Oral-B

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az egyedülálló preciziós fogkefefej minden egyes fogat körbeölel a nehezen elérhető helyek tisztítása érdekében.  A továbbfejlesztett tisztító technológia a nagysebességű oszcilláló/rotáló mozgásban rejlik.

tara95

2017. június 12.

Ha nem használom 5 éve akkor egy se. Receptre írnám fel. Soha nem volt baj a fogaimmal, fél éve beestem egy vizsgálatra. Jónapot-nyissaki-tökéletes-mehet. 5 perc volt:D a manuálisat egyáltalán nem csípem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

werus

Korcsoport: >54
2017. június 12.

Nem régen vásároltam meg ezt a készüléket. Azóta nem is akarok normál fogkefét használni. Nagyon megszerettem. Kellemes tisztaság érzetet nyújt minden fogmosás után. Nekem maximálisan bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 12.

Lassunyuszi

2017. április 22.

Meg nem mondom nekem melyik típus van, de gyerekkorom óta elektromos fogkefét használok. Oral-b-t. Nagyon szeretem. Mas szóba se jöhet. Életemben 3 komoly kapcsolatom volt. Egyik sem használt elektromos fogkefét előttem, de raszoktak az enyémre. Persze saját fejjel. Az exemnek szakítás után első dolga volt venni egyet. Láttam mikor költöztem 😀
A férjem se használta mielőtt megismerkedtunk de persze öt is raszoktattam. 3-ból 3-at téritettem at elektromos fogkefére. Szerintem ezért jarna jutalék vagy valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

gini88

2017. február 20.

Nagyon örülök, hogy végre rászántam magam az elektromos fogkefére, tényleg sokkal alaposabban tisztít, mint a hagyományos. Előnye még, hogy míg a manuális fogkefét 2 hetente taccsra vágtam (szétterült bármilyen márkát is vettem), addig ezen 1 hónap alatt semmi deformálódás nincs. Napi 2x-i fogmosás mellett 6-7 napot bír ki az akksija, ami szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

helgus96

2017. január 18.

Fantasztikus, imádom. Mindig is puha sörtéjű fogkefét használtam fogmosáshoz, semmi durva dolgot, így amikor ezt beindítottam azt hittem hogy még a fogtömésem is kiviszi olyan "vadnak" tűnt. De egyből megszerettem, kicsi a feje így tényleg mindenhova odafér, nagyon alaposan tisztít és már nem is tűnik durvának, sőt! Mindig az esti fogmosáshoz használom, napközbe marad a "hagyományos". Eleinte viszont eléggé vérzett a fogínyem tőle, de ezt meg is említik a tájékoztatón, de kb. 1 hét utána teljesen elmúlt. Amit én hiányolok az valami töltöttségi szintet jelző akármicsodát rá, de már tudom, hogy nagyjából mennyi időt bír ki napi 1 használat mellett. A pótfejek valóban nem olcsók hozzá, de "csak" ez miatt nem tudok mást adni rá mint 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

babypuppy

2017. január 16.

Először azzal a kefével használtam, amit hozzá adtak, de nagyon erősnek ítéltem, így vettem hozzá egy puhábbat. Azon kívül, hogy azt éreztem, hogy sosem voltak még ilyen tiszták a fogaim, pár hét rendszeres használat után azt vettem észre, hogy az ínyem felhúzódott, sokkal több rész látszódott ki a fogamból, és az ínyem töve mintha véres lett volna, de nem csak fogmosás után, hanem mindig. Ha megnyomtam egy kicsit kézzel, egyből elkezdett vérezni. Nagyon megijedtem, vissza is váltottam normális fogkefére, és helyrejött az ínyem. Azóta a puha hagyományos Curaprox fogkefét használom, és ritkán, maximum 1 héten 1x veszem elő az elektromosat egy alapos áttisztításra, ennél gyakrabban nem merem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

csill87

2017. január 15.

Az érzékeny fogínyem a hagyományos erősségű fogkefétől mindig vérzett. Aztán váltottam soft fogkefére egy jobb fogkrémmel, de így meg sokszor úgy éreztem, hogy nem tudom elég tisztára mosni a fogam. Karácsony óta ezzel mosok fogat és nagyon örültem neki, mert magamtól sosem vettem volna meg, nem gondoltam volna, hogy nem fogja bántani a fogínyemet. Pedig nem! Eleinte a hozzá való soft fejjel használtam, de most egy fehérítőssel próbálom és meglepő módon az sem bántja az ínyemet, de a fogaim makulátlanul tiszták lettek szerintem kicsit fehéredtek is!

Én soha többet nem akarom manuális fogkefével fogat mosni, egyedül azt sajnálom, hogy nem vettem meg magamnak hamarabb! Akinek hasonló problémája van, hogy a hagyományos soft fogkefével nem tudja tisztára mosni a fogát de a fogínye érzékeny, az próbálja ki ezt, én nagyon meglepődtem hogy mennyire jó és kíméletes is egyszerre. Tudom, hogy ez reklámszagúan hangzik, de én imádom azt az elképesztő tiszta érzést, amit el lehet vele érni, plusz a fogínyemnek sincs semmi baja! Ez egy csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Marcipan11

2017. január 3.

Evek ota lapult a dzekrenyben. Tegnap kapott uj fejet elemet es elkeztem hasznalni. Hogy en eddig miert szerencsetlenkedtem a hagyomanyos fogkefevel???? Naca lenye g mar őt hasznslom. Es milyen jol teszem😁😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

betty23

2016. december 31.

Egy ideje vágytam már egy elektromos fogkefére, idén megkaptam karácsonyra. Az enyémhez három darab 3D White fej járt. Nagyon szeretem, hihetetlenül alaposan tisztít, össze sem lehet hasonlítani a manuális fogkefék hatékonyságával. Most már imádok fogat mosni! A fej fehérítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert szerencsére nem túl sárgák a fogaim, mivel elvétve fogfehérítőt is szoktam használni. :) Az akksija nagyon sokáig bírja, 1 hét alatt még nem kellett töltenem. Én bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

knikolett629

2016. december 26.

régóta szerettem volna már egy elektromos fogkefét, és emellett kötöttem ki 3 db-os 3D white fejjel. szerintem abszolút megéri az árát, azóta az esti és reggeli fogmosás móka és kacagás :D de komolyan... egyből meg lehet szokni annyira jó, használata után olyan tiszta a szám még órákig, ilyet a manuális fogkefével sosem tudtam elérni. Fehéredtek is a fogaim és a lepedéket is fel tudta szedni ezzel a fejjel :) néhány használat után már látható, hogy mennyivel szebbek és fehérebbek a fogak. a géppel magával nincs problémám, engem a töltöttségi szint hiánya sem zavar, hiszen állandóan a töltőjében tartom, ami elvileg nem okoz gondot, hisz túltölteni nem lehet, így legalább van saját kis talpacskája amiben megáll. mindenkinek ajánlom, nagyon megéri az árát, össze sem lehet hasonlítani a hagyományos fogmosással. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.