 5 perc volt:D a manuálisat egyáltalán nem csípem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

werus

Korcsoport: >54
2017. június 12.

Nem régen vásároltam meg ezt a készüléket. Azóta nem is akarok normál fogkefét használni. Nagyon megszerettem. Kellemes tisztaság érzetet nyújt minden fogmosás után. Nekem maximálisan bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 12.

Lassunyuszi

2017. április 22.

Meg nem mondom nekem melyik típus van, de gyerekkorom óta elektromos fogkefét használok. Oral-b-t. Nagyon szeretem. Mas szóba se jöhet. Életemben 3 komoly kapcsolatom volt. Egyik sem használt elektromos fogkefét előttem, de raszoktak az enyémre. Persze saját fejjel. Az exemnek szakítás után első dolga volt venni egyet. Láttam mikor költöztem 😀
A férjem se használta mielőtt megismerkedtunk de persze öt is raszoktattam. 3-ból 3-at téritettem at elektromos fogkefére. Szerintem ezért jarna jutalék vagy valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.