Oral-B

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az egyedülálló preciziós fogkefefej minden egyes fogat körbeölel a nehezen elérhető helyek tisztítása érdekében.  A továbbfejlesztett tisztító technológia a nagysebességű oszcilláló/rotáló mozgásban rejlik.

monike

2016. május 2.

Asszem írhatom, hogy kb húsz éve használok elektromos fogkefét,mindig ORAL B-t használtam: nekem nagyon bevált: anno azért vettem meg, mert a fogínyem nagyon lehúzódott a fogaimról, és a fogorvos azt mondta ez kíméletesebben tisztít, nem nyúzza le az ínyemet...igaza volt!:-) Szerintem jobban is tisztít mint egy hagyományos fogkefe, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

szandracska

2016. április 27.

Régóta szerettem volna elektromos fogkefét, végül is ezt vettem meg. Nagyon jó, alaposan tisztít, elöl sajnos picit torlódva vannak a fogaim (ezért is szerettem volna egyet), azokat is pöpecül megtisztítja. Csak ajánlani tudom. Az ára pedig nagyon baráti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

kkkrisztina

2016. április 6.

ég és föld a hagyományos és az elektromos fogkefe után a fogak tisztasága. Olcsón és külön pozitívum,hogy van benne a kis időzítő, így mindig kitart 2 percig a fogmosásom :D sajnálom,hogy nagyon drágák,hozzá a fogkefefejek :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

PetraRéka

2016. április 3.

Aki már használt többféle fejet az elektromos fogkeféhez,tapasztalt e bármilyen különbséget,leginkább az érdekelne,hogy van -e,amelyiknek láthatóan fehérítőbb hatása van,fogkrémtől függetlenül.?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

bogii95

2016. február 24.

Az eredeti, Precision fejjel nem volt a legjobb, de a trizone fejjel nagyon szeretem. :) Tökéletesen tisztít, érezhetően tisztábbak a fogaim, mint sima fogkefe esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

Ohlala

2016. február 22.

Ajándékba kaptam ezt az elektromos fogkefét, amit nagyon imádok. Annyira alaposan tisztít és ami nagyon tetszik még benne, hogy a leghátsó fogakat is mindenféle probléma nélkül tudom tisztítani vele, ellentétben a hagyományos fogkefékkel. Az első pár alkalommal nekem is vérzett tőle a fogínyem, de ez hamar elmúlt. Egy dolgot hiányolok csak belőle, hogy nem mutatja a töltöttségi szintet, így már jártam úgy párszor, hogy fogmosás közepén leállt. Ez ugyan nem befolyásolja a hatását, de a kényelmet igen, tehát emiatt "csak" 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

Emike

2016. február 1.

Karácsonyra kaptam ezt a fogkefét, és sokáig félve is nézegettem, próbálgattam, mert elsőre nagyon durvának tűnt, féltem h az amúgy is érzékeny fogínyemet bántani fogja. De nem így lett. Valami fantasztikusan jó érzés használni, igaz h félelmetes kicsit, és nem ajánlatos túl sokáig dörzsölni vele a fogakat, de mégis sokkal tisztább és alaposabb fogmosást eredményez. Még csak pár hete használom, de eddig elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

GNóri

2015. december 28.

A karácsonyfa alatt volt a kis aranyos. Őt kértem, hosszú idő után ismét meg akartam próbálkozni az elektromos fogkefével. Elsőre ijesztő volt, túl erősnek tűnt, kicsit vérzett is az ínyem. Azóta nem volt ilyen gond, megszoktam. Láthatóan és érezhetően jobban tisztít, mint a sima fogkefe, jó kis selymes érzést hagy maga után. Eddig nagyon elégedett vagyok vele:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

zsanilia

2015. december 28.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, de egész jó! Tényleg jobban tisztít mint a sima fogkefe, utána nagyon selymes a fogfelület.
Nekem első két használatnál vérzett az ínyem, de most már nincs ilyen gondom.
A 16 órás töltés tényleg mellbevágó :D De ha sokáig bírja ez legyen a legnagyobb baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Nekem első két használatnál vérzett az ínyem, de most már nincs ilyen gondom.

ivanbogi

2015. december 27.

Végre megkaparinthattam!!! Oral B Vitality 3D White-t birtoklom. Nem is tudom eddig hogy tudtam meglenni nélküle, elképesztő az eredmény. Nagyon jól tisztít, hihetetlen!!!
Hiányolom hogy nem jelzi ki a töltöttségi szintet de ez nem befolyásolja a hatását!! Megéri az 5 csillagot!!! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.