Oral-B

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az egyedülálló preciziós fogkefefej minden egyes fogat körbeölel a nehezen elérhető helyek tisztítása érdekében.  A továbbfejlesztett tisztító technológia a nagysebességű oszcilláló/rotáló mozgásban rejlik.

neita

2015. szeptember 25.

Alapos, sokáig bírja egy feltöltéssel, szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Alapos, sokáig bírja egy feltöltéssel, szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

ritusss90

2015. szeptember 20.

Parommal egyutt hasznaljuk(mindenki a sajatjat :D) es nagyon elegedettek vagyunk. Remekul tisztit,nagyon jo erzes, szinte massziroz. Soha tobbe nem hasznalunk mast.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

romdia

2015. szeptember 18.

Az egész család ugyan ilyen elektromos fogkefét használ legalább 6-7 éve:)én is már el nem tudnám képzelni hogy sima fogkefém legyen:)jobban tisztít ezerszer mint egy sima:)szóval számomra nélkülözhetetlen egy darab:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

sztinke

2015. augusztus 31.

Most már évek óta használom és teljesen elégedett vagyok vele. :) A fogaimat tisztábbnak érzem, kevesebb fogkrémre van szükség vele, és tényleg alapos. :) A fogorvosom szerint is ezzel sokkal könnyebb alaposan tisztítani, míg "sima" fogkefével a technikán múlik.
Először fura volt, hogy rezeg, még kellemetlennek is mondhatnám, viszont nagyon hamar megszoktam és most már hiányzik, ha nem ezt használom (pl. utazásnál).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

angesz90

2015. augusztus 31.

Mióta megvettem (ráadásul akciósan) nagyobb élmény a fogmosás. Kellett pár alkalom mire megszoktam és nem lett tiszta fogkrém a tükör, de nagyon jó kis cucc. :) Fényévekkel jobban tisztít,mint a hagyományos fogkefék. Bánom, hogy nem vettem meg előbb, elkerülhető lett volna néhány látogatás a fogorvosnál. Szerintem funkcióját tekintve van olyan jó, mint a drágább társai. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

deakliligreta

2015. augusztus 30.

Nagyon szeretem! Csak azért kap 4*-ot, mert nem jelzi, hogy fel van-e töltve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Nagyon szeretem! Csak azért kap 4*-ot, mert nem jelzi, hogy fel van-e töltve.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Végre rászántam magam egy elektromos fogkefe megvásárlására,többen is ezt ajánlották,és abszolút nem bántam meg!Sokkal tisztábbnak érzem tőle a fogaimat.Bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Hajnal_ka

2015. június 29.

Régóta gondolkoztam már, hogy veszek egy elektromos fogkefét, aztán a legutóbbi fogkő eltávolításomnál meggyőzött a doktornéni. :) Rá esett a választásom, mert nem túl drága, és nagyon szép lila színben is kapható. :D Az első használat után csak szidni tudtam magam, hogy miért nem vettem meg már sokkal hamarabb. Érezhetően jobban tisztít. Jó, hogy van benne időzítő, de még nem szoktam meg, általában mikor letelik a 2 perc, még csak a felével vagyok készen, szóval tovább használom, mint szükséges lenne. De majd megszokom. A töltője nagyon fura volt nekem, először beparáztam, hogy fel fog ez tölteni? De csak rá kell dobni, és tölti. Ami nem tetszik, hogy hosszú a töltési ideje, de annyi baj legyen. :) Nagyon szeretem! 5*! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

Szimica

2015. április 28.

Jól bírja a töltést, nekem egyébként tetszik, hogy hangos, mert egy kicsit "felráz" :D
Semmi negatívumot nem tudok mondani róla, teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Semmi negatívumot nem tudok mondani róla, teljesen elégedett vagyok.

lysza1985

2015. április 18.

Idegenkedtem régen az elektromos fogkefétől, viszont mióta kipróbáltam, már nem tudnék sima fogkefével fogat mosni. Sokkal jobban tisztít, semmilyen negatív tapasztalatom nincs vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.