Oral-B

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az egyedülálló preciziós fogkefefej minden egyes fogat körbeölel a nehezen elérhető helyek tisztítása érdekében.  A továbbfejlesztett tisztító technológia a nagysebességű oszcilláló/rotáló mozgásban rejlik.

GNóri

2015. december 28.

A karácsonyfa alatt volt a kis aranyos. Őt kértem, hosszú idő után ismét meg akartam próbálkozni az elektromos fogkefével. Elsőre ijesztő volt, túl erősnek tűnt, kicsit vérzett is az ínyem. Azóta nem volt ilyen gond, megszoktam. Láthatóan és érezhetően jobban tisztít, mint a sima fogkefe, jó kis selymes érzést hagy maga után. Eddig nagyon elégedett vagyok vele:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

zsanilia

2015. december 28.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, de egész jó! Tényleg jobban tisztít mint a sima fogkefe, utána nagyon selymes a fogfelület.
Nekem első két használatnál vérzett az ínyem, de most már nincs ilyen gondom.
A 16 órás töltés tényleg mellbevágó :D De ha sokáig bírja ez legyen a legnagyobb baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Nekem első két használatnál vérzett az ínyem, de most már nincs ilyen gondom.

ivanbogi

2015. december 27.

Végre megkaparinthattam!!! Oral B Vitality 3D White-t birtoklom. Nem is tudom eddig hogy tudtam meglenni nélküle, elképesztő az eredmény. Nagyon jól tisztít, hihetetlen!!!
Hiányolom hogy nem jelzi ki a töltöttségi szintet de ez nem befolyásolja a hatását!! Megéri az 5 csillagot!!! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

angi9207

2015. december 11.

Nem is értem, hogy miért vártam idáig, hogy váltsak sima fogkeféről erre. Ég és föld a különbség. Sokkal alaposabb így a fogmosás, teljesen tiszta fogsort varázsol. Imádom, soha nem térek vissza a hagyományos fogmosásra. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

illesbb

2015. december 3.

Kb 2 éve használom, az akkumulátora nagyon jól bírja. Én jobban szeretem, mint a sima fogkefét, szerintem jobban tisztít. Egy hátránya, hogy a pótfej viszonylag drága hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Mundow

2015. december 2.

Nagyon jó. Mindenkinek ajánlom.
Sokáig nézegettem míg végül úgy döntöttem, hogy befektetek egy ilyen elektromos fogkefébe. Nagyon jó döntés volt.
Teljesen más a fogmosás eredménye, mintsem a sima fogkefével. Sokkal tisztábbak a fogak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Nagyon jó. Mindenkinek ajánlom.

Lulic

2015. december 2.

Nagyon szeretem, megéri befektetni rá, régebben gyakran volt fogkövem, de már sokkal ritkábban kell leszedetni. Mindenkinek kellene egy ilyen szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

spavanilly

2015. december 2.

Aki próbálta már az elektromos fogkefét, az tudja, milyen tiszta érzést nyújt a használata. Szerelmese vagyok, amióta csak megvan. Nagyon jól letakarítja a lepedéket, nekem kevesebb fogkrém is elég hozzá a hagyományos fogkeféhez képest. Csak ajánlani tudom. Rendszeres használata fogfehérítő hatású fogkrémmel nekem tökéletesen karban tartja ( és fehéren) a fogaimat. Szájvizet is szívesebben használok, ha így mosok fogat, tovább fokozza a higiénia érzését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

giudittak

2015. november 17.

Ha lehetne, 10 csillagot adnék, vagy többet. Kevés olyan termék van manapság, amivel ennyire elégedett lehet az ember.
Vagy tíz évvel ezelőtt vásároltam a dm-ben, karácsonyi csomagban, azóta használom és soha semmi probléma nem volt vele. Tökéletesen működik, nagyon szépen tisztít, kíméletes a fogakhoz, de nagyon jól el lehet vele érni azokat a részeket, amit egy sima kézi fogkefével szinte lehetetlen normálisan megtisztítani. 100%-ig elégedett vagyok vele, az áráról nem is beszélve, még most is kb. ötezer forint körül meg lehet venni, csak körül kell nézni kicsit a webshopokban. A pótfejeket szintén a dm-ben szoktam megvenni, itt egy négydarabos dm márkás, kompatibilis fogkefe fej csomag 2.500 Ft körül van, és azokkal is tökéletesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

MissC

2015. október 29.

Évek óta használom ezt a fajta elektromos fogkefét, és nagyon elégedett vagyok vele :) Tökéletesen tisztít, nagyon alaposan lehet vele fogat mosni, sokáig bírja töltés nélkül is, könnyű tisztán tartani... szóval összességében szuper :) Soha nem cserélném le egyik sima fogkefére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.