Oral-B

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az egyedülálló preciziós fogkefefej minden egyes fogat körbeölel a nehezen elérhető helyek tisztítása érdekében.  A továbbfejlesztett tisztító technológia a nagysebességű oszcilláló/rotáló mozgásban rejlik.

katagi

2015. október 15.

Amióta ezt használom, észrevehetően tisztábbak a fogaim, fehérebbek, nem rakódik le a lepedék, és a fogselyemnek sincs annyi dolga, mint hagyományos fogkefével való fogmosáskor. Teljesen jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

B.Enci

2015. október 13.

Imádom!!! Soha nem akarok újra átváltani "sima"fogkefére.. igazi kincs :) az első héten vérzett az ínyem rendesen tőle,de aztán - ahogy a használati utasításban is írták- eltűnt ez a kellemetlenség. Fogkrém spórolási szempontból is jó ez a fogkefe,azóta dupla ideig kitart egy fogkrém ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

egeresi47

2015. október 11.

Nagyon tetszik, amióta megszoktam. A legelső héten vérzett tőle a fogínyem, de azóta hozzászoktam, egy egész hétig is bírja egy töltéssel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 11.

neita

2015. szeptember 25.

Alapos, sokáig bírja egy feltöltéssel, szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Alapos, sokáig bírja egy feltöltéssel, szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

ritusss90

2015. szeptember 20.

Parommal egyutt hasznaljuk(mindenki a sajatjat :D) es nagyon elegedettek vagyunk. Remekul tisztit,nagyon jo erzes, szinte massziroz. Soha tobbe nem hasznalunk mast.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

romdia

2015. szeptember 18.

Az egész család ugyan ilyen elektromos fogkefét használ legalább 6-7 éve:)én is már el nem tudnám képzelni hogy sima fogkefém legyen:)jobban tisztít ezerszer mint egy sima:)szóval számomra nélkülözhetetlen egy darab:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

sztinke

2015. augusztus 31.

Most már évek óta használom és teljesen elégedett vagyok vele. :) A fogaimat tisztábbnak érzem, kevesebb fogkrémre van szükség vele, és tényleg alapos. :) A fogorvosom szerint is ezzel sokkal könnyebb alaposan tisztítani, míg "sima" fogkefével a technikán múlik.
Először fura volt, hogy rezeg, még kellemetlennek is mondhatnám, viszont nagyon hamar megszoktam és most már hiányzik, ha nem ezt használom (pl. utazásnál).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

angesz90

2015. augusztus 31.

Mióta megvettem (ráadásul akciósan) nagyobb élmény a fogmosás. Kellett pár alkalom mire megszoktam és nem lett tiszta fogkrém a tükör, de nagyon jó kis cucc. :) Fényévekkel jobban tisztít,mint a hagyományos fogkefék. Bánom, hogy nem vettem meg előbb, elkerülhető lett volna néhány látogatás a fogorvosnál. Szerintem funkcióját tekintve van olyan jó, mint a drágább társai. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

deakliligreta

2015. augusztus 30.

Nagyon szeretem! Csak azért kap 4*-ot, mert nem jelzi, hogy fel van-e töltve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Nagyon szeretem! Csak azért kap 4*-ot, mert nem jelzi, hogy fel van-e töltve.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Végre rászántam magam egy elektromos fogkefe megvásárlására,többen is ezt ajánlották,és abszolút nem bántam meg!Sokkal tisztábbnak érzem tőle a fogaimat.Bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.