Organix

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugar bunnie, az összetevőket feltöltötte: tofifi11, Módosítva: 2013. december 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolás

Ultra könnyű formulával. Az argánolaj azonnal behatol a hajszálba, hogy az teljes fényében tündökölhessen, és védjen hő-és UV-károsodás ellen. Erősíti és táplálja a száraz, törékeny hajat.

Panni21

2018. június 30.

Változtattam a hajápolási rutinomon, most már csak sampont, balzsamot illetve ezt az olajat használom, de szigorúan csak kis mennyiségben, kizárólag a hajvégekre. Letettem a hajszárítót is, egyedül a töveket szárítom néha, ha szükségét érzem. Körülbelül 2-3 hete alkalmazom ezt így, és sokkal szebb a hajam, mint bármikor korábban. Egyáltalán nem látszik, hogy fogyott volna belőle, pedig heti 3 alkalommal hajat mosok. Tökéletes termék, remek ár-érték arány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Lills

2018. május 4.

Meglepően rendbetette a kissé szétszőkített, száraz végű hajam. Amíg szembe nem jött velem a termék a krémmánián, át sem gondoltam, hogy azóta nem olyan csúnyák a hajvégeim, amióta ezt használom :O Mindenesetre szerintem nagyon jó termék, nagyon apró mennyiség elég belőle (bár nehezíti a dolgot az hogy kifejezetten folyékony, így nem egyszerű adagolni), sokáig elég, nem hagy zsíros olajos érzetet. Nagyon szeretem az Organix termékeket, hajra nem is használok mást, mert mindig beválnak. Úgy tűnik olajat sem érdemes váltanom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

La-Fee

2018. május 4.

A legjobb hajolaj. Pedig voltam már mással is elégedett. De ez!!! Puha, fényes a mostanában sprőd hajam, szép esésű lett, ahogy szárazon rátettem. Nem nehezíti el, pedig nem sajnáltam! Illetve az illatát külön imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 4.

Kittens

2018. április 15.

Egyenlőre 5* nekem ,csak száraz hajon próbáltam eddig , jól beszivodik és egyenesít , nekem a sötétebb kék erősebb változata van meg , mullerben vettem 2690 Ft volt , szerintem megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

aalleexxaa

2017. július 21.

Igazából impulzusvásárlás volt,az árát kicsit sokallom( Igaz,eddig csak egyszer használtam,szóval a hatásáról nem tudok beszámolni egyelőre.)Müllerben jutottam hozzá,2600 Ft-ért.Azt hiszem eddig ez a legdrágább hajápoló olajom,eddig a Loreal selymes olaját használtam,de győzött a kíváncsiságom,és ennek a márkának már használtam balzsamát, amivel nagyon elégedett voltam.

Amit el tudok róla eddig mondani,az annyi,hogy nagyon könnyen beszívódik - (a rövid váll feletti hajamon sem hagy zsíros érzést) - viszont nagyon hiányolom,hogy az adagolása nem pumpás,hanem igazából te nyomod ki a kis kacsódba,ahogy esik úgy puffan... Ezt okosabban is megoldhatták volna. Mindemellett a címke egyszerű,de nagyszerű,a kis tubusa is,egyedül az adagolót hiányolom. Mindent összevetve meg vagyok vele elégedve,ezért egy négyest adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

e0106

2017. március 26.

100%-ig meg vagyok vele elégedve, eddig a legjobb hajvégápoló amit használtam. Könnyen beszívódik és az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Arianne79

2017. január 27.

Én szerintem egy picit más változatát használom, mert az enyém flakonja nem 100%-ban ilyen, de nagyon nagyon szeretem.
Jó pár éve leltem rá Amerikában, sajnos nem vettem belőle többet. Amikor elhasználtam, jó ideig keseregtem, hogy itthon nem lehet kapni, az íbéjen a szállítási költség miatt 5x ára lett volna, szóval esélytelennek tűnt a beszerzése.
Így amikor pár éve rátaláltam a Müllerben, azonnal 2 flakonnal kaptam le a polcról.
Nekem szőkére festett hajam van, elég száraz hajvégekkel.
Minden szárítás előtt bőségesen viszek fel a hajvégekre ebből a termékből, így nagyon finom, selymes lesz a hajszárítás után. Nem szálkás, nem sprőd.
A állaga jó sűrű, olajos, de mégsem zsírosít egyáltalán.
Az illata finom, nem tolakodó, nem zavaró.

Sajnos kb 2 nap után eltűnik a hatása és nagyon szárazakká válnak a hajvégeim, de akkor se mondanék le a használatáról, mert a mosás után, szárítás előtt egyfajta megváltás.
Mindig újraveszem, szóval nálam ez egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Nekem szőkére festett hajam van, elég száraz hajvégekkel.
A állaga jó sűrű, olajos, de mégsem zsírosít egyáltalán.
Az illata finom, nem tolakodó, nem zavaró.

Mindig újraveszem, szóval nálam ez egy jó termék.

grey

2017. január 17.

Valóban jobb lenne pumpás kiszerelésben. Egy időben kezdtem el használni új samponnal és balzsammal, azt hittem nem is miatta szép a hajam. Később egy hajmosás után elfelejtettem használni, másnap éreztem hiányát. Nagyon lágy esésű és puha, fényes lesz tőle a haj, elnehezedés nélkül. Nem zsírosít. Mintha a fodrásztól jöttem volna 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Izabel

2016. október 5.

Régóta nézegettem a márka termékeit a Müllerben. A neve a gyerekkoromat idézi, mert így hívták az első sampont, amire emlékszek (csak azt Organics-nek írták, ha jól emlékszem...). A samponokat, balzsamokat drágállom, szerintem ennél jóval olcsóbban is lehet venni jót, plusz nem szimpatikus néhány sampon összetevője. Viszont az ilyen hajolajak nagyjából minden márkánál egy árfekvésben vannak (najó, kivéve a Lee Staffordot :D), így gondoltam, kipróbálom. Azt hittem, hogy olyan szép pumpás adagolója lesz, mint a márka hajsprayinek, de nem. Úgy néz ki szegénykém, mint valami miniatürizált kis csoffadt tusfürdő... Nagyon hiányzik róla az adagoló. Na de, eltekintve a külcsíntől, a belbecs egészen biztató. Én csak a hajvégeimre vittem fel, de azok szinte itták :) Nem nehezült el tőle a hajam, és - úgy tűnik - a száraz hajvégeimen is segített. Viszonylag kevés maradt a kezemen, de azt szuperkönnyű volt lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Lunann

2016. július 28.

Lányok, ez a LEGJOBB! Kipróbáltam már mindent, de mindent... Hasonlóval nem találkoztam. Nem zsírosít, akkor sem, ha kicsit jobban meglódul a kezem. Kiadós ez a kis palack. Árban is teljesen korrekt, sőt, kategóriájában vannak sokkal drágább márkák, úgyhogy tényleg csak ajnározni tudom. Illata is kellemes, de nem erős és hivalkodó, nem nyom el parfümöt (akkor sem ha a balzsammal és samponnal együtt használjuk). És a márka Cruelty Free, úgyhogy engem egy életre megvettek :)
Idáig nagynénimmel hozattam az Organix cuccokat Londonból, mert nem tudtam, hogy az itthoni Müller is forgalmazza a márkát. Nagyon boldog vagyok, hogy itthon is lehet kapni. Ezer csillag neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol