Organic Shop

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolás

A bio citromfűolajjal és természetes cukorral készült gyengéd testradír tisztítja és kisimítja a bőrt, csodásan finommá varázsolva azt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mary88

2020. szeptember 23.

Próbáltam már kávé illatban is, de aztán visszatértem ehhez. Imádom a citrusos illatát, hetente egyszer használom, puha bőrt eredményez. Nyúlós, ragacsos állaga van, de engem nem zavar, az illata mindent visz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Maria2n

2020. szeptember 11.

Egyszerűen imádom! :) Szemcséi számomra pont tökéletesek. Imádom ahogy zuhanyzás közben mikor radirozom a testem szinte olvad szét a radirozott bőrfelületen. Illata mesés :) nagyszerűen tisztít, bőröm puha lesz a használata után. És az illata is érződik még egy ideig. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

hugsandcups

2020. augusztus 4.

Imádom az illatát. Kicsit durvábbak a szemcséi, mint az előző bőrradíromnak (Loccitane - nálam még mindig ez a nyerő).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

SminkesAnyuci

2020. június 22.

A kenyai mangós után a második testradírom ez a márkàtól. A kenyainák durvább szemcséjű, így kevésbé masszírozom vele magam. Tetszik benne hogy tápláló, sokszor testápoló sem kell fürdés után ha hagyom picit magamon mintegy pakolást. Az arcomra is szeretem, úgy érzem azt is feltölti. Nyárra olyan üdítően friss ez a ctromfüves illat, mintha elvesznék egy pohárka mojitoban. Szívesen kipróbálok egy harmadikat is a márkától
Mostanában csak ilyen vegán cuccokat kenek magamra és kivirult mindenem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

Mostanában csak ilyen vegán cuccokat kenek magamra és kivirult mindenem.

narancsdzsem

2020. június 2.

Nagyon felfrissít,megszerettem! Nehezebben kenhető,mert kemény és nagy szemcsés,de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

szofka77

2020. május 23.

Szerettem, tette a dolgat, de sajnos az osszetevoi kozt nem tetszik sem az alkohol sem a szinezek...bar ennyi aron mit vartam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

csomoviki

2020. május 12.

Nagyon szeretem a márka termékeit. Nagyon finom citromos illata van de nem tolakodóan. A cukor szemek dörzsölés után a vízben feloldódnak amit külön szeretek, mert a többi (nem cukros) testdörzsivel ellentétben használat után végre nem karcolja szét a tomporom a kádban. A másik kedvenc a mangós, de ezután a kettő után a többi fajtát is tuti kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

SzkcsB

2020. május 11.

Erős citromos illat és pozitív értelemben ragacsos állag. Olyan puha utána bőröm, mint egy kisbabának :3
A szemcsék nagyságát közepesnek mondanám, de erre is lehetett számítani egy cukros radírnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

CzFru

2020. május 9.

Imádom! Sokáig elég ( februárban vettem, ketten használjuk, kicsi kell belőle, mert tartalmas és még egy adagnyi van az alján) , jól radíroz, de nem bántja a bőrömet, sőt utána testápoló sem kell annyira puhává teszi a bőrt. Az sem mellékes, hogy olyan isteni illatot áraszt, hogy szívem szerint mindennap azt használnám, vagy kinyitva hagynám, hogy az egész fürdőszobában terjenghessen ez a csodás illat. Biztos újra fogom még venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

superultra

2020. február 25.

Tök véletlenül akadtam erre a dm-ben és wow! Imádom az illatát is. Csak azért várom, hogy elfogyjon, hogy kipróbálhassam a többi fajtát is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.