Oral-B

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az egyedülálló preciziós fogkefefej minden egyes fogat körbeölel a nehezen elérhető helyek tisztítása érdekében.  A továbbfejlesztett tisztító technológia a nagysebességű oszcilláló/rotáló mozgásban rejlik.

Hajnal_ka

2015. június 29.

Régóta gondolkoztam már, hogy veszek egy elektromos fogkefét, aztán a legutóbbi fogkő eltávolításomnál meggyőzött a doktornéni. :) Rá esett a választásom, mert nem túl drága, és nagyon szép lila színben is kapható. :D Az első használat után csak szidni tudtam magam, hogy miért nem vettem meg már sokkal hamarabb. Érezhetően jobban tisztít. Jó, hogy van benne időzítő, de még nem szoktam meg, általában mikor letelik a 2 perc, még csak a felével vagyok készen, szóval tovább használom, mint szükséges lenne. De majd megszokom. A töltője nagyon fura volt nekem, először beparáztam, hogy fel fog ez tölteni? De csak rá kell dobni, és tölti. Ami nem tetszik, hogy hosszú a töltési ideje, de annyi baj legyen. :) Nagyon szeretem! 5*! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

Szimica

2015. április 28.

Jól bírja a töltést, nekem egyébként tetszik, hogy hangos, mert egy kicsit "felráz" :D
Semmi negatívumot nem tudok mondani róla, teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Semmi negatívumot nem tudok mondani róla, teljesen elégedett vagyok.

lysza1985

2015. április 18.

Idegenkedtem régen az elektromos fogkefétől, viszont mióta kipróbáltam, már nem tudnék sima fogkefével fogat mosni. Sokkal jobban tisztít, semmilyen negatív tapasztalatom nincs vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

hermelinke7

2015. április 17.

Elutaztunk a férjemmel egy hétre és elfelejtettük eltenni, vennünk kellett 2 hagyományos fogkefét. az utazás végén már alig vártuk, hogy hazaérjünk és végre rendesen tudjunk fogat mosni. Ég és föld. Sokkal jobban lehet vele tisztítani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

hajnikah

2015. április 16.

Én eddig sima fogkefét használtam, de most volt egy tök jó akció a Mediamarktban és gondoltam akkor már kipróbálom az elektromos fogkefét, úgyhogy vettem egy jó minőségű Oral B-t. Hát ezek után egészen biztosan nem fogok visszaállni a sima fogkefére, nem is gondoltam, hogy ekkora különbség lehet. Egyébként meg duplán jól jártunk, mert az elektromos fogkefék többségét párban árulják, így a férjem is lecserélte erre a régit:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 16.

darkbeforestorm

2015. április 6.

néhány hónapja használom már, és nagyon elégedett vagyok vele. a fogorvosom tanácsára váltottam át hagyományos fogkeféről, és már bánom, hogy nem előbb tettem. azt hiszem sok problémát megelőzhettem volna. nagyon jól tisztít, kíméletes is, és én a sensitive fejet használom hozzá, így tényleg nem "bántja" az érzékeny fogaimat és ínyemet. eleinte kicsit furcsa volt, féltem is tőle hogy mi lesz ha csak nem fogom megszokni, de sikerült megtanulnom rendesen használni :) és biztos vagyok benne, hogy nem fogom leváltani soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

lumiukko

2015. február 21.

Nem hittem volna, hogy ekkora különbség van a sima és az elektromos fogkefe között. Nagyon jól tisztít, de mégis kíméletes, kicsit hangos, de annyi baj legyen. 4-5 naponta újra kell tölteni, ez kicsit sűrű, de belefér. A pótfej nem a legolcsóbb, de mivel sokkal jobb, mint egy sima fogkefefej, ezért belefér. Nagyon elégedett vagyok vele, remélem sokáig kitart!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

claudia33

2015. január 19.

Karácsonyra kaptam egy ilyen fogkefét, lila színben...imádom! Pár használat után hozzászoksz és sokkal de sokkal jobban tisztít mint egy rendes fogkefe fele annyi idő alatt! Mivel ez csak a fogakat tisztítja alaposan ezért a friss fogmosás érzetért vettem hozzá egy Oral-B szájvizet és így tökéletes az eredmény! Engem meglepett, hogy a teljes feltöltés 16 órát vesz igénybe, viszont nagyon sokáig bírja. 2 perces időmérő van benne és a sörték kopásjelzősek, tehát mikor már cserélni kellene a fejet a kék sörték kifehérednek. Imádom!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

despoina

2015. január 7.

Nekem is van egy ilyen fogkefém:) Nagyon szeretem, nagyon jól tisztítja a fogaimat! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

melynda.024

2015. január 7.

Sajnos sokat küzdöttem a fogkővel, ezt a fogkefét a fogorvosom ajánlotta fogkő kiújulása ellen, mióta ezt használom nem is járok fogorvoshoz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 7.